Kariéra

Nabízíme atraktivní pracovní pozice po celé ČR, aktuálně hledáme schopné sportovní a obchodní manažery!

  • Sportovní manažer – Vyhledávání sportovních talentů (jednotliví sportovci / skupiny / týmy). Manažerské zastoupení CSG, obchodní styk se sportovci, týmy, kluby, zajišťování podpory a servisu sportovcům, distribuce produktů CSG pro podporu sportovní činnosti jednotlivých sportovců. Možnost podílení se na rozvoji společnosti. Spolupráce na vytváření marketingových projektů. Spolupráce s obchodními manažery – zajišťování sponzoringu pro sportovce a kluby.

  • Obchodní manažer – Vyhledávání sportovců všech úrovní a zaměření po celé České a Slovenské republice. Manažerská činnost v oblasti podpory sportovců na úrovni distribuce a šíření profilu sportovce mezi amatérské a profesionální sportovce, týmy a kluby. Poskytování poradenství týkající se nastavení profilů, rozšíření profilu o komunikační a prezentační nástroje určené pro zviditelnění sportovce a jednání se sponzory, podílení se na sponzorských projektech a poskytování servisní podpory sportovcům. Spolupráce se sportovními manažery – zajišťování sponzoringu pro sportovce a kluby.

Základní náplň práce

  • Zajišťování podpory rozvoje sportovní činnosti profesionálním i amatérským sportovcům, týmům a klubům
  • Komunikace se sportovci, sportovními kluby a významnými osobnostmi v oblasti sportovního managementu a marketingu
  • Podílení se na zpracování projektové nabídky pro sportovce i obchodní společnosti
  • Administrativní práce na PC (e-mail, MS Office, vnitro-firemní software)
  • Koordinaci a řízení obchodních případů
  • Tvorbu obchodních nabídek
  • Zajišťování sponzoringu pro klub

Kvalifikační a profesní požadavky

  • Dokončené středoškolské vzdělání
  • Uživatelská znalost práce na PC
  • Výborné komunikační a prezentační dovednosti
  • Schopnost samostatně se rozhodovat
  • Vytrvalost a vysoké pracovní nasazení
  • Samostatné a logické uvažování
  • Flexibilita
  • Odolnost vůči stresu

Nabízíme

  • Volnou pracovní dobu
  • Pravidelné interní školení, vzdělávací kurzy
  • Skvělé pracovní zázemí
  • Práci v příjemném kolektivu
  • Pozici vhodnou pro absolventy
  • Možnost kariérního růstu
  • Získání praxe z mnoha oborů v rámci jedné společnosti
  • Výborné platové ohodnocení závislé na výkonu + bonusy
  • Práci na DPP / ŽL

V případě zájmu nám zašlete Váš životopis a motivační dopis na e-mail kariera@czechsportguru.cz, do předmětu zprávy uveďte název pozice, o kterou se ucházíte. Bližší informaci o pracovní pozici Sportovní manažer se dozvíte na webových stránkách www.sportovnimanazer.cz

MOHLO BY
VÁS ZAJÍMAT

Návod na sponzoring

Sportovci

Lukáš Pospíchal

Fotbal

Samuel Lorenc

Fitness, motocross

Linda Tekeliová

SkyRunning

Videa

Human Bowling

Jak při bowlingu doslova převálcovat kámoše

Krabicové šílenství

Hlavně ať jsou prázdné...

Děda hraje fotbal

Těšte se na důchod, tak to všem ukážete