Michal Janováč

Biografie

Jmenuji se Michal Janováč a jsem z malé vesnice Salaš nedaleko Uherského Hradiště. Od dětství se věnuji požárnímu sportu a 6 let disciplíně TFA (nejtvrdší hasič přežívá). Druhým rokem se zaměřil na běžeckou disciplínu run up – běh do schodů, kde se mi začalo velmi dařit. V roce 2018 jsem získal titul mistra České republiky a v roce 2019 celkové 4. místo v Československém poháru běhu do schodů. Další sezónu bych chtěl vyrazit i na nějaké světové závody do zahraničí.

Napsali o mně

Běh do nebe medaili nevynesl

Klobouk dolů! Michal Janováč ze Salaše obsadil v pětidílném seriálu Československého poháru běhu do schodů čtvrté místo, když nestačil jen na světové elitní běžce v čele s vítězným Mateuszem Marunowskim z Polska. Janováč je členem Sboru dobrovolných hasičů ze Salaše a pravidelně absolvuje závody Toughest Firefighter Alive (TFA) - Nejtvrdší hasič přežívá, ale druhým rokem se zároveň věnuje běžeckým závodům Run Up, neboli běh do schodů.

Nejtvrdší hasiči dobyli „sedmičky“, Janováč čtvrtý

Turisty vyhledávaná rozhledna nad Salaší ve tvaru sedmiček už potřetí hostila hasiče, kteří si to rozdali v soutěži TFA Salašská rozhledna. Absolutním vítězem se stal Jan Haderka z HZS Zlín, několikanásobný medailista ze světových i evropských hasičských her.

Potřebujeme na Vás kontakt, abychom vám umožnili přístup do uzamčené sekce

Prosíme Vás, vyplňte všechna pole.

MÁM HESLO DO UZAMČENÉ SEKCE

NEMÁM HESLO

fakturační adresa

Kolonky označené * jsou povinné, prosíme o jejich vyplnění.
Fakturační adresa se shoduje s adresou korespondenční

korespondenční údaje

Sportovci

René Štefánik

Hokej, quad, snowboarding, wakeboarding

Tadeáš Strašík

Plavání

Sharp Spikes Pardubice

Videa

Human Bowling

Jak při bowlingu doslova převálcovat kámoše

Krabicové šílenství

Hlavně ať jsou prázdné...

Děda hraje fotbal

Těšte se na důchod, tak to všem ukážete