David Vinš

Biografie

S bojovými sporty jsme se poprvé setkal když mi bylo 9 a to konkrétně s řecko-římským zápasem ve kterém jsem odzápasil cca 12 utkání. Poté mne přestal bavit a dlouho jsem hledal něco co by mne naplnilo a dalo mi chuť makat. Ve svých 14 letech jsem poprvé navštívil trénink boxu, který mne doslova pohltil. V 15 letech jsem absolvoval svůj první zápas v amatérském ringu pod pravidly boxu který jsem vyhrál a dále jsem vedl dlouho řadu vítěztví v řadě. Stal jsem se mistrem ČR v juniorech, stal jsem se vítězem několika mezinárodních turnajů a byl jsem jedním z reprezentatntů ČR. O 2 roky později jsem začal s K1, byla to pro mne obrovská výzva a pod vedením Martina Berky jsem po 3 měsících připravy podstoupil svůj první zápas pod pravidly K1 a rovnou bez chráničů a podle profi pravidel, zápas jsem vyhrál KO v prvním kole a to mi dalo impulz pokračovat v tom co dělám, proto jsem se pustil do tréninků a začal se zlepšovat. O necelý půl rok na to jsem vyhrál republiku můžů v disciplíně fullcontact a následně i lowkicku. Rozhodl jsem se ukončit studiu a věnovat se na plný úvazek tomu co miluji a čemu jsem propadl. Ve svých 18 letech jsem se stal placeným sportovcem až do současnosti a mám status profesionálního sportovce. Za svoji kariéru jsem vyhrál několik velkých amatérských turnajů, dobil 2 profesionální pásy mistra Evropy a porazil pár obávaných bojovníků. Nyní ve svých 21 letech působím v BFC Liberec jako zápasník a společně s trenéry se připravujeme na nadcházející výzvy. Moje životní cíle jsou jednoho dne bojovat v nejvyšších světových asociacích a zápasit s těmi největšími jmény K1.

Napsali o mně

David Vinš: Rimdeika bude těžký oříšek

David Vinš se po pauze způsobené zraněním ruky vrací mezi provazy. Na Night of Warriors ho bude v sobotu čekat Mantas Rimdeika. Poslední zápas se pro

David Vinš z BFC Liberec získal pás mistra Evropy v K-1

Liberec - Na mezinárodním Galavečeru Simply the Best v kickboxu v Praze vybojoval David Vinš z BFC Liberec titul evropského šampiona, když porazil obhájce titulu slovenského Tomáše Možného na body.

Potřebujeme na Vás kontakt, abychom vám umožnili přístup do uzamčené sekce

Prosíme Vás, vyplňte všechna pole.

MÁM HESLO DO UZAMČENÉ SEKCE

NEMÁM HESLO

fakturační adresa

Kolonky označené * jsou povinné, prosíme o jejich vyplnění.
Fakturační adresa se shoduje s adresou korespondenční

korespondenční údaje

Sportovci

Rozalie Beranová

Spartan race

Irena Michálková

Billiard, kulecnik

Štěpán Horváth

Box

Videa

Human Bowling

Jak při bowlingu doslova převálcovat kámoše

Krabicové šílenství

Hlavně ať jsou prázdné...

Děda hraje fotbal

Těšte se na důchod, tak to všem ukážete