Vilém Kukačka

Biografie

Jmenuji se Vilém Kukačka. Narodil jsem se 20.3.2000. Zhruba 10 let se věnuji rychlostní kanoistice. Ke kanoistice mě přivedla má rodina, babička Ludmila mě naučila úplné základy a děda Petr Šolc, který mě trénuje dodnes. Od roku 2015 jsem v juniorské reprezentaci ČR, ve stejném roce jsem se stal celkovým vítězem bodování Českého Poháru mezi dorostenci. V roce 2016 jsem získal 5 titulů Mistra České Republiky a Nominoval se na Mistrovství Evropy Juniorů. V roce 2017 jsem byl jedním z nejlepších juniorů v ČR. Nominoval jsem se na ME juniorů v Bělehradě na MS juniorů v Pitesti a získal evropský titul na K4 1000m.

Napsali o mně

Ve stopách medailisty Dostála. Mladí kanoisté bodovali na MS

Není jim ani 18 let, ale svojí zemi už hrdě reprezentují. Mladí rychlostní kanoisté se vrátili z maďarského Szegedu, kde se konalo mistrovství světa dorostenců...

Kukačka veze dvě medaile z mistrovství Evropy juniorů!

Bělehrad – Další dvě cenné medaile do své již bohaté sbírky přidal kajakář ústecké Chemičky Vilém Kukačka. Talentovaný mladík byl součástí čtyřkajaku reprezentačního týmu juniorů, který zvítězil na mistrovství Evropy v Bělehradě v závodě na 1000 metrů! Na poloviční trati pak navíc přidal bronzové medaile!

Skvělí kanoisté si dojeli pro jedenáct medailí!

Račice – Sedm zlatých, dvě stříbrné a dvě bronzové medaile! Taková je bilance závodníků Chemičky Ústí nad Labem v druhém závodě Českého poháru v rychlostní kanoistice, který se konal v Račicích.

Závodníci Chemičky přivezli jedenáct titulů z Mistrovství ČR!

Ústí nad Labem, Račice - Jedenáct titulů mistrů České republiky a dalších šest cenných medailí vybojovali závodníci Chemičky Ústí nad Labem na MČR v rychlostní kanoistice, na krátkých tratích, které se konalo v Račicích. Startovalo zde 750 závodníků ze 41 oddílů celé republiky.

Ústečtí kajakáři zazářili v Račicích!

Ústí nad Labem - Velkého úspěchu dosáhli ústečtí kajakáři na druhém nominačním závodě pro mistrovství Evropy juniorů a Českém poháru mládeže v rychlostní kanoistice, které se konaly v Račicích.

Potřebujeme na Vás kontakt, abychom vám umožnili přístup do uzamčené sekce

Prosíme Vás, vyplňte všechna pole.

MÁM HESLO DO UZAMČENÉ SEKCE

NEMÁM HESLO

fakturační adresa

Kolonky označené * jsou povinné, prosíme o jejich vyplnění.
Fakturační adresa se shoduje s adresou korespondenční

korespondenční údaje

Sportovci

TFA TEAM Cítoliby

Požární sport

Filip Medvec

Free run, parkour

Dominik Chwiedziuk

Fotbal

Videa

Human Bowling

Jak při bowlingu doslova převálcovat kámoše

Krabicové šílenství

Hlavně ať jsou prázdné...

Děda hraje fotbal

Těšte se na důchod, tak to všem ukážete