Jana Vainarová

Biografie

Narodila jsem se 25.8.1997 v Mladé Boleslavi, kde žiji i nyní. Od malička jsem se věnovala závodně různým tancům a později i cheerleadingu.
V mém životě byly časy, kdy se všechno zdálo špatné. Můj svět se převrátil a já se cítila beznadějně. Byla jsem vyděšená a v depresi. Necítila jsem se dobře ve svém vlastním těle a mysli. Vše pro mě bylo špatně, a já si nedokázala užívat žádné radosti a lidi kolem sebe.

V mých 15ti letech jsem se rozhodla, že chci na svém životě něco změnit. Chtěla jsem se cítit dobře. A proto jsem začala běhat. Můj první běh byl katastrofa a říkala jsem si že už znovu nepůjdu. Druhý den jsem šla ale znovu. A takhle to pokračovalo další dny a další dny. Nenáviděla jsem to.
Po nějaké době jsem to ale začala milovat. Běhala jsem s radostí, láskou a vděčností. K běhu jsem přidala cvičení, zdravé stravovaní a postupem času také chození do posilovny. Zdravý životní styl jsem si zamilovala tak moc, že se to stalo mojí životní cestou.

Nezměnilo to jen mou postavu, ale také mojí mysl a tím celý můj život. Dnes je můj záměr a emoce velmi odlišné. Naučila jsem se milovat sama sebe, a s každou kapkou potu se mám ráda víc a víc. To je to krásné na trénincích, vyvíjí se to stejně jako vy.
Naučila jsem se disciplíně, silné vůli a víře. Věřím, že cokoliv si přejete, silně na to myslíte a nevzdáváte se, tak vše se vám vyplní.

Mým hlavní cílem, je motivovat a podporovat co nejvíce lidí, aby se cítili dobře a měli se rádi. :-)

Mé další velmi oblíbené koníčky je cestování, jízda na koni, procházky, tanec, čtení a čas s rodinou a kamarády.

Potřebujeme na Vás kontakt, abychom vám umožnili přístup do uzamčené sekce

Prosíme Vás, vyplňte všechna pole.

MÁM HESLO DO UZAMČENÉ SEKCE

NEMÁM HESLO

fakturační adresa

Kolonky označené * jsou povinné, prosíme o jejich vyplnění.
Fakturační adresa se shoduje s adresou korespondenční

korespondenční údaje

Sportovci

Branislav Knapo

Fitness

Miroslav Semín

Powerlifting

Nikol Endlicherová

Překážkové závody

Videa

Human Bowling

Jak při bowlingu doslova převálcovat kámoše

Krabicové šílenství

Hlavně ať jsou prázdné...

Děda hraje fotbal

Těšte se na důchod, tak to všem ukážete