Jan Kaňůrek

Biografie

Jsem univerzální adrenalinový sportovec a ovládám sporty jako např. snowboarding, wakeboarding, parkour, street workout, ale taky trochu skateboarding, wakeskating, breakdance atd.
V momentální době, se už tolik nevěnuji závodům, ale především exhibicím. Taky se hodně objevuji na sociálních sítích, kde lidi různě motivuji, aby našli také cestu k těmto super sportům. Občas se ukážu i v TV a to hlavně na Óčku nebo v různých internetových, či tištěných magazínech a to především díky adrenalinovému teamu Zabil.cz, kterého jsem taky členem.

PRO SPONZORY A PARTNERY - CO PRO VÁS MOHU UDĚLAT


Napsali o mně

Jan Kaňůrek - Rozhovor o životosprávě u vyznavačů adrenalinových sportů

Rozhovor s všestranným sportovcem a milovníkem adrenalinu na téma životospráva a sportovní příprava u milovníků sportů, které jsou chápány jako volnomyšlenkářské.

Rozhovor pro Freshjam.cz

Honza je jeden ze zakladatelů Zabil.cz, což je projekt několika československých sportovců a jejich kámošů. Cílem je lidi pobavit, ale hlavně jim představit extrémní sporty. Je to jeden ze...

Aktér filmu Gravitation (ČSFD 87 %)

„Většina lidí se prostě bojí to tam v životě pořádně poslat," odpovídá Libor Podmol ve filmu na otázku „Proč si lidi nejdou za svým snem?". Vítěz X Games ve Freestyle motokrosu se toho ale rozhodně nebojí, stejně jako osm dalších českých sportovců,…

Rozhovor pro iSlovacko.cz

Celý rozhovor jste mohli najít v tištěné formé v Novém Slovácku...

Moje fotka na Instagramu Under Armour

Občas se poštěstí a díky českému zastoupení této super značky, se dostanu i na oficiální celosvětový Instagram Under Armour :-)

Můj profil na Xtremesports.com

Rozhovor pro Freeride.cz

Honza Kaňůrek alias Kaňůs je takovou dalo by se říct extraordinerní persónou česko-slovenské scény extrémních sportů. Fotograf, sportovec, kameraman, producent, herec, snowboardista, wakeboardista, parkourista, organizátor kempů, trenér... A právě tenhle muž mnoha tváří a povolání zasedl za pomyslný FRedakční majk. Interview s Kaňůsem právě teď a tady!

Mé video na RedBull.cz

Můj profil na Zabil.cz

Switch double backflip poprvé v ČR

Jak už je o Kaňůsovi známo, závodů se moc nezúčastňuje, raději natáčí videa a předává zkušenosni mladším... Nicméně se nedávno rozhodl rozhýba

Potřebujeme na Vás kontakt, abychom vám umožnili přístup do uzamčené sekce

Prosíme Vás, vyplňte všechna pole.

MÁM HESLO DO UZAMČENÉ SEKCE

NEMÁM HESLO

fakturační adresa

Kolonky označené * jsou povinné, prosíme o jejich vyplnění.
Fakturační adresa se shoduje s adresou korespondenční

korespondenční údaje

Sportovci

FC Romo Český Krumlov

Fotbal

JK Trojanovice z.s.

Jezdectví, parkour

Dodgeball F-M

Videa

Human Bowling

Jak při bowlingu doslova převálcovat kámoše

Krabicové šílenství

Hlavně ať jsou prázdné...

Děda hraje fotbal

Těšte se na důchod, tak to všem ukážete