Jan Černohorský

Biografie

Zdravím, jsem sportovec a jezdím na snowboardu. Preferuji spíše rychlostní disciplíny a mezi ně patří SnowboardCross a Alpine slalom snowboarding (s touto disciplínou začínám). Freestyle nepreferuji protože v ní nejsem zase tolik zběhlí =D .. V létě mám nejraději OCR závody (za skupinu SRTG Příbram a za Rsáky Příbram, za tyto skupiny jsem běhal nejčastěji) a půlmaratony a vše co je do 25km.. Běh beru jako velký relax a strašně mě to dokáže uklidnit =).. Na snowboardu jezdím od 13 let, a to když nám rodiče dali náš s bráchou první snowboard. O SNB jsem se střídali a učili jsme se na něm sami. Jinak mě ke sportu přivedli rodiče, ale poslední dobou slýchám že na svůj věk (29) jsem starý na nějakou špici. Ale když vidím Leoše Prokopce, Benny Karla a další sportovce, říkám si že to je možné se pořád někam posunout. =) Nikdy není pozdě něco tomu dát a obětovat.
V minulé sezóně (2019 Leden) jsem se spojil s SBX Moravia a s jejich zakladatelem Tomášem Pazderou, ale i tak hledám někoho kdo mě bude někam posouvat a dávat mi nějaké možnosti propagace a jakým směrem se mám posunout a nějak se ve světě sportu prosadit =) .
Bohužel na Vše si vydělávám sám a je to strašně těžké dělat něco bez podpory, proto potřebuji nějakou pomoc a doufám že ji naleznu tady.

Potřebujeme na Vás kontakt, abychom vám umožnili přístup do uzamčené sekce

Prosíme Vás, vyplňte všechna pole.

MÁM HESLO DO UZAMČENÉ SEKCE

NEMÁM HESLO

fakturační adresa

Kolonky označené * jsou povinné, prosíme o jejich vyplnění.
Fakturační adresa se shoduje s adresou korespondenční

korespondenční údaje

Sportovci

Michal Volejník

Triatlon

Ondřej Bajger

Stolní tenis

SK Žibřidice

Fotbal

Videa

Human Bowling

Jak při bowlingu doslova převálcovat kámoše

Krabicové šílenství

Hlavně ať jsou prázdné...

Děda hraje fotbal

Těšte se na důchod, tak to všem ukážete