Zastupování sportovců

Každý sportovec je pro nás jedinečný. Každý sportovec má své konkrétní představy, sny a cíle. Našim klientům přinášíme nadstandardní služby, individuální přístup, diskrétní jednání a přátelské zacházení.

Sázíme na kvalitu, nikoliv na kvantitu, proto si můžeme dovolit ke každému sportovci přistupovat jednotlivě s ojedinělým, netradičním a kreativním řešením, vedoucím k zajištění maximálního pohodlí, spokojenosti sportovce a vzájemné důvěře.

Pro námi zastupované sportovce jsme špičkovým partnerem, poskytující prvotřídní servis, zajišťující nejnovější a nejkvalitnější technologie, jenž přispějí k nepřetržitému zdravotnímu zabezpečení, k dynamické nárůstu výkonnosti samotného sportovce, ke zvýšení mediálního zájmu a zlepšení image a ke zkvalitnění vzdělání samotného sportovce, které využije nejen k tomu, aby se uměl prosadit v široké konkurenci, ale také aby si splnil svůj sportovní sen a stal se respektovaným a uznávaným sportovcem.

Systematicky spolupracujeme se sportovci tak, aby byli inspirací pro další sportovní generace, vzájemně si předávali zkušenosti a tipy jak se dále rozvíjet. Vytváříme prostředí pro úspěšnou spolupráci sportovce s partnery a dále ji rozvíjíme v dlouhodobou partnerskou činnost.

Náš tým je připraven postarat se o vše, co bude potřeba k úspěšné podpoře Vaší sportovní činnosti.

Manažerské služby lze využívat jak v rámci komplexního sportovního managementu, ale lze si nás najmout i na jednorázové akce a činnosti. Můžeme zmínit například vyjednání konkrétního partnerství, poradenství v dané oblasti, či doprovod na důležitou obchodní schůzku. Naší činnosti se meze nekladou, jsme úspěšnou manažerskou společností, která je najímána jednotlivci i velkým subjekty pro podporu jejich aktivit.

Neváhejte nas kontaktovat a sdělte nám Vaše potřeby. Rádi Vás podpoříme.

Formulář

vyplňte, prosím, všechna pole

Sportovci

Matěj Kozubek

Plavání

Martin Kováčech

Atletika, beh

Sandra Schützová

Běh na lyžích, cyklistika

Videa

Human Bowling

Jak při bowlingu doslova převálcovat kámoše

Krabicové šílenství

Hlavně ať jsou prázdné...

Děda hraje fotbal

Těšte se na důchod, tak to všem ukážete