X-Team

Biografie

Nejpopulárnější hra ve virtuální realitě „Beat Saber“ se těší stále rostoucímu zájmu, v rovině coby sportovně soutěžní aktivity. Náš X-Team se nejenom zúčastňuje turnajů pořádaných v rámci světové série pod názvem BSL (Beat Saber League), ale zároveň pořádá i vlastní turnaje CST (Czech Saber Tournament), jejichž záměrem je především stmelit Beat Saber komunitu v České republice.
Turnaje jsou z větší části pořádány on-line formou duelů jednotlivých hráčů na platformě Twitch.tv , Grand finále potom v Praze, v jedné z největších heren u nás, které mělo formu živého eventu se společným setkáním.
Dva z našich předních hráčů působí v elitní světové TOP 50. Jeden z nich skončil ve světové sérii BSL a to dokonce hned dvakrát v TOP8 a v TOP12.
Rovněž naší velkou snahou je, zajišťovat podporu pro nové hráče, kteří nemají zkušenosti v tom jak začít, ale i přesto by se rádi věnovali sportovnímu Beat Saberu a pomohli posunout tu pomyslnou výkonnostní laťku u nás co nejvýše.
Pro to, abychom do tohoto krásného a nového e-sportu mohli začlenit čím dál větší počet hráčů, chybí nám přímý styk s potenciálními zájemci o hru, třeba formou turnajů a exibicí pořádaných v rámci akcí pro širší veřejnost. Vše doposud hradíme svépomocí (reklamy do turnajů, zajištění potřebných prostor pro event, ceny pro hráče).
Co můžeme nabídnout nyní případnému sponzorovi? Reklamu na našich oficiálních www stránkách, Facebookové stránce, na platformě Twitch.tv a prostor na našem Discordu. Rychlé a vstřícné jednání se zárukou toho, aby z naší strany byla vždy beze zbytku naplněna každá vzájemná dohoda.

Potřebujeme na Vás kontakt, abychom vám umožnili přístup do uzamčené sekce

Prosíme Vás, vyplňte všechna pole.

MÁM HESLO DO UZAMČENÉ SEKCE

NEMÁM HESLO

fakturační adresa

Kolonky označené * jsou povinné, prosíme o jejich vyplnění.
Fakturační adresa se shoduje s adresou korespondenční

korespondenční údaje

Sportovci

Karolína Dvořáková

Běh, fotbal, futsal

Liliana Burešová

Tenis

Petra Krejsová

Tenis

Videa

Human Bowling

Jak při bowlingu doslova převálcovat kámoše

Krabicové šílenství

Hlavně ať jsou prázdné...

Děda hraje fotbal

Těšte se na důchod, tak to všem ukážete