Vytvoření profilu sportovce

Zaregistrujte se zdarma během několika vteřin na webových stránkách CzechSportGuru.cz a vytvořte si přehledný profil sportovce. Váš profil sportovce bude sloužit jako online prezentace před fanoušky, dalšími sportovci, ale hlavně před sponzory, obchodními společnostmi a možnými partnery, kteří mohou být součástí dalšího rozvoje Vaší sportovní činnosti. Nejdůležitější funkcí profilu sportovce je možnost získat finanční i materiální sponzoring. Pokud se ptáte ‚‚jak najít sponzora‘‘, ‚‚jak oslovit sponzora‘‘, ‚‚jak získat sponzoring‘‘, pak jste na správném místě. Profily sportovců Czech Sport Guru jsou uzpůsobeny tak, aby byly maximálně přístupny potenciálním sponzorům. Sponzoři mohou velice jednoduše vyhledat libovolné sportovce a v reálném čase konkrétním sportovcům zaslat finanční podporu přes naše dotační systémy a za pomoci sofistikovaných nástrojů a sportovního marketingu se sportovcem uzavřít spolupráci.

Profil sportovce - registrace sportovců a propagace - Jak oslovit sponzory a jak napsat žádost o sponzoring

Profil sportovce můžeme nazvat také jako „karta sportovce„, ve které budou zaznamenány veškeré Vaše úspěchy, články, rozhovory, plánované akce, fotografie, videa a přehledné informace pro osoby, které Vás mohou finančně či materiálně podpořit / sponzorovat. Jedinečný prezentační a propagační nástroj, to je profil sportovce na Czech Sport Guru, který slouží jako aktuální informační a sdělovací nástroj sportovců v České republice, bez ohledu na jejich sportovní úroveň, disciplínu, věk i pohlaví. Czech Sport Guru spojuje prostřednictvím profilů sportovců talentované sportovce se sponzory.

Vytvořte si profil sportovce, vyplňte ho nejaktuálnějším obsahem, zveřejněte profil a sdílejte ho prostřednictvím svých sociálních sítí, emailů, apod., aby se o Vás dozvěděli další lidé – právě mezi nimi může být Váš nový obchodní partner / sponzor. My Vám naopak pomůžeme na základě Vámi poskytnutých informací vytipovat vhodného sponzora pro dlouhodobé partnerství a rozvoj Vaší sportovní kariéry.

Registraci můžete provést ihned přímo ZDE!

Poznámka: Pro úspěšné přihlášení do nově vytvořeného profilu sportovce musíte nejdříve potvrdit aktivační odkaz, který Vám bude automaticky zaslán na e-mail, který vyplníte při registraci. Jakmile odkaz potvrdíte, budete se moci přihlásit do profilu sportovce s použitím Vašich přihlašovacích údajů.

V případě, že Vám e-mail s aktivačním odkazem nebyl doručen, zkontrolujte SPAM poštu, nebo nás kontaktujte.

Sportovci

Vendula Horčičková

Orientační běh

Jakub Szmek

Běh, fitness, obstacle-course-race, prekazkove-zavody, spartan-race, zavody-do-vrchu

Richard Hynek

Běh, obstacle-course-race, prekazkove-zavody, spartan-race

Videa

Human Bowling

Jak při bowlingu doslova převálcovat kámoše

Krabicové šílenství

Hlavně ať jsou prázdné...

Děda hraje fotbal

Těšte se na důchod, tak to všem ukážete