SKN Brno Futsal

Biografie

Jsme sportovní klub neslyšících SKN BRNO a působíme jako nezisková organizace. Náš klub byl založen již v roce 1932. Již od založení klubu se naši předchůdci snažili vyrovnat náš handicap po všech stránkách. My jsme navázali na jejich úsilí a nyní sbíráme jeden úspěch za druhým. Náš klub oddílu futsalu začal v roce 2013 a naši futsalisté již docílili velkých úspěchů od roku 2013 až doteď (osmkrát za první místo, šestkrát za druhé a jedenkrát za deváté místo). Naši budoucnost vidíme práv ve futsalu, protože jsme tým mladých lidí. Naši hráči netrénují společně na tréninku, každý hráč má svůj slyšící klub, chtěli bychom společně na halu, trénovat co nejvíce a mít vynikající formu, hodně úspěchů jsme měli v České republice i na Slovensku, ale chceme do zahraniční, protože tam jsou silnější. Naším hlavním snem je moci reprezentovat futsalu v únoru 2016 na Lize Mistrů, která se koná na Huelvě ve Španělsku, bohužel se nám asi účast nepovede kvůli finančním prostředkům, proto se s žádosti o podporu obracíme na Vás všechny a děkujeme za jakýkoli její projev či dotaci.
Co mohu nabídnout sponzorům a jiným zájemcům o mém kluby? Propagace na webových stránkách a logo na dresu nebo soupravu.
Sponzoring – o jaký typ sponzoringu mám zájem: Finance (startovné, cestovné, ubytování, půjčovna dodávky), sportovní vybavení, pronájem haly na dojíždění tréninky.
Plány na sezónu 2015: květen Nové Zámky (Slovensko), červen Níš (Srbsko) a také se co nejvíce zúčastnit i jiných zahraničních turnajů.

Potřebujeme na Vás kontakt, abychom vám umožnili přístup do uzamčené sekce

Prosíme Vás, vyplňte všechna pole.

MÁM HESLO DO UZAMČENÉ SEKCE

NEMÁM HESLO

fakturační adresa

Kolonky označené * jsou povinné, prosíme o jejich vyplnění.
Fakturační adresa se shoduje s adresou korespondenční

korespondenční údaje

Sportovci

Ondřej Hrabačka

Crossfit, vzpirani

Kristýna Burlová

Cyklistika

Bára Jurášová

K-1, kickbox

Videa

Human Bowling

Jak při bowlingu doslova převálcovat kámoše

Krabicové šílenství

Hlavně ať jsou prázdné...

Děda hraje fotbal

Těšte se na důchod, tak to všem ukážete