Pro firmy

Vážení obchodní partneři, ředitelé, podnikatelé, příznivci a fanoušci sportu,

v rámci této sekce jsme pro Vás připravili několik služeb a podpůrných nástrojů, které můžete využívat ve prospěch svůj, i své společnosti. Všechny níže uvedené body lze mezi sebou libovolně kombinovat a poskládat si tak balíček na míru. Rádi s Vámi zkonzultujeme vhodnost jednotlivých služeb ve spojení s konkrétními vrcholovými sportovci.

Firemní prezentace

Vaši firmu reprezentují nejen nabízené služby a produkty, ale především její vystupování, image a působení na veřejnost, na stávající i potencionální nové zákazníky.

Vyhledáváte-li stále nové příležitosti, jak své podnikání maximálně podporovat, budovat dobré jméno, image a povědomí o společnosti, jistě využijete originální možnosti spolupráce, které Vám přinášíme.

Navrhneme Vám unikátní způsob propagace Vaší společnosti, s nápaditým stylem, ve spojení s profesionálními sportovci, kteří dodají Vašemu podnikání exkluzivitu. Vždy budete o krok napřed před konkurencí.

 • V rámci konzultace s našimi specialisty Vám rádi poskytneme služby v těchto směrech:
 • Analýza firemní kultury a nezávazný návrh optimalizace
 • Návrh jedinečné firemní identity a marketingové propagace
 • Propojení společnosti se sportovními, kulturními a společensky odpovědnými projekty
 • Konzultace, poradenství a nezávislé vyhodnocení nabídek v oblasti sponzoringu
 • Poradenství v oblasti propagace společnosti, ve spojení s vrcholovými sportovci
 • Budování image a povědomí o společnosti

 

Vhodně nastavená spolupráce se sportovcem pak může:

 • zvýšit prodeje
 • vybudovat zákaznickou loajalitu
 • zvýšit brand awareness
 • oslovit nové trhy
 • pomoci s launchem nových produktů
 • rozšířit zákaznické základny
 • upevnit vztahy s komunitou okolo sportovce
 • pomoci změnit nebo oživit brand image
 • zvýšit návštěvnost na pořádané akci/soutěži
 • nastavit cool faktor produktu či značky

 

Teambuilding

Hlavním smyslem teambuildingových programů je hlubší poznání jednotlivých členů společnosti, rozvoj teamové spolupráce, komunikace, zaujímání teamových rolí a odhalování přirozeně vůdčích osobností. Utužte vztahy ve společnosti, posilte týmového ducha, pročistěte vzduch a přineste do týmu novou energii. Faktem je, že skvělé vztahy a příjemný kolektiv jsou jádro prosperující společnosti. Úspěšní podnikatelé a nadnárodní společnosti si dobře uvědomují těchto skutečností, a krom perfektně zvládnutých motivačních prvků zavádějí do svého podnikání pravidelné teambuildingové akce.

Poznejte své zaměstnance a obchodní partnery při jiných činnostech, než jen z obchodu a ověřte si jejich zodpovědnost a kvality, neváhejte využít této možnosti a nechte si sestavit teambuildingovou akci, přesně podle Vašich představ. Zašleme Vám nezávaznou nabídku. Ty nejlepší obchody se většinou uzavírají u sklenky vína, piva, či při sportu. V průběhu celé akce Vám budou dělat společnost nejen profesionální sportovci, ale i zkušení lektoři a hostesky, dle Vašeho výběru.

Exhibice, unikátní vystoupení a show

Přemýšlíte-li o oživení Vašeho večírku, společenské akce, či párty v uzavřeném klubu pro Vaši společnost, rádi Vám nabídneme pomocnou ruku. Zorganizujeme Vám exhibiční vystoupení na prostoru malého pódia či tanečního parketu pro úzkou skupinu lidí, nebo Vám sestavíme akci ve velikosti veletržního představení s bohatým doprovodným programem. Jde pouze o zvolení vhodného konceptu přizpůsobeného Vašim představám.

Garantujeme svěží a jedinečné vystoupení profesionálů ve svém oboru, kteří obohatí Vaši akci a zaujmou drtivou většinu Vašich přátel, spolupracovníků a obchodních partnerů napříč všemi věkovými kategoriemi.

Reklama a zviditelnění

Využijte možnosti zviditelnit Vaši společnost formou spolupráce s vrcholovými sportovci. Vaše společnost může využívat námi zastupované sportovce, kteří jsou veřejností velice oblíbeni, dokáží si velice rychle získat sympatie fanoušků a tím si neustále budovat širokou a stabilní fanouškovskou základnu. Díky vynikajícím sportovním úspěchům, příjemnému vzhledu, profesionálnímu vystupování a již zmíněné fanouškovské základně, která se nezadržitelně rozrůstá, se stávají všichni naši sportovci, po marketingové stránce, zajímavým objektem pro většinu obchodních společností.

Vaše společnost má možnost spolupracovat s jakýmkoliv sportovcem, kterého zastupujeme, nejen v oblasti marketingové podpory a rozvoje vlastní společnosti, v plném rozsahu. Například můžete využít spojení produktů Vaší společnosti s tváří a dobrým jménem sportovce, kterého si osobně vyberete například jako ambasadora dané značky.

Jedno správné rozhodnutí může mít zásadní vliv na další rozvoj Vaší společnosti.

PR, testy produktů a služeb

Využijte možnosti upevnění vztahů se stávajícími zákazníky a zajímejte se také o oslovení nových zákazníků, budování povědomí o nabízených produktech či službách. Využijte PR služby ke zvýšení prodeje Vašich produktů a poskytovaných služeb. Oslovte naše specialisty k sepsání PR profesionálních a čtivých článků. Nechte si zároveň otestovat Vaše produkty a služby, sepíšeme Vám atraktivní článek se zhodnocením produktu, pořídíme vysoce kvalitní fotografie a natočíme nádherné propagační video. Zákazníkům sdělíme, kde mohou produkt nalézt, kde se o něm mohou dozvědět více informací a doporučíme jej zákazníkům ke koupi. Vámi schválený test produktu následně publikujeme a rozšíříme v síti partnerských serverů s velkou návštěvností. Na testu produktů a služeb se podílejí sportovci, kteří sami sepíší své hodnocení a doporučení. Vybraní sportovci zprostředkují zveřejněné články své komunitě a fanouškovské základně. PR můžete podpořit nárazovou slevou a bonusy pro sportovce či obecně pro potenciální zákazníky. Není nic lepšího, než když produkt hodnotí přímo jeho spokojení uživatelé a doporučují ho k zakoupení, protože je produkt skvělý a také protože jsou k tomu motivováni poskytnutými slevami a bonusy. V rámci PR a testů je možné vytvořit soutěže na sociálních sítích a razantně podpořit efektivní šíření povědomí o Vašich produktech. Rádi Vám připravíme návrh možné spolupráce, která pozitivně ovlivní Vaše prodeje.

Sponzorství

Česká republika vychovává nespočet talentovaných sportovců. Mnoho vrcholových sportovců však pro svou sportovní činnost hledá stabilní partnery a sponzory, kteří by se finančně či materiálně podíleli na sportovní přípravě výjimečných sportovců. Obchodní společnosti, drobní podnikatelé i fanoušci si začínají uvědomovat náročnost sportu a pomáhají nadějným sportovcům prostřednictvím sportovního sponzoringu či darů. Pravdou je, že sponzorování sportovců se dá perfektně využít ve spojení s dalšími nástroji marketingové komunikace ve prospěch propagace obchodní činnosti dané společnosti.

Můžete zvolit sponzorování klasických sportovců (fotbal, hokej, tenis, cyklistika, atletika, apod.), nebo zvolit sponzorování extrémních / adrenalinových sportovců. Vždy záleží na charakteru značky, na hodnotách, asociacích a vytyčených cílech, kterých chcete dosáhnout. Pakliže chcete oslovit a zasáhnout cílovou skupinu v širším záběru, můžete využít kombinaci více druhů sportů (například různé sezónní kombinace a varianty sponzoringu jednotlivců, skupin nebo celých sportovních klubů)

Zefektivníme Vaše aktivity v oblasti poskytování sportovního sponzoringu. Poradíme Vám s nastavením vhodného marketingu a zajistíme dodržování kvalitního protiplnění od sponzorovaných sportovců. Ukážeme Vám, jak se na vynaložené prostředky nekoukat pouze jako na výdaj, ale jako na svou investici do podnikání a součást marketingové komunikace. Nabídneme Vám takovou spolupráci, díky které budete mít zájem být součástí příběhu jednotlivých sportovců a jejich úspěchů i v dalších sezónách.

Naši specialisté Vám v rámci konzultace rádi poskytnou typy, jakým způsobem lze sportovce finančně i materiálně podporovat a vytěžit tak maximum pro Vaši společnost.

Sponzoring není jen o vysokých částkách. Připravíme Vám individuální nabídku sponzoringu „za pár korun“ kterou neodmítnete. Vypočítáme Vám návratnost investice a připravíme odpovídající protiplnění za poskytnutý sponzoring.

Spolupráce a partnerství

Spolupráci lze zajistit nejen s jednotlivými sportovci, ale i s celým sportovním týmem či sportovním klubem. V rámci partnerství lze spolupracovat na různých sportovní, kulturních i společenských akcích pořádaných na území České republiky a v zahraničí.

Naší snahou je, abychom potenciálním partnerům nabídli přitažlivé a hodnotné akce, se zastoupením výjimečných sportovců. Spojujeme obchodní značku a filozofii partnerských společností s tváří a dobrým jménem profesionálních sportovců, kteří dodají exkluzivitu nabízeným službám a produktům obchodní společnosti našeho partnera.

Každému partnerovi, který se rozhodne spojit své jméno s vybranou sportovní akcí, či s konkrétním sportovcem zajistíme prezentaci a mediální publicitu v rozsahu daném vzájemnou dohodou, podloženou smlouvou s podrobným popisem a specifikací.

Partnerům zajišťujeme individuální přístup, komplexní zajištění a aplikaci kreativního návrhu s jasně daným cílem a přínosem trvalé hodnoty. Preferujeme dlouhodobou spolupráci s využitím všech dostupných prostředků pro maximální zhodnocení vložných finančních prostředků a propagaci jména a obchodní značky partnera.

Co Vám mohou sportovci nabídnout v rámci spolupráce a sponzorství? Můžete se inspirovat v níže uvedeném seznamu:

 • mediální servis, tiskové zprávy, PR články, recenze a testy výrobků, včetně foto a video k výrobku
 • rozhovory před a po závodě s prezentací loga a názvu společnosti
 • tiskové konference s prezentací loga a názvu společnosti
 • autogramiády s prezentací loga a názvu společnosti
 • prezentace v TV
 • spoty a upoutávky v rádiu
 • propagace ve video blogu
 • textová reklama a odkazy v článcích o sportovci a reportech ze závodů a přípravy
 • logo a odkazy na webových stránkách sportovce
 • propagace na sociálních sítích sportovce (Facebook, Twitter, Instagram, Snapchat, atd.)
 • poděkování v novinách, denících, časopisech (obecně v tisku)
 • propagace na partnerských webových stránkách a sociálních sítí
 • video edity ze sportovní činnosti včetně umístění loga
 • propagační a tématická videa na přání
 • logo na sportovním vybavení, přepravním automobilu, sportovním oblečení, dresech, webových stránkách, apod.
 • bannery, vlajky a roll-up na akci
 • linkbuilding
 • product placement
 • reklamní a imageové fotografie
 • ambasadorství
 • pojmenování akce, události nebo názvu týmu podle jména sponzora
 • firemní stánek v místě konání akce
 • sampling
 • předávání cen z rukou sponzora
 • volné vstupenky a startovné na pořádané akce
 • uvedení sponzora na diplomech, medailích a pohárech
 • představení sponzora dalším organizacím (aktuálním partnerům), kteří by se mohli stát jeho potenciálními zákazníky
 • uvedení loga a názvu sponzora na programech a dalších oficiálních tiskovinách
 • uvedení loga a názvu sponzora na tiskových zprávách, hlavičkových papírech a balíčcích pro novináře
 • a mnoho dalšího.

 

Speciální projekty a nevšední varianty spolupráce

Se sportovci můžete uzavřít téměř jakoukoliv variantu spolupráce, kreativitě se meze nekladou a čím atraktivnější a zajímavější forma spolupráce to bude, tím se zvyšuje šance k dlouhodobé a především oboustranně úspěšné spolupráci. Se sportovci můžete nastavit spolupráci na plnění definovaných dílčích cílů, se sportovci můžete realizovat vzájemné sázky. Sportovci mohou být zapojeni do sponzorského programu,  po jehož splnění poskytne sponzor sportovci sponzoring. Sportovci budou postupně procházet jednotlivými úrovněmi programu a při úspěšném splnění definovaných cílů jednotlivých úrovní programu získají podporu, která se bude v každé úrovni zvyšovat. V průběhu spolupráce bude sportovec sponzorovi zajišťovat propagaci, medializaci a PR. Podmínky spolupráce lze pro každého sportovce a sponzora nastavit tak, aby byla spolupráce pro sponzora obchodně zajímavá a pro sponzora extrémně motivační. Oba subjekty pak budou nadmíru spokojeni.

Nevšední zážitky a balíčky služeb

Přáli byste si někoho obdarovat? Poděkovat obchodním partnerům za spolupráci? Prožít adrenalinový zážitek, či se setkat s oblíbeným sportovcem, například na večeři v luxusní restauraci? Sestavíme Vám balíček na míru, přesně podle Vašich představ. Sdělte nám Vaše představy.

Vybrali jste si z naší nabídky? Přejete si sestavit nabídku na míru? Neváhejte a kontaktuje nás, náš tým je připraven se o Vás postarat.

Formulář

vyplňte, prosím, všechna pole

Sportovci

MSmotorsport

Autocross, rallye

1bkFormule

Florball

Lukáš Szilágyi

Box, kaskader, kung-fu

Videa

Human Bowling

Jak při bowlingu doslova převálcovat kámoše

Krabicové šílenství

Hlavně ať jsou prázdné...

Děda hraje fotbal

Těšte se na důchod, tak to všem ukážete