Gabriela Šimková

Biografie

Jmenuji se Gabriela Šimková, je mi 13 let a jsem parkurovou jezdkyní. Jsem dříč a jsem v sedle každý den, denně mám dva tvrdé tréninky pod vedením trenéra a posléze jdu jezdit ještě sama nebo lonžovat své čtyřnohé parťáky, v sezóně jsem téměř každý týden na závodech čtvrtek/neděle.
V loňském roce jsem začala aktivně závodit, zúčastnila se oblastního mistrovství za Střední Čechy a domu jsem dovezla tři zlaté medaile, povedlo se mi dostat i na MČR ve skocích, ale tam jsem úplně úspěšná nebyla, ale byla to pro mne velká zkušenost a výzva, věděla jsem, že se musím pečlivě začít připravovat na nadcházející sezonu, což se mi vyplatilo. V letošním roce se mi daří sbírat krásné úspěchy, jedním z největších pro mě byl například ten, když se mi povedl vyhrát Czech junior cup v Martinicích, kde byla obrovská konkurence a byla to pro mne obrovská výzva posunout se dál, těšila jsem se na další kola tohoto seriálu, které jsem však nakonec nemohla absolvovat, protože mi zranila kobylka a jiného koně v této úrovni nebylo možné sehnat. Dále se mi podařilo vyhrát první místo na MČR v družstvech s velkým koněm, v jednotlivcích jsem nemohla odstartovat z důvodu stále nemocné kobyly, krásným dalším úspěchem bylo páté místo na MČR pony, též v družstvech, které jsem jeli jen ve třech jezdcích.
Nyní se aktivně připravuji na příští sezónu, kde jsem zařazena do před výběru SCM a ráda by jsem se v příštím roce zúčastnila mezinárodních závodů, mistrovství České Republiky a Evropy.

Napsali o mně

Bílé lišky povede Gabriela Šimková, zatím nejmladší kapitánka ligových týmů

Pravděpodobně nejmladším z kapitánů při prvním ročníku Zimní jezdecké ligy v Královicích u Slaného bude teprve čtrnáctiletá Gabriela Šimková. Její pozvání do týmu Bílé lišky přijali Dominika Hrubešová, Marek Pokorný a Ema Splavcová.

Šimková: Armen mě naučila nebýt sobec, nejdůležitější je zdraví

Když Gabriela Šimková slýchávala od své maminky, že zdraví koně je důležitější než vyhrané mašle, připadalo to mladé jezdkyni nesmyslné. Klisna Armen ji však přiměla začít uvažovat i o dalších aspektech jezdectví, než je pouze závodění.

Gabriela Šimková: Už nechci trávit delší dobu bez koní a tréninků

Mělnická jezdkyně Gabriela Šimková měla spoustu zálib a koníčků. Pak přišlo jezdectví a vše ostatní muselo jít stranou. V rozhovoru vypráví o svých začátcích, snech i běžném dni ve stáji. Její disciplínou je parkur, ráda by ale vyzkoušela i drezuru.

Potřebujeme na Vás kontakt, abychom vám umožnili přístup do uzamčené sekce

Prosíme Vás, vyplňte všechna pole.

MÁM HESLO DO UZAMČENÉ SEKCE

NEMÁM HESLO

fakturační adresa

Kolonky označené * jsou povinné, prosíme o jejich vyplnění.
Fakturační adresa se shoduje s adresou korespondenční

korespondenční údaje

Sportovci

David Dostál

Obstacle Course Race

Robert Vyslouzil

Surfing

SDH Bukovice

Požární sport

Videa

Human Bowling

Jak při bowlingu doslova převálcovat kámoše

Krabicové šílenství

Hlavně ať jsou prázdné...

Děda hraje fotbal

Těšte se na důchod, tak to všem ukážete