Radka Bužková

Biografie

Jmenuji se Radka Bužková a narodila jsem se 2.3.2000. Od útlého věku jsem se věnovala nejrůznějším sportům. Atletice, cyklistice, tenisu. Tenis hraji od 5 let. V atletice jsem soutěžila v disciplínách běh na 800 m a skok daleký. Na kole jsem zvítězila v mnoha domácích závodech a podařilo se mi vyhrát i dětský závod při světovém poháru MTB maratonu v Riva del Garda v Itálii. V atletickém víceboji (sprint 50m, běh na 400 m, hod míčkem a skok daleký) pořádaný asociací SPV jsem v 10 letech vyhrála republikové mistrovství konané v Houšťce. V roce 2013 jsem se účastnila Olympiády dětí a mládeže a v běhu na 800 m jsem postoupila do finále. Bohužel kvůli zranění jsem doběhla jen jako 8.
Od určitého věku se sportovec musí rozhodnout, kterému sportu se bude věnovat na plno a u mě zvítězil tenis. S tenisem jsem začínala v rodném Bohutíně. Od roku 2011 trénuji a hraji za I. ČLTK Praha. V kategorii do 14 let jsem se na evropském žebříčku probojovala nejvýše na 26. místo v roce 2014. Nyní začínám s kategorií ITF Junior. Na světovém juniorském žebříčku jsem si letos uhrála své první body a mým cílem je dostat se na juniorský Grand Slam. V kategorii žen se mi podařilo uhrát 2 body WTA. Abych se zařadila na světový žebříček WTA potřebuji ještě jednou postoupit v hlavní soutěži žen do 2. kola. Studuji na 8. letém gymnáziu Karla Čapka v Dobříši.

Napsali o mně

Radka Bužková má druhý letošní titul z turnaje TE 2 do 14-ti let

Svůj druhý titul v této sezoně si z turnaje TE 2 v rakouském Oberpullendorfu odváží Radka Bužková (2000, I.ČLTK Praha). Turnajová dvojka během celého turnaje ztratila pouze jeden set, a to ve finále proti Fince Oone Orpaně, kterou zdolala 6:7(3) 6:3 6:4. Výsledky .

články o Radce na portálu Protenis

Bužková Radka - profil

Buzkova Radka - osobní profil tenisového hráče / tenisové hráčky. Pozice Buzkova Radka ve světovém žebříčku, archivní výsledky, bilance na jednotlivých površích, vzájemné zápasy s dalšími hráči.

Potřebujeme na Vás kontakt, abychom vám umožnili přístup do uzamčené sekce

Prosíme Vás, vyplňte všechna pole.

MÁM HESLO DO UZAMČENÉ SEKCE

NEMÁM HESLO

fakturační adresa

Kolonky označené * jsou povinné, prosíme o jejich vyplnění.
Fakturační adresa se shoduje s adresou korespondenční

korespondenční údaje

Sportovci

Kateřina Švecová

Vodní lyžování

Mažoretky MK BALLERISIMO Hlučín

Tanec

Klára Strnadová

K-1, kickbox, thaibox

Videa

Human Bowling

Jak při bowlingu doslova převálcovat kámoše

Krabicové šílenství

Hlavně ať jsou prázdné...

Děda hraje fotbal

Těšte se na důchod, tak to všem ukážete