Atletický oddíl TJ Klášterec nad Ohří

Biografie

Dobrý den. Jmenuji se Šimon Poplužník, je mi 15 let a jsem studentem střední školy SPŠ a VOŠ Chomutov. Narodil jsem se v Kadani a ke sportu mě rodiče vedli už od doby co jsem začal chodit. První jsem se naučil jezdit na kole k čemuž mi pomohla koloběžka, kterou jsem dostal. Kolem svých 10 let jsem se zúčastnil pár cyklistických závodů, ale nikdy jsem se neumístil. V roce 2016, když mi bylo 12 jsem začal chodit na tenis, který hraju spíše relaxačně. A o rok na to jsem šel zkusit atletiku. První závod jsem měl už po měsíci docházení. Bylo to jenom na zkoušku takže mi nevadilo, že jsem mimo závod. Každý rok absolvuji náš domácí Běh Kláštereckým parkem, ve kterém se umisťuji každý rok lépe a lépe. Ale mím největším úspěchem byl Krajský přebor Ústeckého kraje, kde jsem se umístil na krásném 3. místě v závodě na 1500m. Moje disciplíny jsou: 800m, 1500m a 3000m.
Tak to bylo něco málo o mně. Teď bych Vám rád řekl něco o našem atletickém oddílu.
Náš atletický oddíl je rozdělen do dvou skupin: na mladší a na starší. Mladší trénují dvě trenérky, které jsou moc milé a my starší máme pana trenéra a paní trenérku, se kterými je taky sranda, ale umí být i přísní, což mi ale nevadí. ,,Hvězdami“ našeho týmu jsou Daniel Vejražka (vícenásobný mist ČR, 3. na mistrovství Evropy juniorů, 2. na MS do 17. let….), Anežka Ševčíková (vícenásobná mistrině ČR, 4. na Mezistátním utkání ČR-Maďarsko-Slovensko-Slovinsko dorostenců a dorostenek).
A teď proč to píšu. Chtěli bychom na našem stadionu pořádat oficiální závody a proto bychom rádi pořídili certifikovanou bezdrátovou cílovou kameru vč. větroměru a startovacího zařízení. Dostali jsme výhodnou nabídku za 480 000 Kč, která je ale časově omezená do konce prázdnin. Nějaké peníze máme našetřené a už se nám podařilo vybrat necelých 70 000 korun. Pořád nám ale část peněz zbývá a proto se snažíme sehnat sponzora. Číslo účtu, které jsem uvedl je transparentní účet našeho oddílu. Byli bychom rádi za jakýkoliv příspěvek. Jménem atletického oddílu Děkuji.

Potřebujeme na Vás kontakt, abychom vám umožnili přístup do uzamčené sekce

Prosíme Vás, vyplňte všechna pole.

MÁM HESLO DO UZAMČENÉ SEKCE

NEMÁM HESLO

fakturační adresa

Kolonky označené * jsou povinné, prosíme o jejich vyplnění.
Fakturační adresa se shoduje s adresou korespondenční

korespondenční údaje

Sportovci

Lucie Odvárková

Atletika, beh

Adam Kavan

K-1, kickbox

Lukáš Meier

Cyklistika

Videa

Human Bowling

Jak při bowlingu doslova převálcovat kámoše

Krabicové šílenství

Hlavně ať jsou prázdné...

Děda hraje fotbal

Těšte se na důchod, tak to všem ukážete