DFK Lužkovice-Želechovice

Biografie

Na podzim roku 2012 přišlo za naším trenérem Karlem Dolinou a jednou z hráček Marií Uhlířovou vedení klubu z Lužkovic s nabídkou založit ženský tým. Proto oba ukončili angažmá v divizní Březnici a od ledna 2013 je náš celek oficiálním členem fotbalového svazu. V letním období trénujeme 2x týdně na hřišti v Lužkovicích. V zimě trénujeme 3x týdně, a to 2x ve venkovních podmínkách a 1x v tělocvičně na ZŠ v Želechovicích nad Dřevnicí. Během 4 let co působíme, se u nás vystřídalo přes 45 hráček. Aktuálně máme v seznamu přes 25 hráček. Trénink obvykle absolvuje kolem 15 – 20 hráček. V prvních fázích jsme jen trénovali, poté jsme se přihlásili do soutěže. Každým rokem nastupujeme v Krajském přeboru žen. První sezónu jsme zahájili v roce 2013/2014, kdy jsme teprve zkoušeli, jak vše bude fungovat a budoval se tým. V další sezóně 2014/2015 jsme si dali jasný cíl umístit se alespoň do 3. místa. Po podzimu jsme byli až na 6. místě, ale svou pílí a stíhací jízdou, kterou jsme v jarní sezóně zahájili, jsme celou soutěž vyhráli. V sezóně 2015/2016 jsme se umístili na krásném třetím místě a nyní v sezóně 2016/2017 opět bojujeme o titul. Patří nám 2. místo a stíháme Brumov, kterému momentálně patří 1. místo.

Napsali o mně

Fotbalový zápisník Lubomíra Hotaře

Fotbalový KP žen Uherský Brod - Brumov

Fotbalový zápisník Lubomíra Hotaře

Těžce vybojované divizní vítězství Holešovských holek v Kostelci na Hané a pouze dva odehrané duely v krajském přeboru orámovaly víkendové ženské fotbalové duely.

Fotbalový zápisník Lubomíra Hotaře

Region – Povinné divizní vítězství Holešovských holek nad Podivínem a předpokládané výhry favoritů v krajském přeboru charakterizovaly víkendové duely regionálních ženských fotbalových klubů.

Fotbalový zápisník Lubomíra Hotaře

fotbal ženy Nezdenice - Brumov

Fotbalový zápisník Lubomíra Hotaře

Region – Velkou tradici ve Zlínkém kraji má ženský fotbal. V divizi se v jarní části sezony daří celku Holešovských holek, který v neděli rozstřílel největšího rivala v souboji o první příčku v soutěži Nové sady. O víkendu začnou deseti týmům odvety i v krajském přeboru.

Potřebujeme na Vás kontakt, abychom vám umožnili přístup do uzamčené sekce

Prosíme Vás, vyplňte všechna pole.

MÁM HESLO DO UZAMČENÉ SEKCE

NEMÁM HESLO

fakturační adresa

Kolonky označené * jsou povinné, prosíme o jejich vyplnění.
Fakturační adresa se shoduje s adresou korespondenční

korespondenční údaje

Sportovci

Aleš Jedlička

Trial

Skipping Boys

Ropeskipping

Jim Dohnal

Free run, parkour

Videa

Human Bowling

Jak při bowlingu doslova převálcovat kámoše

Krabicové šílenství

Hlavně ať jsou prázdné...

Děda hraje fotbal

Těšte se na důchod, tak to všem ukážete