Markéta Baginská

Biografie

Mé jméno je Markéta Baginská, kamarády často přezdívaná Bagi. Je mi 21 let, pocházím z Českého Těšína a působím jako fitness a kondiční trenérka v Ostravě.
Sportu se věnuji celý život – počínaje voleyballem, plaváním, snowboardingem, hrou závodního badmintonu, ke kulturistice, crossfitu a konečně atletice – Tedy konkrétně vytrvalostnímu běhu, ve kterém jsem se našla nejvíce.
Přes krátké vzdálenosti na ovále, 5-10 kilometrové závody, k půl maratonům, maratonům, ultra sky běhům až k překážkovým závodům, kterým jsem se rozhodla věnovat v této sezóně obzvlášť velkou pozornost.
Vždy jsem byla spíše individualista, a právě toto byl možná důvod, proč jsem si v běhu a závodění našla takovou zálibu.
A co mé sportovní výsledky? Od roku 2014 jich bylo již opravdu mnoho. Mezi ty nejvýznamnější z nich však řadí 2. místo na MČR v Extrémním 24 hodinovém Horském Maratonu, kde jsem na Lysou Horu vystoupala během jedné noci 10x a také můj osobní rekord na 10 kilometrové trati v čase 37:50 a nově také vítězství na sériích překážkových závodů Spartan Race.
Letošní sezóna roku 2018 pro mě začala úspěšně a já věřím, že se mi můj plán pro rok 2018 povede úspěšně také dokončit! :-) Kde mě můžete vidět?
* 21.7. VÝŠKOVSKÁ DVANÁCTKA
* 28.7 PREDATOR RACE – ŠPINDLERŮV MLÝN
* 4.8 – MČR v Běhu do vrchu + NOMINACE NA MS Běh na Šerák
* 1.9 – Spartan Race ULTRA BEAST – Valčianska Dolina
* MS Spartan Race – LAKE TAHOE – USA
* 13.10 – Miskolc – SPARTAN RACE BEAST

Napsali o mně

Silvestrovský běh Hrabovou pro Zemaníka a Baginskou - BezvaBĚH.cz

Běh, běhání, maraton, závod, trénink, výsledky, fotky.

Série Urban Challenge vyvrcholila v Ostravě!

Areál Dolní oblast Vítkovice se stal 9. září dějištěm závěrečného podniku 2. ročníku překážkového závodu Urban Challenge. Ten se v moravskoslezké metropoli představil úplně poprvé a ihned se ukázalo, že zdejší prostředí závodu bude sedět. Trať dlouhá

Jarní RUNdál

Facebook Comments

CarambaRUN! Březová 2018

V neděli 25.3.2018 se konal 4. ročník CarambaRUNU! Březová. Počasí vypadalo nádherně, ale opak byl pravdou. Slunce sice svítilo, ale kosa byla pořádná a navíc k tomu ještě foukal ledový vítr. Sám jsem z domu vyšel jen letně oblečen a hned se rychle vracel pro bundu a čepku. Díky chladnému počasí a asi i posunu času na letní, se závodu zúčatnilo jen 57 běžců a běžkyň. Velké plus pořadatelů je, že konečně udělali i dětské závody. To u mě rozhodlo, že jsem se po dlouhé době rozhodl jít na závod a obětoval jsem synův hokejový trénink. Tak si zaběhly své závody i děti a byly spokojené. Pořadatelsky bylo vše dobře zvládnuté, teplý čaj, občerstvení, v cíli bageta, sprchy......vše ok a navíc, pro předem přihlášené i dárek (funkční čelenka).

Ženy na VALACHY TOUR 2015 - NEJVĚTŠÍ FAVORITKY

VALACHYTOUR.cz je závodní seriál pro amatérské sportovce, který pořádá společnost HP Tronic ve Velkých Karlovicích a okolí. Skládá se z duatlonu, triatlonu, závodu horských kol a horského běhu.

NN Night run 2018

ČESKÝ BĚH ŽEN 2018

Letošní Český běh žen absolvovalo ve čtyřech oficiálních závodech přes šestnáct set závodnic, další stovky se pouštěly do rodinných běhů se svými dětmi. Moderátorská dvojice Jakub Kohák a Aleš Juchelka se starala o atmosféru, nechyběla taneční vystoupení, společná rozcvička, fan zóna a účastníci běhu z řad dětí měly možnost navštívit speciální představení Cirkusu Humberto. V jeho blízkosti totiž startovaly všechny závody Českého běhu žen.

Běh do vrchu Ráztoka - Pustevny 2017

Osobní stránky Františka Rašky - fotogalerie z cyklistických a běžeckých závodů a další fotky

Tes Valachiarun 2015

Osmý ročník tradičních běžeckých závodů pro celou rodinu s názvem TES Valachiarun 2015 startuje v pátek 2. října 2015 jednu minutu před půlnocí. Pro sportovce všech věkových i výkonnostních kategorií je připraveno devět různých tratí v celkové délce 142 km!

Silvestrovský běh Hrabovou

Již v roce 1989 uspořádal Ing. Radouš Holuša, organizátor, ředitel a hlavní rozhodčí Silvestrovského běhu Hrabovou první ročník. V roce 2014 zahájil 26. ročníkem další čtvrtstoletí. Závod letos běželo 137 běžců a okolo 4,5kilometrového okruhu povzbuzovalo asi 150 diváků.

NUTREND.cz - Oficiální e-shop

https://www.nutrend.cz/marketa-baginska-a31441.htm

RUNGO

https://rungo.idnes.cz/ostrava-craft-rungo-razovity-beh-dqi-/rungo-zavody.aspx?c=A180407_160012_rungo-zavody_onr

Potřebujeme na Vás kontakt, abychom vám umožnili přístup do uzamčené sekce

Prosíme Vás, vyplňte všechna pole.

MÁM HESLO DO UZAMČENÉ SEKCE

NEMÁM HESLO

fakturační adresa

Kolonky označené * jsou povinné, prosíme o jejich vyplnění.
Fakturační adresa se shoduje s adresou korespondenční

korespondenční údaje

Sportovci

Jan Drkoš

Downhill, jetsurf

Dominik Kovalčík

Powerlifting

Andrea Vašíčková

Aerobic

Videa

Human Bowling

Jak při bowlingu doslova převálcovat kámoše

Krabicové šílenství

Hlavně ať jsou prázdné...

Děda hraje fotbal

Těšte se na důchod, tak to všem ukážete