Filip Šváb

Biografie

KDO JSEM
· REPREZENTANT ČR V RYCHLOSTNÍ KANOISTICE A ÚČASTNÍK OLYMPIJSKÝCH HER 2016 V RIU, KTERÝCH JSEM SE ZÚČASTNIL JAKO JEDEN ZA DVOU SPORTOVCŮ Z OLOMOUCKÉHO KRAJE (obsadil jsem 19. místo)
· závodím v kategorii K1 na trati dlouhé 200 metrů, v této disciplíně jsme již mnoho let mistr ČR a každoročně se zúčastňuji světových soutěží (Mistrovství světa, Mistrovství Evropy, světové poháry)
· mezi mé největší úspěchy patří 6. místo na MS, 9. místo na ME nebo 8. místo na Evropských hrách 2015 v Baku, dosavadním vrcholem je pro mě jednoznačně účast na OH 2016, která je celosvětově považována za nejprestižnější a marketingově nevýznamnější akci
CO NABÍZÍM
· Vaše logo na mé lodi,pádle,automobilu.
· prezentaci Vaší společnosti na mých sociálních sítích (Facebook, Instagram)

Napsali o mně

Olympiáda na stará kolena. Byl to můj sen, přiznal kajakář Šváb

Kajakář Filip Šváb sice na mistrovství světa v rychlostní kanoistice medaili nezískal, přesto byl jedním z nejšťastnějších členů české výpravy. Osmé místo ve...

Rychlostní kanoista Šváb si po třicítce závodění užívá. A poprvé vybojoval olympiádu

Ve dvaatřiceti letech za sebou mají mnozí vrcholoví sportovci třeba i čtyři účasti na olympiádě. Rychlostní kanoista Filip Šváb v tomto věku poprvé vyjel místo pro českou výpravu na této nejvýznamnější sportovní události.

Kajakář Šváb vyjel místo na OH. Na stará kolena to vyšlo, smál se

Milán, Olomouc – Obrovský úspěch si na mistrovství světa v rychlostní kanoistice v Miláně připsal kajakář Filip Šváb. Olomoucký borec postoupil na dvoustovce do nedělního finále, ve kterém obsadil osmé místo a zajistil si tím místenku na letní olympijské hry do Ria. „Nad tím jsem ani nepřemýšlel, že bych takhle mohl jet," radoval se dvaatřicetiletý závodník z Hané, který si tak splnil svůj cíl, o kterém snil celou kariéru.

Fuksa má první světový titul, čtyřkajak bronz

Milán - Kanoista Martin Fuksa se stal poprvé v kariéře mistrem světa. Na šampionátu v Miláně zvítězil na neolympijské trati 500 metrů. Čtyřkajak Daniel Havel, Lukáš Trefil, Josef Dostál, Jan Štěrba obsadil při obhajobě titulu v olympijské disciplíně 1000 metrů třetí místo. Čeští reprezentanti tak získali na MS čtyři medaile stejně jako loni v Moskvě a vybojovali šest míst pro hry v Riu de Janeiro příští rok.