Milan Šeršeň

Biografie

Jsem Milan Šeršeň, člověk, který toho mnoho zažil, mnoho zkusil a mnoho dokázal. Už od mala jsem byl velice sportovně nadaný, nicméně bylo mi to v niveč, protože rodiče neměli nejmenší zájem o to, abych se nějakému sportu aktivně věnoval. Celý život jsem si přál motorku, chtěl jsem moc závodit motokros a každým rokem který se připisoval na můj životní účet, se mi můj sen ztrácel a pomalu rozpadal.
Jednou, bylo mi asi 16 let, jel jsem s otcem koupit nějaký díl na jeho kolo do bike shopu a uviděl jsem ho tam – kolo, nádherné kolo, vypadalo jak motorka, jen bez motoru. Hned jsem se do něj zamiloval a řekl si: Tebe musím mít. Byl v tom jen malý háček. Kolo stálo 35 000,- já školák, ani koruna v kapse a s finanční podporou od rodičů jsem počítat nemohl. Dlouho jsem přemýšlel jak to udělat. Našel jsem si brigádu v potravinovém obchodě a kolo si koupil na splátky. Splnil jsem si sen a moje biková kariéra začala…
Začal jsem jezdit trial. Trénoval jsem každý den a postupem času si vybudoval kvalitní dovednosti. Jezdil jsem na okresní závody a ikdyž jsem zdaleka neměl profesionální kolo na trial jako ostaní, často jsem závody vyhrával. Čas plynul a já jsem poznával lidi, kteří mě směřovali k různým disciplínám.  4 roky to byly, co trial jsem jezdil, až jednou jsem potkal člověka, který mě vzal na freestylovou dráhu. Byl jsem ohromen a neskutečně se mi líbilo, jak tam lítaj vzduchem a dávaj triky. Zamiloval jsem se a řekl si: to se musím naučit a naučil. Kolikrát to moc bolelo, ale víc mě bolelo, když jsem si rozbil něco na kole. Nicméně jsem s kamarádem začal tvrdě trénovat, až jsem se dostal do velice kvalitní formy. Poslavil jsem 3 freestylové dráhy, asi 10 drah na trial, naučil spoustu lidí jezdit a skákat. Kolo bylo můj život. Ale nikdy jsem neměl to štěstí, dostat se do profi bikového světa. Respektive to nebylo jen štěstí, ale peníze a jak se říká ten kopanec do zadku, abych se do toho pustil naplno.
Když jsem pracoval v rodném městě, jezdil jsem pořád, protože na to bylo dostatek času.Všechny peníze co jsem si vydělal, šly do kol. Postavil jsem si kolo na trial, měl jsem i bmx, kolo na dirty a kolo na sjezdy. Jednou jsem dostal nabídku na velice dobře placenou práci, ale jezdil jsem po světě a kolo sebou brát nemohl. Vydržel jsem 2 roky a musel jsem to vzdát, protože kolo je můj život a díky tomu jsem si uvědomil, jakou cestou chci jít. Odstěhoval jsem se do Prahy a začal velice tvrdě trénovat a doufal jsem, že díky mému umu potkám člověka, který mě pomůže k tomu, abych své schopnosti mohl uplatnit. Protože mam obrovský rozsah zkušeností v bikové sféře, udělám takovou šou, že si nás budou najímat lidi z celého světa.
Člověka jsem potkal a jsem nesmírně vděčný za tu možnost a udělám pro to vše, abych byl nejlepší…

Potřebujeme na Vás kontakt, abychom vám umožnili přístup do uzamčené sekce

Prosíme Vás, vyplňte všechna pole.

MÁM HESLO DO UZAMČENÉ SEKCE

NEMÁM HESLO

fakturační adresa

Kolonky označené * jsou povinné, prosíme o jejich vyplnění.
Fakturační adresa se shoduje s adresou korespondenční

korespondenční údaje

Sportovci

Vilém Šír a Hana Anna Šišková

Tanec

Zbyněk Bartoš

Quad

Julie Sedláčková

Jezdectví

Videa

Human Bowling

Jak při bowlingu doslova převálcovat kámoše

Krabicové šílenství

Hlavně ať jsou prázdné...

Děda hraje fotbal

Těšte se na důchod, tak to všem ukážete