Martina Chrástková

Biografie

Zkušená běžkyně na lyžích, mnohonásobná mistryně ČR, dvojnásobná vítězka worldloppetu Bieg Piastow (POL) Martina Chrástková se narodila 21. 4. 1985 v Trutnově. Běžeckému lyžování, ale i mnohým dalším zimním (sjezdové lyžování, bruslení, apod.) i letním (cyklistika, běhání, kolečkové lyže, VHT, plavání, sportovní hry) se věnuje od útlého dětství. Po vystudování gymnázia v Trutnově a FTVS UK (obor Učitelství Tv – Z pro střední školy) se rozhodla využít nabídky právě z FTVS a nastoupit do doktorandského programu, který ji umožňuje absolvovat náročnou přípravu pro běh na lyžích.
Během své kariéry byla po 8 let členkou reprezentačních družstev ČR (1 rok Olympijské naděje, 3 roky juniorská RD, 3 roky RD do 23 let a 1 rok v seniorském týmu „B“). Z MSJ 2005 ve finském Rovaniemi má bronz ze štafety a stala se několikanásobnou mistryní ČR v běhu na lyžích. Zúčastnila mládežnického olympijského festivalu ve slovinském Bledu EYOF 2001, 3x reprezentovala na MS juniorů (Schonach (GER) 2002, Stryn (NOR) 2004, Rovaniemi (FIN) 2005) a 3x MS do 23 let (Kranj (SLO) 2006, Tarvisio (ITA) 2007, Malls (ITA) 2008). Startovala na čtyřech Světových zimních univerziádách (Insbruck (AUT) 2005, Turín (ITA) 2007, Harbin (CHI) 2009, Erzurum (TUR) 2011). V posledních letech stále více startuje na lyžařských maratonech (Jizerská 50, Bieg Piastow (POL), apod), kde hájí barvy Rossignol Racing Teamu. V nejvyšší tuzemské soutěži startuje pod hlavičkou SK Nové Město na Moravě.
Ačkoliv se v loňské sezoně potýkala se zdravotními komplikacemi, věří, že na Jizerské 50 bude schopna konkurovat nejlepším a ani velice těžký boj o ZOH v Soči nevzdává.
Pravidelně se účastní Nordic Ski Testu – testu běžeckých lyží pro následující sezonu – pořádaného časopisem Nordic Mag a společností Snow.
Sportovní cíle: Být oporou Rossignol Racing Teamu a SK Nové Město na Moravě, tzn. podávat stále lepší výkony, abych mohla pomýšlet na kvalitní výsledek na Univerziádě 2013 a případnou účast na ZOH v Soči.
Pro nadcházející sezonu: obhájit vítězství na Biegu Piastow a na Jizerské 50 dojet do 5. místa. Na republikových závodech pravidelně obsazovat přední příčky.
Nabízím: Reklamní plochu na oblečení (závodním i tréninkovém, případně na letním oblečení – běžeckém, cyklistickém), případně batohu, tašce, vaku na lyže, apod. Své sponzory prezentuji nejen při závodech a trénincích, ale též na akcích tipu Ski Test anebo Press Trip, které jsou zakončovány tiskovými zprávami a kvalitními fotografiemi.
Mnoho závodů je přenášeno televizí (Jizerská 50,  MČR, Univerziáda…), i zahraniční (Bieg Piastow (POL)). Články v novinách (především Novoměstsko, Žďársko, Jihlavsko a Trutnovsko) doplněné fotkou v průběhu sezony jsou samozřejmostí.
Trénuji především v okolí Nového Města na Moravě, Trutnova a v Krkonoších, kde se setkávám se spoustou lidí.
V letním přípravném období občas absolvuji maratony na MTB, závody na kolečkových lyžích a přespolní běhy.

Potřebujeme na Vás kontakt, abychom vám umožnili přístup do uzamčené sekce

Prosíme Vás, vyplňte všechna pole.

MÁM HESLO DO UZAMČENÉ SEKCE

NEMÁM HESLO

fakturační adresa

Kolonky označené * jsou povinné, prosíme o jejich vyplnění.
Fakturační adresa se shoduje s adresou korespondenční

korespondenční údaje

Sportovci

Daniel Tluček

Fitness, judo

David Vinš

Box, k-1, kickbox

Zuzana Fejtová

Běh, crossfit, fitness, kettlebell, obstacle-course-race, trx

Videa

Human Bowling

Jak při bowlingu doslova převálcovat kámoše

Krabicové šílenství

Hlavně ať jsou prázdné...

Děda hraje fotbal

Těšte se na důchod, tak to všem ukážete