Daniel Matejovič

Biografie

Zdravím všechny fanoušky sportu!
Je mi 25 let a sport je součástí mého života každý den. Nemůžu říct, že bych měl nějaký jeden sport, rád se hýbu co to jde. Hlavně na horách, když mám tu možnost. Příští rok bych rád zkusil triatlon a rovnou IronMana, příprava je už v plném proudu. Stejně tak krom běhu, cyklistiky a plavání dost cvičím. Nejlépe s váhou vlastního těla + nějakou přidanou, ale neřadil bych se přímo ke Calistenistům nebo Street Workouterům jen mám rád prvky těchto cvičících skupin. Snažím se v tomto oboru i vzdělávat a snad dosáhnu i na trenérskou licenci. Mám rád i překážkové běhy typu SpartanRace, PredatorRace apod.
Ovšem hlavním důvodem založení toho účtu je skutečnost, že bych rád sportem pomáhal. V rámci své přípravy bych rád z kraje příštího roku na své narozeniny, uspořádal akci, do které by se mohl zapojit kdo by chtěl a na jakémkoli místě by zrovna byl. Šlo by o běžecký výkon. A za každý uběhnutý kilometr mnou nebo někým kdo by se této akce účastnil by se odesílala určitá cástka na konto člověka, nadace, útulku, asociace… zkrátka toho kdo by tuto peněžní pomoc potřeboval. Tuto osobu, asociaci vyberu já. Momentálně se snažím kontaktovat konto Bariéry a najít vhodného kandidáta (nejlépe taky někoho sportovně založeného).
Teď k upřesnění toho oč vlastně žádám. Chtěl bych pro tuto akci najít sponzora, někoho kdo by byl ochoten zaplatit dotyčnému částku, která by se vyběhala. Má prozatimní představa by byla 10,- za uběhnutý kilometr. Osobně bych chtěl ten den uběhnout 100km a zaplatit sám za své kilometry. Ovšem nejsem si jistý, že by se všichni zúčastnění chtěli podílet na běhu i finanční pomoci… takovou důvěru v lidi asi úplně nemám. Myslím, že kdyby tuhle akci někdo finančně podpořil, je zde větší pravěpodobnost lepší finanční pomoci.
Jde o jednorázovou akci, ale kdyby se ukázala jako úspěšná, byl bych pro více podobných během roku, třeba 2-3 kdyby byl zájem :). Kdyby se našel někdo takový, kdo by mě v tomto chtěl podpořit, neváhejte se ozvat. Doufám, že tady je nějaký nástroj, kterým to jde :D.

Potřebujeme na Vás kontakt, abychom vám umožnili přístup do uzamčené sekce

Prosíme Vás, vyplňte všechna pole.

MÁM HESLO DO UZAMČENÉ SEKCE

NEMÁM HESLO

fakturační adresa

Kolonky označené * jsou povinné, prosíme o jejich vyplnění.
Fakturační adresa se shoduje s adresou korespondenční

korespondenční údaje

Sportovci

Lukáš Szilágyi

Box, kaskader, kung-fu

David Vinš

Box, k-1, kickbox

Hynek Pechlát

Kanoistika

Videa

Human Bowling

Jak při bowlingu doslova převálcovat kámoše

Krabicové šílenství

Hlavně ať jsou prázdné...

Děda hraje fotbal

Těšte se na důchod, tak to všem ukážete