Dotační systém a „tlačítko Podpořte mě“

Profil sportovce na webových stránkách czechsportguru.cz nabízí zajímavou funkci finanční podpory sportovce. Na Vašem profilu, se vpravo nahoře nachází tlačítko „Podpoř mě“ – sekce pro fanoušky. Tlačítko Vám po jeho aktivaci umožní oslovovat fanoušky, sponzory, ale i veřejnost, s poskytnutím dotace (příspěvku) na Vaši sportovní činnost. Ten kdo Vám přispěje, může získat odměnu / cenu, kterou si sami libovolně navolíte. Např. pokud Vám fanoušek přispěje 5.000 Kč, může získat podpisovou kartu, hodinu společného tréninku, nebo kšiltovku. Fantazii se meze nekladou. Pomůžeme Vám vytvořit vhodnou strategii, jak nastavit výše požadovaných příspěvků, odměny a doprovodné texty. Dotační systém můžete využívat i k získávání podpory prostřednictvím symbolických částek.

Prvním takovým chytrým způsobem jak šikovně využívat dotační systém, je jeho rozšíření mezi Vaše fanoušky s žádostí o symbolickou podporou pro Vaši sportovní činnost. Např. Sportovec má na facebookové stránce profesionálního sportovce 1.480 přátel. Při žádosti o symbolickou podporu ve výši 80 Kč, mezi těmito osobami lze získat částku ve výši 118.400 Kč. Velice rychlý způsob pro efektivní využití drobných sponzorů.

Druhým způsobem je vzájemná pomoc a podpora sprtovců v rámci dané disciplíny. Např. Sportovec potřebuje finance k tréninku pro přípravu na mistrovství světa v zahraničí, ve výši 68.000 Kč. Požádá o finanční podporu komunitu sportovců, která má např. 3.400 členů. Žádost o podporu se bude pohybovat ve výši pouhých 20 Kč na osobu. Jednou pomůžeš ty mě, podruhé zase já tobě, přesně o tom je smysl sportu a fair play.

 

Máte zájem o aktivaci dotačního systému? Kontaktujte nás, rádi Vám poradíme.

Formulář

vyplňte, prosím, všechna pole

Sportovci

SDH Karlinky

Požární sport

František Ševčík

Kulturistika

Josef Neuman

Biketrial, box, cyklistika, e-sport, enduro, freeslyte-motocross

Videa

Human Bowling

Jak při bowlingu doslova převálcovat kámoše

Krabicové šílenství

Hlavně ať jsou prázdné...

Děda hraje fotbal

Těšte se na důchod, tak to všem ukážete