Barbora Synčáková

Biografie

Sportuji od malička. s lyžováním jsem začínala ve třech letech, od pěti do dvanácti let jsem aktivně dělala aerobic.
Jako lyžařka jsem s rodiči soutěžila ve veřejných závodech jako Rensar Cup a S ČT Sport na vrchol, … V lednu 2018 na Dolní Moravě se mě podařilo obsadit v 8. sérii závodů S ČT Sport na vrchol obsadit 1. a 2. místo. Tyto úspěchy podnítily mé rodiče k tomu aby mě přihlásili do lyžařského oddílu pana Ordáně SKIPO RACE team (www.skipoteam.cz), kde se mohu pod odborným dohledem a radami trenéra dále posouvat kupředu.
V rámci letní přípravy 2018 a 2019 jsem se účastnila závodů horských kol XC v rámci Poháru Drahanské vrchoviny a VKCT. Do celoroční přípravy patří samozřejmě běh, kolečkové brusle, florbal a jiné aktivity.
V sezóně 2018/19 jsem se už jako předžačka a členka SLČR zúčastnila závodů v rámci Madeja sport cupu a Poháru Orlických hor. Ve své druhé závodní sezóně 2019/20 startuji už jako mladší žačka za SKIPO TEAM v disciplínách – slalom (SL), obří slalom (GS) a superobří slalom (SG). K tomu abych se mohla zlepšovat, je důležité trávit více času na sněhu. V našich podmínkách je předsezónní příprava na sněhu téměř nemožná, ideální jsou tréninky na ledovci. Tato předsezónní příprava je natolik finančně náročná, že domovský oddíl ji nemůže zajistit pro všechny členy a ani pro rodiče to nejsou úplně malé výdaje, proto velmi ráda uvítám každou podporu.

PRO SPONZORY A PARTNERY - CO PRO VÁS MOHU UDĚLAT


Potřebujeme na Vás kontakt, abychom vám umožnili přístup do uzamčené sekce

Prosíme Vás, vyplňte všechna pole.

MÁM HESLO DO UZAMČENÉ SEKCE

NEMÁM HESLO

fakturační adresa

Kolonky označené * jsou povinné, prosíme o jejich vyplnění.
Fakturační adresa se shoduje s adresou korespondenční

korespondenční údaje

Sportovci

Dušan Vavrek

Cyklistika

František Fikrle

Fotbal

BA Sparta Praha

Basketbal

Videa

Human Bowling

Jak při bowlingu doslova převálcovat kámoše

Krabicové šílenství

Hlavně ať jsou prázdné...

Děda hraje fotbal

Těšte se na důchod, tak to všem ukážete