Lukáš Drobilič

Biografie

Od 4 let se věnuji plavání, ale zároveň vyzkouším jakýkoliv sport. Hrál jsem volejbal, fotbal, lyžuji, bruslím, jezdím na snowboardu, kole, a v roce 2021 jsem začal chodit na závody v atletice. V plavání patřím mezi 4-5 nejlepších v ČR ročník 2009, mým stylem je kraul, motýl a znak. Trénuji v klubu Delfín Břeclav 8 hodin týdně. Atletiku netrénuji kvůli časovému vytížení plav.tréninků. V roce 2021 a 2022 jako ml.žák jsem získal titul Mistra Moravy a Slezska ve skoku vysokém a běhu na 150 m a několik titulů za družstvo ml.žáků ať už ZŠ Slovácká Břeclav nebo družstvo Lokomotivy Břeclav. Překonal jsem 16tiletý rekord ČR 12tiletého žactva ve stylu 50 m motýl. Dále jsem pokořil 22letý rekord Hustopečského skákání ml.žactva ve skoku vysokém a zároveň okresní rekord výkonem 177 cm.

Napsali o mně

Celkem pět titulů z žákovského Mistrovství Moravy a Slezska žáků! | Oficiální web břeclavské atletiky

Celkem pět titulů získali naši žáci během dvoudenního Mistrovství Moravy a Slezska žákovských kategorií v Ostravě. Nejprve v pátek závodilo mladší žactvo, zde dominoval Lukáš Drobilič, který zvítězil ve skoku vysokém (169cm) a v běhu na 150m (19,25). Suverénně první doběhl také v běhu na 300m, o vítězství ho ovšem následně připravila diskvalifikace za vyšlápnutí z dráhy v zatáčce. Třetí páteční triumf přidal Matyáš Kocman, který dominoval v běhu na 800m (2:20,15), Matyáš přidal také bronz v běhu na 150m (20,44). Stříbro si z ostravské haly odvezli Matěj Režňák za kouli (10,69) a Robin Chládek za druhé místo ve skoku vysokém (150cm). Matěj Režňák přidal ještě čtvrté místo ve výšce (145cm) a Robin Chládek páté místo v dálce (460cm). Své první halové zkušenosti sbírala také děvčata Veronika Janíková a Anna Lisoňová.

Delfín Břeclav

Úspěchy našich závodní plavců na zimních mistrovských soutěžích 1/30/20220 Malé ohlédnutí za úspěšným koncem zimní závodní sezóny 2021 v podání našich plavců: Lukáš Drobilič (12 let) 3x zlato a 3 x bronz na Mistrovství České republiky v Litoměřicích. Šimon Pancl (11 let) zlato na 50M z Poháru České republiky v Brně. Emma Horníčková (11 let) také v Brně velmi pěkné 4. místo za 100M. David Košulič (13 let) na Mistrovství České republiky v Mladé Boleslavi 5. místo a parádní čas na 1500VZ 18:23,70. Další 5. místo na 400VZ .

Mladý sportovec Lukáš sbírá úspěchy v plavání i atletice. Vyhrál uži triatlon

Lukáš Drobilič /2009/ z Hlohovce plave od čtyř let a dnes patří mezi úspěšné plavce břeclavského plaveckého oddílu Delfín ve skupině závodních plavců. Od od osmi do jedenácti let let posbíral na závodech v Jihomoravském kraji zhruba osmdesát medailí v disciplínách znak, kraul, motýl. Z letního a zimního Mistrovství Moravy desetiletých si přivezl z celkově dvanácti disciplín 11 medailí a jedno čtvrté místo. V roce 2020 se konaly pouze jarní a podzimní krajské přebory na dlouhé tratě 800 m, odkud si přivezl 3. a 2. místo. Bohužel jiné závody ani Mistrovství se v roce 2020 nekonaly. Děkujeme Bohdaně Drobiličové za pěkný příspěvek.

Lukáš Drobilič létal v Hustopečích hodně vysoko! | Oficiální web břeclavské atletiky

Lukáš Drobilič hned při svém prvním letošním startu výrazně přepsal rekordní tabulky okresu Břeclav v kategorii mladšího žactva. Ve čtvrtečním programu Hustopečského skákání se přenesl hned na první pokus pře laťku ve výšce 177cm což znamenalo vymazání výkonu Jana Balajky (175cm) z roku 2002! Lukášovy výkony jsou velkým příslibem do letní sezóny, kde jej mimo jiné čeká také Letní olympiáda dětí a mládeže v Olomouci.

Potřebujeme na Vás kontakt, abychom vám umožnili přístup do uzamčené sekce

Prosíme Vás, vyplňte všechna pole.

MÁM HESLO DO UZAMČENÉ SEKCE

NEMÁM HESLO

fakturační adresa

Kolonky označené * jsou povinné, prosíme o jejich vyplnění.
Fakturační adresa se shoduje s adresou korespondenční

korespondenční údaje

Sportovci

Jan Kopecký

Bojové sporty, karate

Antonín Hrabal

Kanoistika

Jakub Dohnal

Grappling, kickbox, mma, thaibox

Videa

Human Bowling

Jak při bowlingu doslova převálcovat kámoše

Krabicové šílenství

Hlavně ať jsou prázdné...

Děda hraje fotbal

Těšte se na důchod, tak to všem ukážete