Jan Ryšlavý

Biografie

Jan Ryšlavý
Datum narození : 10.07.1995
Sport : Line Dance – Tanec
Sponzoři : Město Česká Lípa
Historie:
Moje kariéra tance začala na přelomu roku 2007/2008 kdy jsem začal chodit do TŠ Duha Česká Lípa na výuku párových standardních a latinsko-amerických tanců k p. Karlu Řídelovi, který mě vedl po dobu 3 let. Mé úspěchy za dobu, kterou jsem strávil v tomto tanečním klubu byly 4. místo v kategorii Hobby – Junior v krajském kole Příbram – Praha, 4. místo na mezinárodní soutěži v polce a 1.místo na Zimní ceně TŠ Duha v kategorii Hobby Junior.
Od roku 2009 jsem také začal vykonávat funkci tanečního asistenta na Tanečních kurzech v Hotelu Merkur, která mi zůstává do současné doby a velice rád budu vzdělávat další generace v párových tancích.
Poté jsem přešel do Liberce z důvodu přechodu na střední školu a tam jsem navázal svojí činnost v klubu TK Koškovi Liberec, kde jsem byl jenom krátce z důvodu finančních prostředků .
Na jeden rok jsem měl „taneční odklad“ a věnoval jsem se mu jenom rekreačně v podobě Tanečních kurzů.
Od roku 2011 jsem se začal věnovat klasickým country tancům, irským tancům a line dance, kde mě k těmto druhům tance přivedla moje současná trenérka Eva Vítová, která provozuje
taneční skupinu Country Road při ZŠ Sever Česká Lípa, ale s tím rozdílem, že já osobně nejsem členem této skupiny.
Z prvu jsem se věnoval opravdu jenom country tancům, kde moje první a poslední soutěž v tomto druhu tance ( z důvodu počtu dětí) byla na 14. Mistrovství ČR ve Znojmě kde bylo přihlášeno více než 20 tanečních skupin a více než 390 tanečníků z Česka i Slovenska, ve kterém jsme se umístli na 6. místě v moderním country tančících dětí – team do 18. let.
Irské tance dělám jenom rekreačně, protože nemám dostatečný čas na trénovaní a jelikož je to druh tance náročný na průpravu a techniku provedení a jsem mimo dosah trenérů a lektorů, tak jej tančím jen příležitostně.
Současný sport :
Line Dance je především soutěž pro jednotlivce, ale umožňuje účast pro týmy nebo couple dance.
Line dance se věnuji od roku 2012, kde jsem se poprvé zúčastnil mezinárodní soutěže Czech Open, která se každoročně koná v Písku.
Nyní jsem v kategorii Newcomer, která je v pořadí toho sportu jako druhá. Kategorie jsou Social, Newcomer, Novice, Intermediate, Advanced a Megastar.
V kategorii Social ( nebo-li základní kategorie) jsem byl v roce 2012 a po vyhraném 1. místě jsem postoupil do kategorie Newcomer, kde jsem byl až do letošního roku.
V letošním roce 2014 jsem postoupil do kategorie Novice po vyhraném 1.místě na mezinárodní soutěži Berlin Open 2014 kde jsem pak dále jsem pak vyhrál 3. místo v kategorii Modern Line, která se letos poprvé zavedla a je určena především pro mladou generaci.
O půl roku později jsem se zůčastnil mez. Soutěže Austria Open ( Rakousko), kde jsem si odvezl 3x 1.místo a to ve své kategorii, potom za svou vlastní choreografii – Problem a v párové kategorii nebo-li Partner dance. O měsíc později jsem se opět zůčastnil soutěže Czech Open 2014, kde jsem opět ve své kategorii vyhrál 1.místo.
Letos (tj. 2015) mě asociace po uskutečnění Mistrovství Světa vygradovala do vyšší kategorie – Novic a získal jsem ocenění Nejlepšího tanečníka v kategorii Newcomer Adult Male pro rok 2014 a Nejlepší párový tanečník pro rok 2014 . V letošním roce jsem se opět zůčastnil mez. soutěže Berlin Open 2015, kde jsem v kategorii Novice Adult Male získal 1.místo.
Více o Line dance si můžete přečíst buď na http://www2.worldcdf.com/, kde se dostanete na stránky asociace, která Line Dance propaguje v Evropě a pod kterou jsem registrovaný a nebo na http://czechlinedance.cz/, kde je vše co budete potřebovat v češtině a kde se dostanete na české propagátory Line Dance, mezi nimiž je i můj instruktor. A nově se můžete podívat na nově založenou Českou Linedancovou asociaci na www.clda.cz
Co nabízím sponzorům a potencionálním partnerům :
Nabízím Vám propagaci na mezinárodních soutěžích, kde se schází obecenstvo z celého světa a na dalších mezinárodních soutěžích v průběhu roku při dlouhodobé spolupráci jako např.
Berlin Open
Swiss Open Czech Open
World Championship 2015

Potřebujeme na Vás kontakt, abychom vám umožnili přístup do uzamčené sekce

Prosíme Vás, vyplňte všechna pole.

MÁM HESLO DO UZAMČENÉ SEKCE

NEMÁM HESLO

fakturační adresa

Kolonky označené * jsou povinné, prosíme o jejich vyplnění.
Fakturační adresa se shoduje s adresou korespondenční

korespondenční údaje

Sportovci

Jakub Čablík

Enduro

HC Origins Brno ,z.s.

Hokej

Matyáš Holub

Kondiční posilování, kulturistika

Videa

Human Bowling

Jak při bowlingu doslova převálcovat kámoše

Krabicové šílenství

Hlavně ať jsou prázdné...

Děda hraje fotbal

Těšte se na důchod, tak to všem ukážete