Michaela Andrová

Biografie

Jmenuji se Míša Andrová a společně s mými třemi border colliemi se věnuji dogfrisbee.
Dogfrisbee je akční sport, kdy pes chytá ze vzduchu létající disky, které mu hází hráč. S Arnikou, Annakim a Džus se věnuji hlavně freestylu. Jde o sestavu složenou z různých prvků (přeskoky, odrazy od těla, různé techniky hodů atd.) na hudbu.
S Arnikou (dnes je jí 14 let) jsem vyhrála vůbec první Dog Chow Cup 2007 v ČR (seriál závodů, hlavní soutěž v ČR). S Annakim jsme letos vítězství v pohárové soutěži obhájily již počtvrté. Jsme Mistři ČR ve freestylu pro rok 2016 a na zahraničních závodech se umisťujeme pravidelně na předních příčkách. Již čtyřikrát jsme reprezentovaly na Mistrovství světa v USA. Letos jsme na tomto nejprestižnější závodě získaly bronz. Džus je ještě štěně a na závodní kariéru se teprve připravuje.
Už 10. rokem pracuji jako trenér. Vedu workshopy nejen v ČR, ale i po celém světě (Evropa, Asie, USA). To mě baví nejvíc. Ráda předávám nabyté zkušenosti dalším lidem a jejich psům. Děláme i exhibiční vystoupení na různých veřejných akcích.
Nabídka sponzorům a partnerům:
Máme zájem o podporu, která nám usnadní cestování na závody. Ale velmi oceníme i materiální podporu jako jsou nové disky.
Sponzorům a partnerům zaručuji prezentaci na všech závodech v ČR i v zahraničí a na exhibičních vystoupeních. Dále nabízím propagaci značky na oblečení, talířích,…
Budu vděčná za každou spolupráci s Vámi :)

Potřebujeme na Vás kontakt, abychom vám umožnili přístup do uzamčené sekce

Prosíme Vás, vyplňte všechna pole.

MÁM HESLO DO UZAMČENÉ SEKCE

NEMÁM HESLO

fakturační adresa

Kolonky označené * jsou povinné, prosíme o jejich vyplnění.
Fakturační adresa se shoduje s adresou korespondenční

korespondenční údaje

Sportovci

A.S.A WORKOUT

Street workout

Dominik Chwiedziuk

Fotbal

Anna Adéla Mateiciucová

Videa

Human Bowling

Jak při bowlingu doslova převálcovat kámoše

Krabicové šílenství

Hlavně ať jsou prázdné...

Děda hraje fotbal

Těšte se na důchod, tak to všem ukážete