Denisa Herodesová

Biografie

Jmenuji se Denisa Herodesová. Jsem studentkou tělesné výchovy a biologie na PedF Karlovy Univerzity a zároveň jsem vrcholovou sportovkyní.
Od útlého dětství jsem se věnovala na vrcholové úrovni sportovní gymnastice. Bohužel okolo 15 roku věku jsem musela kvůli zdravotním potížím skončit a navázala jsem na sportovní aerobik.
Do roku 2013 jsem závodila v kategorii žen. Nejlepším umístěním bylo 5. místo v kategorii žen. V roce 2014 jsem byla nejúspěšnější za svou dosavadní sportovní kariéru. Společně se svým triem pod vedením Mgr. Báry Šulcové jsme se stali 1. více mistryněmi MČR a dále ještě lépe 2. více mistryněmi Evropy a Světa!
V roce 2015 jsem zdravotní komplikace s kolenem, kdy mi vypadlo koleno na povinném lyžařském kurzu při studiu. Celý rok jsem se dávala dohromady a povedlo se.
V roce 2016 jsem skončila s dráhou sportovního aerobiku, ale složili jsme s holkami 8 členný tým a závodíme ve Fitness aerobiku. Tentýž rok jsme vybojovali nominaci na mistrovství Evropy i světa. Kdy jsme vybojovali na ME 5. místo a na MS dokonce místo 4.
Nyní v roce 2017 stále pokračujeme a bojujeme v silné konkurenci. Opět jsme se odnominovali a v květnu odjeli na ME, kde jsme skončili opět na 4. místě. Nyní nás v řinu čeká MS v Holandsku.
Nyní něco k mé osobě. Narodila jsem se v Praze a ke sportovní dráze mě přivedla maminka, kdy mě dala na přípravku sportovní gymnastiky a chtěla, abych se hýbala. Po pár měsících se to přehouplo do výběrového oddílu sportovní gymnastiky TJ Bohemians Praha. Od té doby sport miluji a je to můj život. Proto jsem se také nakonec rozhodla pro studium tělesné výchovy. Do budoucna bych určitě chtěla založit klub sportovního aerobiku a věnovat se vyučování, kdy mým snem je učit na vysoké školy tělesnou výchovu.
Vrcholově se věnuji aerobiku, ale jinak mám ráda mnoho dalších sportů jako běh, kolo, lezení, plavání, lyže aj.
Jsem hodně tvrdohlavá a jdu si za svým cílem.

Potřebujeme na Vás kontakt, abychom vám umožnili přístup do uzamčené sekce

Prosíme Vás, vyplňte všechna pole.

MÁM HESLO DO UZAMČENÉ SEKCE

NEMÁM HESLO

fakturační adresa

Kolonky označené * jsou povinné, prosíme o jejich vyplnění.
Fakturační adresa se shoduje s adresou korespondenční

korespondenční údaje

Sportovci

Vikings Libouchec

Futsal

Jana Slívová

Fitness

Ondřej Duda

Běh, fitness, florball, squash

Videa

Human Bowling

Jak při bowlingu doslova převálcovat kámoše

Krabicové šílenství

Hlavně ať jsou prázdné...

Děda hraje fotbal

Těšte se na důchod, tak to všem ukážete