Profily sportovců

MFK Chrudim, a.s.
Fotbal

Jan Benedík
Cyklistika, enduro

Dominik Chwiedziuk
Fotbal

Kristína Novotná
Jezdectví

Jiří Zvěřina
MMA

David Louis
Bojové sporty, grappling, jiu-jitsu, judo

Viktorie Tržilová
Raketové modelářství

Filip Medvec
Free run, parkour

Janek Vajčner
Nordic Walking

Tomáš Žoglik
Fitness

DFK Lužkovice-Želechovice
Fotbal

Lucie Smýkalová
Pole dance

Klára Seidlova
Atletika

Zuzana Fejtová
Běh, crossfit, fitness, kettlebell, obstacle-course-race, trx

Karolína Müllerová
Zápas

Barbora Synčáková
Alpské lyžování, cyklistika

Tomáš Kvapil
Jiu-jitsu, mma

Marek Drzyzga
Cyklistika, fitness, kondicni-posilovani, motokary

Simona Hejskovâ
Horolezectví

Miroslav Semín
Powerlifting

Kristýna Kapounová
Freeskiing

Denisa Kurelová
Jezdectví

gabriel kima kima
Fotbal, freestyle-fotbal, parkour

Patrik Fabián
Freestyle BMX

Michaela Kocmánková
Běh

Lukáš Hanyk
Běh

Lukáš Pumr
MMA

Jakub Slavíček
Běh, fitness, kondicni-posilovani, obstacle-course-race, prekazkove-zavody, spartan-race

Jakub Szmek
Běh, fitness, obstacle-course-race, prekazkove-zavody, spartan-race, zavody-do-vrchu

Marek Červený Červený
Motocross

Adam Čechovič
Tenis

Matěj Vondrášek
Fitness, pozarni_sport

Jan Zemaník
SkyRunning

Lucie Kubikova
Jezdectví

René Štefánik
Hokej, quad, snowboarding, wakeboarding

Jiří Bělohradský
Krasobruslení

Vojtěch Kašpar
Cyklistika, fourcross

Martin Kováčech
Atletika, beh

Marek Veselý
Bojové sporty, box, grappling, k-1, mma, zapas

Tereza Lipavská
Jezdectví

Zdeněk Fábry
Hokej

Maxim Šinágl
Čtyřkolky

SDH Bukovice
Požární sport

Jiří Knesl
Běh, inline-brusleni

FC Smíšené 2003 Fulnek
Futsal

Daniel Matejovič
Badminton, beh, cyklistika, fitness, kondicni-posilovani, prekazkove-zavody, silnicni-cyklistika, spartan-race, street-workout, triatlon

Aneta Bubelová
Jezdectví

Jakub Klauda
Thaibox

Dominik Veverka a Adriana Minaříková
Tanec

Lex Přibyl
Beach volejbal

Hana Mezuliánková
Jezdectví

Tomáš Krbaťa
Atletika, beh-na-lyzich, downhill, florball, fotbal, longboarding, sjezdove-lyzovani, snowboarding

Jakub Smazal
Jezdectví

Jana Vainarová
Fitness

Jan Michálek
Skoky na lyžích

Markéta Marvanová
Cyklistika

Dominik Rac

Mikuláš Nevrkla
Cyklistika, downhill, enduro, fourcross

Libor Šindler
Silniční závody motocyklů

Daniel Pokorný
Kulturistika

Brigita Sára Zadáková
Neo-freestyle indoor skydiving

Adéla Žákovská
Jezdectví

Jan Černohorský
Běh, snowboarding, spartan-race, wakeboarding

Kristýna Vítková
Motocross

Natálie Nejedlová
Skoky na lyžích

Daniela Borlová
Fitness, gymnastika, pole-dance, tanec

Filip Zima
Veslování

Karolína Hlaváčová
Fotbal

Martina Long
Fitness, kondicni-posilovani, kulturistika

Tobiáš Jaško
Motocross

Daniel Veselý
Ragby

Filip Zajac
Enduro

Eliška Gregorová
Triatlon

Lubomír Baum
Free run, parkour

Ludmila Kultová
Jezdectví

Kateřina Humlová
Box

Anna Chejnovská
Alpské lyžování, atletika, beh, beh-na-lyzich, bojove-sporty, cyklistika, inline-brusleni, k-1, kanoistika, lyzovani, plavani, rafting, rychlostni-kanoistika, silnicni-cyklistika, sjezdove-lyzovani, skyrunning, triatlon, wakeboarding, zapas, zavody-do-vrchu

Mário Jarina
Enduro

Tereza Tomíčková
Paragliding

Veronika Haufová
Tanec

Petr Müller
Kulturistika

Aerobic Team Rosice
Aerobic, fitness-aerobic

Dominika Lekešová
Rychlostní kanoistika

Oliver König
Silniční závody motocyklů

Jakub Mencl
Motocross

Kristýna Sobotková
Běh, bojove-sporty, k-1, thaibox

Markéta Strouhalova
Jezdectví

Vilém Kukačka
Rychlostní kanoistika

Barbora Králová
Fitness, kulturistika

Adam Kavan
K-1, kickbox

Branislav Knapo
Fitness

Michal Brousil
Fitness, pozarni_sport

TJ Košutka Plzeň
Fotbal

Basket Žabiny Brno
Basketbal

Fellaz Brno
Malá kopaná

Karel Vacek
Cyklistika, silnicni-cyklistika

TFA TEAM Cítoliby
Požární sport

Petra Křížková
Tenis, wheelchair-tennis

Československá hokejová légia
Hokej

Veronika Klapilová
Atletika, beh, crossfit, obstacle-course-race, spartan-race

Jakub Kobierski
Downhill

Zbyněk Bartoš
Quad

Kristýna Babiánková
Paddleboarding

Miroslav Galajda
Motocross

Sharks Suchdol nad Odrou
Florball

Jakub Veselý
Motocross

Petr Bartek
Cyklistika

HRB Královské Poříčí, o.s.
Futsal

SK Zlín 1931 z.s.
Fotbal

Petra Kuncová
Fitness, kulturistika

Kryštof Šlajer
Fotbal

Dominika Hronová
Taekwon-do

Zuzana Kocumová
Běh, beh-na-lyzich, obstacle-course-race, paragliding, skyrunning, spartan-race

Marek Totušek
Sportovní šerm

Denisa Vadinská
Sportovní střelba

SK UP BCM Olomouc
Basketbal

Adam Křížek
Freestyle fotbal

Lukáš Petrůj
Kulturistika, powerlifting

Dodgeball F-M

Tereza Kůrková
Bojové sporty

Jakub Zavřel
Kanoistika

Martin Rubeš
Šerm, sportovni-serm

Veronika Dvořáková
Běh, obstacle-course-race, skyrunning, trx, turistika

Alexander Tóth
Inline bruslení, inline-hokej, lyzovani, mala-kopana, stolni-tenis, tenis

Balestra – profesionální šerm
Escrima, historicky-serm

Vanessa Růžičková
Jezdectví

Mažoretky MK BALLERISIMO Hlučín
Tanec

Jiří Holec
Cyklistika

Marika Tkáčová
Běh, fitness, kondicni-posilovani, kulturistika, plavani, vzpirani

Petr Beneš
Biketrial, downhill, jednokolka

Jana Slívová
Fitness

Šárka Kupkova
Běh

Matěj Vít
Silniční závody motocyklů

Barbora Škubová
Cyklistika, duathlon, silnicni-cyklistika

Petr Polívka
Tanec

Anežka Novotná
Jezdectví

Tomáš Vejmola
Freestyle BMX

Zdeněk Poláček
Čtyřkolky, motocross, quad

Renata Chaloupská
Balet, cheerleading, gymnastika, moderni-tance, sportovni-gymnastika

SDH Sudovice
Požární sport

Filip Košarko
Tenis

Jan Vožech
Lukostřelba

Patrik Simon
Agresive inline, beh, fourcross, inline-brusleni, kaskader, prekazkove-zavody, stunt-riding

Dominika Braunová
Kiteboarding, kitesurfing, snowkiting

Ladislav Špaček
Judo

Martin Kučera
Parašutismus

Anna Maratová
Jezdectví

Marek Tyl
Crossfit

Matěj Kozubek
Plavání

Honza Weber
Footbag, freestyle-fotbal

Dominik Brož
Rallye

Tereza Šťastná
Jezdectví

Matyáš Fiala
Cyklistika

Dominik Kovalčík
Powerlifting

Team_vedral
Carling

Adam Zajíček
Atletika

Juraj Baláž
Motocross

FC Jaguars Brno
Malá kopaná

Alena Matějáková
Atletika, beh

Kryštof Menšl
Freestyle BMX

Footbag show
Footbag, freestyle-fotbal

Nikol Endlicherová
Překážkové závody

Atletický oddíl TJ Klášterec nad Ohří
Atletika

Dominika Dymáková
Gymnastika

Lukáš Grygar
Snow cross

Janek Meduna
Freestyle motocross

Matyáš Bělohradský
Krasobruslení

HBC Lev Cvrčovice
Hokejbal

Jiří Procházka
Fitness

Lucie Odvárková
Atletika, beh

Matěj Hrabačka
Alpské lyžování

Pavel Dohnalík
Inline bruslení, rychlobrusleni

Pavel Mrázek
Běh, cyklistika, triatlon

Jakub Hejkal
Motocross

Reprezentace BOCCIA
Boccia

SDH Obděnice
Požární sport

FBC Uničov
Florball

Adam Horský
Tenis

Ladislav Moucha
Motokáry

Roman Habásko
Mushing

Barbora Stejskalová
Obstacle Course Race, prekazkove-zavody, spartan-race

Matěj Kozubovský
Bojové sporty, box, k-1, kickbox, mma, thaibox

Káňata Broumov
Beach fotbal, fotbal, futsal, mala-kopana

Kateřina Světinská
Hokej, hokejbal, inline-brusleni, inline-hokej, kondicni-posilovani

Ondřej Horák
Tenis

Filip Kašpar
Slopestyle, snowboarding

CURLING TEAM S5
Carling

TOMÁŠ KUDRNÁČ
Hokej, kondicni-posilovani

Lucie Němcová
Kondiční posilování, powerlifting, vzpirani

Miroslav Šošovica
Horolezectví

Petr Šafránek
Break dance

Ján Marko
Atletika, beh

Eliška Pelechová
Bojové sporty

Samuel Lorenc
Fitness, motocross

David Dostál
Obstacle Course Race

Michaela Matoušová
Atletika, beh, beh-na-lyzich, plavani, silnicni-cyklistika, triatlon

Tadeáš Strašík
Plavání

Michal Šlezar
Silniční závody motocyklů

Michal Motáň
Běh, fotbal

SDH Vrchoslavice
Požární sport

Tomáš Havránek
Plavání

Petr Hrabák
Běh, fitness, obstacle-course-race, zavody-do-vrchu

Daniel Tluček
Fitness, judo

Lukáš Jurajda
FOOTGOLF

Tereza Hujerová
Běh, beh-na-lyzich, cyklistika

K-rock dance z.s.
Gymnastika, tanec

Roman Špičák
Běh, cyklistika, plavani, triatlon

Adam Horák
Kulturistika, street-workout

Roman Budil
Běh

Patrik Lněnička
Powerlifting

Jakub Zrzavý
Kanoistika

Miroslav Kukla
Fotbal

Brankářská akademie Praha, z.s.
Fotbal, futsal, mala-kopana

Michal Kosík
Cyklistika

František Danda Danda
Horolezectví

Daniela Rečková
Crossfit, fitness, kulturistika

Kristýna Kohoutková
Cheerleading

Daniel Súkeník
Cyklistika, motocross

Jakub Zíma
Tanec

Tereza Svobodová
Squash

Filip Škorpík
Hokej, motokary

Paula Novotná
Kiteboarding

Pavel Mikéska
Běh, crossfit, downhill, fitness, freeskiing, ragby

Lukáš Krpec
Triatlon

Renáta Buhlová
Běh, fitness, inline-brusleni, kondicni-posilovani

Matyáš Holub
Kondiční posilování, kulturistika

Klára Patáková
Tenis

Jan Gavenda
Cyklistika

Ondrej Jánoška
Sportovní rybolov

Pavlína Vedralová
Jezdectví

Tereza Novotná
Cyklistika, freeskiing, lyzovani

Martin Kalaš
Freestyle BMX

Ladislava Pořízková
Tenis, wheelchair-tennis

Daniel Knoflíček
Tenis

Ondřej Navrátil
Kickbox

Ondřej Brulík
Fotbal

Jakub Černý
Rychlostní kanoistika

Dance studio
Tanec

Patrik Gavlík
Motocross

Adam Salfický
Americký fotbal

Jan Šoupal
Snowboarding

Vítězslav Rajnoch
MMA

Martina Hofmanová
Atletika

Vilém Šír a Hana Anna Šišková
Tanec

Monica Fox
Fitness, kondicni-posilovani, kulturistika

Jaroslav Lauterkranc
Atletika

Martin Šoltés
Enduro, motocross

Marek Polyák
Šipky

Helena Jiranová
Atletika

Gabriela Vrablíková
Horolezectví

Radek Štádler
Bojové sporty, box, k-1, karate, kickbox, mma, motocross, thaibox

Nikola Teplá
Tanec

Izabela Bocková
Jezdectví

Tereza Šebková
Slopestyle, snowboarding

Aleš
Fotbal

TJ Kraví hora
Tenis

Martin Dědek
Bojové sporty

Sportovní spolek Ju-Jutsu&MMA Kouřim
Bojové sporty, box, grappling, mma

Dagmar Gajdošová
Cyklistika

Sharp Spikes Pardubice

FC DAB
Futsal

Eliška Novotná
Bouldering, horolezectvi

Helena Uhlířová
Běh

Karolina Hrbková
Fitness, mma

Lukáš Meier
Cyklistika

Rozalie Beranová
Spartan race

Jakub Mikula
Tenis

Erik Gurgul
Box

Tomáš Kašpar
Kulturistika

Milan Linka
Běh

Turnaj PragaCup
Fotbal, futsal, mala-kopana

Matyáš Franěk
Atletika

Denisa Herodesová
Aerobic

Jan Králíček
Badminton

Jakub Brabec
Rychlostní kanoistika

Natálie Šišovská
Atletika, sportovni-kynologie

VERTIGO POLE FITNESS
Aerobic, fitness-aerobic, tanec

Jakub Kovář
Cyklistika, freeskiing, lyzovani, slopestyle

Eliška Kupcová
Jezdectví

Red Devil Brno
Paintball

Roman Nedvěd
Běh

HC Origins Brno
Hokej

Patrik Molík
Freestyle fotbal

Veronika Rešková
Běh, crossfit, fitness, fitness-aerobic

Sofie Znamenáčková
Pole dance

Jindra Kučerová
Jezdectví

Martin Šramek
Cyklistika, hokej

Martin Trnka Trnka
Horolezectví

Jiří Mučka
Běh, obstacle-course-race

Tomáš Eibl
Cyklistika, trial

Anna Tyllerová
Trampolíny

Robin Student
Powerlifting

Jan Kasper
Powerlifting

Filip Bruckner
Cyklistika

Jan Bartoň
Běh na lyžích

CZECH POLICE TEAM – SKPŠ PRAHA
Futsal, mala-kopana

Jiří Michalík
Florball

Petr Brož
E-sport

JNS Cheerleaders
Cheerleading

David Hatrik
Fitness, kulturistika

Nikola Dostálová
Aerobic, beh, pozarni_sport, spartan-race

Petra Krejsová
Tenis

Vít Kamenář
Hokejbal

Sandra Schützová
Běh na lyžích, cyklistika

Sabina Mičulková
Tanec

Zdenek Piekarz
Atletika, beach-fotbal, beh, cyklistika, fitness, fotbal, gymnastika, hokej, kulecnik, kulturistika, plavani, sprint, squash, tenis

Iva Martin BJJ
Bojové sporty

Milan Novotný Novotný
Kulturistika

Bonifác Boháč
Atletika

Petr Cmunt
Aerobic, agresive-inline, aikido, akrobaticke-lyzovani, akrobaticky-paragliding, alpske-lyzovani, americky-fotbal, armwrestling, atletika

Michael Zeťák
Cyklistika

Házená TJ Nový Jičín
Atletika

Aleš Jedlička
Trial

Filip Veselý
Bojové sporty, box, grappling, jiu-jitsu, mma

Tereza Vokálová
Atletika

Zdeněk Simota
Silniční závody motocyklů

Marek Haxa
Motocross

Karel Korenc
Bojové sporty, kung-fu, wushu

Antonín Hrabal
Rychlostní kanoistika

Kristýna Burlová
Cyklistika

DBT Dance
Aerobic, break-dance

Damián Lasota
Skoky na lyžích

Jan Nováček
Cross country rally

Jan Pašajev
Box

FoosClub Lovosice
Stolní fotbal

Jan Kváš
Atletika, beh, beh-na-lyzich, kolobeh, triatlon

Jiří Penc
Cyklistika, downhill, fourcross

Monika Špačková
Fitness, kondicni-posilovani, kulturistika, trx

Václav Holota
Bojové sporty, box, jiu-jitsu, k-1, mma, zapas

Dan fiala
Běh

Benjamín Přikryl
Jachting

David Mach
Plachtění

Tomáš Rigo
Skateboarding, wakeboarding

Peter Krajčoviech
Cyklistika, downhill, enduro

Veslařky
Veslování

Martin Seidl
Rychlostní kanoistika

Jakub Zíma
Tanec

Zabil.cz
Agresive inline, freestyle-bmx, freeslyte-motocross, motocross, parkour, rallye, skateboarding, snowboarding, street-workout

Pavel Hradil
Běh, biatlon, duathlon, plavani, silnicni-cyklistika, sportovni-strelba, triatlon

Veronika Chlumská
Mushing

Veronika Kančiová
Fitness

Pavel Hobizal
Fitness, kulturistika

Maxim Schejbal
Box

JK Trojanovice z.s.
Jezdectví, parkour

Elizabeth Lee
Bojové sporty, kung-fu, sanshou, taichi, wing-tsun, wushu

Jakub Dohnal
Grappling, kickbox, mma, thaibox

Kateřina Kudějová
Kanoistika

Nikola Hladíková
Fotbal

Ondřej Vavrys
Fitness, kulturistika

Jaroslav Snášel
Cyklistika

Lukáš Vavrda
Bouldering, cyklistika, horolezectvi, lyzovani

RFOBL Team Rychnov n. Kněžnou
Atletika, beh, duathlon, prekazkove-zavody, silnicni-cyklistika, triatlon

Tomáš Borl
Požární sport

Jiří Soběslav
Box, mma

DTM Garage
Drift slider, drift-trike, zavody-do-vrchu

Ladislav Křepela
Foosball, stolni-fotbal

Daniel Súkeník
Motocross

Radek Rýdl
Cyklistika, fitness, freestyle-bmx

Markéta Baginská
Atletika, prekazkove-zavody, skyrunning, spartan-race, trial, zavody-do-vrchu

Martina Sedláčková
Box, fitness, mma, thaibox

Alena Navrátilová
Box

Martin Škrýba
Kulturistika

Marek Minář
Atletika, beh, orientacni-beh, skyrunning

Martin Bilko
Moderní pětiboj

Tomáš Souček
Biketrial

Dominik Vach
Motocross

Martina Šáchová
Bojové sporty

Vlastimil Švingr
Americký fotbal, beh, fitness

Tereza Polcarová
Atletika, fitness, jezdectvi, motokary, paintball, plavani

Jan Ros
Atletika, beh, horolezectvi, turistika

Tereza Pelikánová
Gymnastika, street-dance, tanec

Jan Merenus
Kanoistika, paddleboarding

Tomáš Pařízek
Hokej

Tomáš Přidal
Silniční cyklistika

Štěpánka Šaškovičová
Pole dance

Jakub Dohnal
Bojové sporty, box, fitness, grappling, jiu-jitsu, k-1, kickbox, kondicni-posilovani, mma, thaibox, zapas

Viktorie Lohniská
Motocross, snowboarding

SKN Brno Futsal
Futsal

Jiří Růžička
Fitness

Jakub Pekař
Cyklistika, downhill, enduro

Dominik Vázler
Běh, fitness

Jiří Bureš
Badminton

Pavla Bícová
Jezdectví

Marek Rozman
Fitness, gymnastika, kondicni-posilovani, street-workout

Radim Kolar
Fitness, kulturistika

Tomáš Grošup
Paddleboarding

Lukáš Daněk
Skoky na lyžích

HC SPARTAK ŽEBRÁK
Hokej

Radim Štěrba
Letecká akrobacie, paragliding

Zdeňka Pešatová
Skoky na lyžích

Marek Liška
Cyklistika

Jiří Lebeda
Běh, turistika

Monika Krupičková
Karate

René Hověžák
Požární sport

David Loukotka
Hydro GP

Michal Šimeček
Triatlon

Aneta Fleischerová
Alpské lyžování

Miroslav Popov
Silniční závody motocyklů

Martin Štěpánek
Cyklistika, silnicni-a-drahova-cyklistika-hendikepovanych

Josef Ptáček
Bojové sporty, grappling, jiu-jitsu, kickbox, mma

Alena Zdráhalová
Karate

BA Sparta Praha
Basketbal

Martin Marek
Fitness, kulturistika

Monika Žižlavská
Kiteboarding, kitesurfing, plavani, snowkiting

Jaromir Kratochvil
Fitness

Mažoretky Květinky TJ Sokol
Moderní tance

Tereza Zmeškalová
Aerobic, tanec

Iveta-Dorysa Chomátová
Freestyle frisbee

Petr Červenka
Triatlon

Jaroslav Blažek
Běh, cyklistika, silnicni-cyklistika, triatlon

Dominik Stolařík
Fitness

Natálie Trikalová
Box, mma

Dominika Drozdíková
Sjezdové lyžování

Dominik Dohnal
Cyklistika

Tomáš Pánek
Hokej

Vojtěch Nehasil
Čtyřkolky

Jan Ela
Tanec

Lukáš Krýsl
Atletika, beh

Kamila Slobodová
Gymnastika, krasobrusleni, tenis

SDH Podolí
Požární sport

Petr Fiala
Šipky

Vojtěch Vítovec
Čtyřkolky, motocross, quad

Ondřej Cekr
Kulturistika

Jim Dohnal
Free run, parkour

Filip Kos
Fitness

Adam Kappel
Cyklistika, downhill

Jiří Kejzar a Barbora Košková
Tanec

Štěpán Horváth
Box

Jana Marešová
Jezdectví

Paragan jump tour
Jezdectví

Michael Urban
Atletika

Rugby Club Liberec
Ragby

Ondřej Kovář
Enduro

Michael Odvárko
Kanoistika

Jan Hanzal
Plavání

Veronika Andrýsková
Házená

Eliška Jindrová
Atletika

X-Team
E-sport

Martin Kovář
Enduro, fotbal, horolezectvi, lyzovani, paragliding, sportovni-rybolov

Filip Jireš

HC Skuteč
Hokej

Pavel Zázvorka
Enduro

Ondřej Solnický
Cyklistika, enduro, motocross

Artur Omarov
Zápas

Samuel Odlas
Parkour, trial

Nela Sedláková
Tenis

Lukáš Kloupar
Vzpírání

Jiří Marek
Downhill

KVS crew
Freestyle BMX, kolobezky, skateboarding

TJ Ostrava
Volejbal

Denisa Vlašínová
Vzpírání

Daniel Doubrava
Spartan race

Jakub Čablík
Enduro

H & H racing
Rallye

Miroslav Kovařík
Florball

Martin Tomica
Běh

Tomáš Světelský
Badminton, fitness, fotbal

Jitka Doležalová (Mezerová)
Běh, obstacle-course-race, spartan-race

Filip Bartoněk
Atletika

Michal Masař
Letecká akrobacie

Štěpán Zuda
Motocross, silnicni-zavody-motocyklu, trial

Vendula Horčičková
Orientační běh

Stanislav Pulda
Fotbal

Pole Heaven
Pole dance

JM – KART v AČR
Motokáry

Michaela Heclová
Inline bruslení

Ariela Dvorská
Jezdectví

Adéla Buličková
Jezdectví

Tereza Hrochová
Atletika, beh

Jakub Kolář
Agresive inline, freeskiing

Filip Pospíšil
Cyklistika, cyklokros, silnicni-cyklistika

Kristýna Houžvičková
Snowboarding

Jirka Schlögl
Běh

Markéta Salíková
Cyklistika

Dancing Crackers
Tanec

Jonáš Fiedler
Atletika

Vikings Libouchec
Futsal

AKKM
Atletika

Michal Dohnal
Break dance, free-run, lyzovani, parkour, snowboarding, street-workout

Richard Hynek
Běh, obstacle-course-race, prekazkove-zavody, spartan-race

Radek Nečas
Fitness

Robert Friedrich
Enduro, motocross

Julie Kubecová
Jezdectví

Kamil Štěpánek
Běh, skyrunning

Anna Sixtová
Běh na lyžích

Karolína Dvořáková
Běh, fotbal, futsal

Tomas Kunc
Vzpírání

Gabriel Kima
Fotbal, free-run, parkour

Barbora Karlíková
Aerobic

Vojtěch Faltus
Motocross

Tomáš Glogar
Motocross

Lucie Koudelová
Atletika

Tomáš Fallada
Motokáry

Edita Dražanová
Beach volejbal

Sklepní Chapter
Break dance

Tomáš Vrzal
Lukostřelba

Pavla Bobková
Jezdectví

Jakub Juřík
Alpské lyžování, skicross

Adam Polách
Cross country rally

Lea Prusková
Americký fotbal

Marek Pokorný
Ragby

Jan Kopecký
Bojové sporty, karate

Jan Řezníček
Běh, pozarni_sport, prekazkove-zavody

Dominik Hlinovský
Silniční závody motocyklů

Ondřej Duda
Běh, fitness, florball, squash

Elvy Seidlerová
Dračí lodě, dragon-boating, kanoistika

Josef Nudera
Tenis

SDH Stanislavice Ženy
Požární sport

David Mrázek
Billiard

Tereza Rudolfova
Běh, cyklistika, lyzovani, triatlon

Kristián Vavro
Cyklistika, silnicni-cyklistika

Šimon Havlík
Hokej

Česká federace Okinawa Karate a Kobudo
Bojové sporty, karate

Daniel šeffer
Cross country rally, cyklistika, downhill, draci-lode, kondicni-posilovani, motokary, paintball, plavani, snowboarding, spartan-race

Eliška Glaserová
Bojové sporty

Dominik Murin
Kulturistika

Ondřej Šilhavý
Fotbal, hokej, motocross

Michaela Karaskova
Fitness

LUKÁŠ HAMATA
Atletika, beh, cyklistika, triatlon

Matteo Richter
Motokáry

Martin Steffek
Běh, crossfit, ragby, spartan-race

Lukáš Kukol
Fitness, kulturistika

Matyáš Menšík
Plavání

Jakub Tóth
Aikido, atletika, bojove-sporty, box, break-dance, capoeira, fitness, free-run, gymnastika, inline-brusleni, karate, kickbox, kung-fu, mma, paintball, parkour, taekwondo, taichi, thaibox, wushu

SK TTC Františkovy Lázně z.s.
Stolní tenis

Petr Knop
Běh, beh-na-lyzich

Jan Procházka
Alpské lyžování, florball, freeskiing, horolezectvi, lyzovani, sjezdove-lyzovani, snow-cross, snowboarding

Michal Janováč
Běh, pozarni_sport

Jiří Oppitz
Veslování

Magdaléna Červinková
Golf

Jan Kašpar
Cyklistika

Josef Konderla
Běh

Lukáš Vávra
Cyklistika, slopestyle

Jonáš Vilikovský
Překážkové závody, street-workout

Ondřej Kalina
Alpské lyžování, vodni-lyzovani

Tomáš Fláma
Cyklistika, cyklokros, enduro, motocross

Denis Rugovac
Cyklistika

Josef Petřek
Akrobatické lyžování, skicross

Kateřina Divišová
Atletika, beh

Jana Strnádková
Požární sport

Miloslav Michalíček
Kulturistika, street-workout, vzpirani

PerfectlanD
Beach fotbal, fotbal, futsal

Benedikt Mrázek
Karate

Richard Mošna
Stunt riding

Natálie Poloczková
Aerobic, beh, beh-na-lyzich, crossfit, cyklistika, fitness-aerobic, horolezectvi, kolobeh, lyzovani, obstacle-course-race, prekazkove-zavody, street-workout

Jiří Čapka
Rallye

Roman Pixa
Tenis

Martin Sláma
Běh

Tereza Panochova
Slackline

Matouš Šťastný
Běh, pozarni_sport

Tereza Fišerová
Kanoistika

Jana Richterová
Enduro

Tomáš Brynda
Freestyle BMX

Kim Rusňáková
Běh, joga, kulturistika

Michal Volejník
Triatlon

Hynek Pechlát
Kanoistika

Jan Chládek

MSmotorsport
Autocross, rallye

Evžen Mašát
Longboarding

Ollie Racing Team
Cross country rally, cyklokros, quad

Daniel Pochop
Judo

Lucie Pejzlová
Dogfrisbee, mushing, prekazkove-zavody

Daniel Havlásek
Fitness, gymnastika, kettlebell, powerlifting, street-workout, vzpirani

Karolína Řezníčková
Karate

Martin Bodnár
Badminton, baseball, beh, cyklistika, cyklokros, florball, golf, kolobezky, motokary, nordic-walking, orientacni-beh, rafting, silnicni-a-drahova-cyklistika-hendikepovanych, silnicni-cyklistika, skateboarding, tenis

Lukáš Pospíchal
Fotbal

Ladislav Chmelík
Silniční závody motocyklů

Radka Bužková
Tenis

David Páv
Motokáry

Marian Klimeš
Freestyle BMX

Pavel Vodička
Atletika, beh, zavody-do-vrchu

Matyáš Bartovič
Snowboarding

Robert Hopp
Box, thaibox

Taneční škola Mládí
Tanec

Petr Švihora
Závody do vrchu

Václav Chaloupka
Kanoistika

Roman Tužil
Rallye

Jakub Hejl
Cyklistika

Natálie Glacová
Atletika, bojove-sporty, break-dance, gymnastika, parkour, street-dance, tanec

Lukáš Chalupa
Běh, bouldering, fitness, obstacle-course-race, pole-dance, prekazkove-zavody, spartan-race, street-workout

Lukáš Brázda
Horolezectví, pozarni_sport

Kubajs Racing
Rallye, zavody-do-vrchu

Tomaš Habarta
Atletika, beh

Vlastislav Bednařík
Fitness, powerlifting

Samuel Rouča
Kanoistika

Libor Černý
Fitness, kulturistika

Martin Chladek
Enduro

Kryštof Kolník
Freestyle scootering

Kateřina Hýsková
Atletika

Daniela Dvor
Běh, lukostrelba

Aleš Durčák
Minibike, motocross

Daniel Trýzna
Triatlon

Matěj Woller
Downhill

Jan Drkoš
Downhill, jetsurf

Martina Chrástková
Běh na lyžích

Jan Vrzal
Fitness, fotbal

Jakub Vlachovič

Silvester Lipjanec
Enduro, motocross

Nikola Nosková
Cyklistika

Denis Dvořák
Motocross

Pro systems gym
Bojové sporty, box

Alpenski
Alpské lyžování

Anna Švecová
Atletika

David Vinš
Box, k-1, kickbox

Urban Motion
Gymnastika, parkour

Jaroslav Lang
Sportovní střelba

Skipping Boys
Ropeskipping

Milan Šeršeň
Trial

Ladislav Juhás
Fotbal

Kateřina Švecová
Vodní lyžování

David Minarik
Fitness aerobic, kulturistika

THK Strážnice z.s.
Bouldering, horolezectvi, turistika

Jiří Janek
Freestyle BMX

Ladislav Gaspar
Skateboarding

Rosina EXTREME 66 Kasickova
Freestyle skydiving, gymnastika, letecka-akrobacie, neo-freestyle-indoor-skydiving, paragliding, parasutismus, trampoliny

Galopptraining-Hlavaty
Jezdectví

Jan Biskup

Lukáš Szilágyi
Box, kaskader, kung-fu

Lucie Volhejnová
Aerial hoop

Šárka Holečková
Beach fotbal, fotbal, futsal

Nikola Stará
Silniční závody motocyklů

Silvia Lačná
Parašutismus

Jana Hutařová
Jezdectví

Ladislav Šprinc
Běh

Ivo Knoflíček
Longboarding

Klára Strnadová
K-1, kickbox, thaibox

Nicolas Tóth
Bojové sporty, powerlifting

Alessia Palanti
Jachting

KTG Bruises Opava
Florball

František Ševčík
Kulturistika

Olivia Prokopová
Golf

Romana Tomášková
Silniční závody motocyklů

Marek Moravec
Fitness, free-run, parkour

Aneta Pochmanova
Fotbal

Lukáš Záleský
Silniční závody motocyklů

Dana Mlejnková
Crossfit, kettlebell, kondicni-posilovani, plavani

Tj Viktorie Budyně nad Ohří
Fotbal

Futsalová reprezentace ČR neslyšících
Futsal

Tereza Koldovská
Severská kombinace

Jana Cimická
Lukostřelba

Ondřej Hrabačka
Crossfit, vzpirani

Czech Cadomotus Team
Inline bruslení, rychlobrusleni

Dominika Prokůpková
Jezdectví

Lyubomyr Pelekh
Atletika

Ondřej Petiška
Běh, beh-na-lyzich, cyklistika, triatlon

Anna Pučová
Fotbal

SD Racing Team
Autocross

Mirek Janda
Downhill, enduro, motocross

Josef Babák
Běh, obstacle-course-race, spartan-race, triatlon

Adéla Pustějovská
Powerlifting, vzpirani

Nicole Frýbortová
Cyklistika

Karel Fellner
Kickbox

Dalibor Šulc
Trial

Vít Ingeduld
Plavání

SDH Otinoves
Požární sport

Radek Ulman
Break dance

Matěj Kobr
Drift slider

Tereza Herrmannová
Powerlifting

Viktor Serdenyuk
Fotbal

Magdalena Sailerová
Alpské lyžování, atletika, tenis

Lukáš Joukal
Biatlon

Michaela Andrová
Dogfrisbee

TOMÁŠ HANÁK
Enduro, motocross

Real Střekov
Futsal

Andrea Vašíčková
Aerobic

Lukáš Drobilič
Atletika, plavani, triatlon

Dominik Zapletal
Tenis

Kateřina Křenková
Cross country rally, ctyrkolky, quad

Royal Flush
Futsal, mala-kopana

Anna Křížová
Beach volejbal

František Fikrle
Fotbal

Barbora Večerníková
Obstacle Course Race

Martin Hotový
Freestyle BMX

Adéla Mrňová
Sportovní střelba

Dušan Vavrek
Cyklistika

Michal Pokštefl
Cyklistika

Martin Hauser
Hokej

Radka Höflerová

Tomáš Portyk
Běh na lyžích, skoky-na-lyzich

CC LEDOBORCI OS (OLD SCHOOL)
Carling

Alexandr Čača
Atletika

ft přepeře juniors
Beach fotbal, beh, fotbal, futsal

Lucie Orlová
Foosball

Jaroslav Litera
Autocross

Martin LEBL
Cyklistika, downhill

Tomáš Tvrz
Break dance

Lukáš Píša
Hokejbal

Markéta Panáčková
Tenis

Dominik Výtisk
Fitness, street-workout

Proathleteteamdvoro
Fitness

Vladimíra Holečková
Atletika

Jan Ryšlavý
Tanec

Lukáš Mentlík
Crossfit, cyklistika

Aneta Červeňáková
Jezdectví

Žďárské schody
Atletika, beh

Iveta Tomanová
Autocross

Ondřej Hošek
Biatlon

Lukáš Veverka
Běh, kanoistika, trx

Kristyna Takacova
Paragliding

Jiří Pazděra
Freestyle BMX

Dragon Gym Aš
K-1

Kamil Vašíček
Boccia

Veronika Kabotová
Atletika

Matěj Halfar
Free run, parkour

Petr Trnka
Závody do vrchu

Lukáš Plochý
Pozemní hokej

Marek Porubský
K-1

Veronika Hrubá
Jezdectví

Filip Šváb
Rychlostní kanoistika

Daniela Kokošková
Střelba

Veronika Sohrabi
Atletika, fitness, kulturistika

Arlind Sulejmani
Box

Kryštof Horník
Běh na lyžích

Antonín Hrabal
Kanoistika

Filip Lutera
Enduro, motocross

Kristýna Havlická
Cyklistika, enduro, snowboarding

TJ Junior Praha
Fotbal

Michal Láník
Cyklistika

Daniel Pražák
Freestyle fotbal

Adam Konečný
Autocross, rodeocross

Radek Čermák
Alpské lyžování, speed-ski

Ondřej Ihn
Triatlon

Jan Cafourek
Golf

SK Diamond Tábor z.s.
Bojové sporty, crossfit, fitness-aerobic, kickbox, kulturistika, mma, orientacni-beh, powerlifting, spartan-race, thaibox

TODAM DRIFT TEAM
Drift slider, stunt-riding

Veronika Navrátilová
Mushing

Martin Laube
Jezdectví

Alex Lucie Hrazdirová
Synchronizované plavání

Lukáš Sejkora
Fotbal

Jakub Langhammer
Triatlon

Vojtěch Baloun
Kulturistika

Martin Krška
Běh, fitness, kulturistika, parkour

Eduard Dobrovodský
Minibike, silnicni-zavody-motocyklu

Kateřina Čiháková
Tenis

David Zdrha
Stolní tenis

Natálie Jurčová
Biatlon

Miloš Nykodým
Běh, orientacni-beh

Jan Ďuk
Běh

Pavel Novosad
Atletika, orientacni-beh

Viktorie Charvátová
Aerobic

Natália Váleková
Atletika

Linda Tekeliová
SkyRunning

Jan Hořák
Cyklistika, inline-brusleni

Tereza Pištěkova
Cheerleading

Petr Velíšek
Cyklistika, triatlon

Tereza Cvingerová
Bojové sporty, k-1, kickbox

Vojtěch Odvárka
Powerlifting

Denisa Tomankova
Freestyle BMX

Jan Kaňůrek
Break dance, fitness, free-run, parkour, snowboarding, street-workout, wakeboarding

Kristyna a Aleksandr
Krasobruslení

Michaela Nezbedová
Tanec

Marek Čumpelík
Běh, cyklistika, triatlon

Daniel Konečný
Kulturistika

Pěšky okolo světa
Turistika

Silvie Šamkova
Motocross

Martin Pek
Skateboarding

Luboš Filip
Downhill

Jan Svoboda
Mushing

Bára Jurášová
K-1, kickbox

Petr Hulk
Bojové sporty, freediving, horolezectvi, kiteboarding, kondicni-posilovani, longboarding, parkour, street-workout, trx

Adam Merva
Běh, horolezectvi, longboarding, plavani, prekazkove-zavody, snow-cross, snowboarding, street-workout, trampoliny, wakeboarding

Štěpán Korecký
Běh, triatlon

Sergiu Matico
Atletika

Jindřiška Vaněčková
Lukostřelba

Pavlína Vargová
Triatlon

Tomáš Kuba
Závody do vrchu

David Filipín
Silniční závody motocyklů

Robin Sobek

Lukas Cervinka
Kanoistika

SDH Karlinky
Požární sport

A.S.A WORKOUT
Street workout

Zdena Kuřinová
Crossfit, fitness, vzpirani

Martin Čepek
Cyklistika

Matias Kavický a Kristýna Harbichová
Tanec

Jiří Černoch
Motocross

Vojtěch Čížek
Fitness, free-run, motocross

Šimon Král & Julie Kubíková
Tanec

Miroslav Jindra
Bojové sporty

Lukáš Kohlberger
Severská kombinace, skoky-na-lyzich

Radek Rop
Hokejbal

František Polák
Vzpírání

Jindřich Stříhavka
Atletika, triatlon

SK Žibřidice
Fotbal

Tereza Pavlučková
Atletika

Hana Procházková
Bezmotorová akrobacie

Patrik Němec/Skunk
Silniční závody motocyklů

Denisa Mrózková
Překážkové závody

Tomáš Kilb
Snowboarding

Sandra Ulrichová
Cross country rally

Karolína Juráčková
Tanec

Vít Ondráček
Motocross

Vojtěch Kurfiřt
Enduro

FC Romo Český Krumlov
Fotbal

Jakub Astl
Závody do vrchu

Ondřej Bajger
Stolní tenis

Erik Bóna
Fitness

BEAST – OCR team
Obstacle Course Race

Jakub Chaloupský
Běh, orientacni-beh

Stepan Knyshov
Kickbox, taekwondo

Martin Smolka
Freestyle motocross, motocross

1bkFormule
Florball

Michal Kozmer
MMA

Tomáš Hájek
Šipky

Přemek Tejchman
Downhill, enduro, fourcross

Mario Skála
Freeskiing

Aneta Morysková
Skok o tyči

Jaromír Ježek
Judo

Martin Konečný
Sportovní gymnastika

Pavel Borkovec
Fotbal

Petr Kohlbeck
Silniční cyklistika

Martin Němec
Hokej

Martin Sobotka
Hokej

Vlastislav Kabeláč Čiháček
Trial

Václav Drbal
Skateboarding

Sportovci

Magdaléna Červinková

Golf

David Hatrik

Fitness, kulturistika

Radek Čermák

Alpské lyžování, speed-ski

Videa

Human Bowling

Jak při bowlingu doslova převálcovat kámoše

Krabicové šílenství

Hlavně ať jsou prázdné...

Děda hraje fotbal

Těšte se na důchod, tak to všem ukážete