Pro kluby

Nejen sportovci, ale i kluby využívají podpory naší společnosti pro svůj rozvoj. Nabídneme podporu v konkrétních oblastech činnosti Vašeho klubu, nebo jej zastřešíme jako celek.

Marketing

Komplexní prezentační a informační nástroje na míru, to je propracovaný systém, který Vám umožní podávat aktuální informace obchodním partnerům (sponzorům), členům klubu, sportovcům a veřejnosti. Poskytujeme funkční a nápaditý systém, který využívá moderních možností prezentace, reklamy a propagace nejen Vašeho klubu, ale také jeho partnerů. Ukážeme Vám, kde a jak můžete s pomocí kreativního marketingu a námi vyvinutých nástrojů získat další finance a začít profitovat i v oblastech, kde to doposud nebylo možné.

Management

Manažerské zastupování klubu je vyhledávanou službou, která pomáhá při řešení mnoha všedních činností, se kterými se kluby potýkají. Zefektivníme Vaší činnost a poskytneme konzultační, poradenské a obchodní služby v mnoha oborech, které pomohou v modernizaci klubových podmínek.

Finance

Vyhledávání obchodních partnerů, sponzorů, dotací a grantů. To jsou činnosti, které by měl mít každý moderní klub zajištěn pro svůj nepřetržitý rozvoj. Vytvoříme efektivní strategii a podporu při řešení financování klubu.

Zajištění komplexní podpory jednotlivých sportovců

V rámci partnerství a spolupráce zastřešíme Váš klub jako celek. Nabídneme podporu Vašim sportovcům při jejich rozvoji. Manažerské zastupování výjimečných sportovců a talentů, je cestou, která pomůže vychovat nové sportovní naděje, talentované sportovce a budoucí hvězdy českého sportu.

Systém podpory jednotlivých sportovců je řešen komplexně:

  • Rozšířená zdravotní podpora
  • Marketingová a mediální propagace
  • Finance, strategické plánování a podpora sponzoringu
  • Manažerské, konzultační a poradenské služby v oblasti sportu

Více informací o možnostech podpory Vašich sportovců se dozvíte v sekci Jsem sportovec.

Máte-li konkrétní přání a požadavky, rádi je s Vámi probereme na osobní schůzce. Napište nám.

Formulář

vyplňte, prosím, všechna pole

Sportovci

Eliška Kupcová

Jezdectví

Kristýna Havlická

Cyklistika, enduro, snowboarding

Patrik Molík

Freestyle fotbal

Videa

Human Bowling

Jak při bowlingu doslova převálcovat kámoše

Krabicové šílenství

Hlavně ať jsou prázdné...

Děda hraje fotbal

Těšte se na důchod, tak to všem ukážete