Renáta Buhlová

Biografie

Ahoj, jmenuji se Renáta Buhlová a miluji sport.
Od roku 2012 jsem změnila svůj život a začala se věnovat posilování, běhu a inline bruslení. Mám několik sportovních a výživových kurzu (fitness trenér, instruktor inline bruslení, základy kettlebell cviku, funkční trénink a kurz výživové poradce) .
Od roku 2014 jsem začala běhat, rekreačně jen pro dobrou kondičku.
V roce 2016 jsem vyzkoušela svůj prví závod na 5km, umístila jsem se na pátém místě, následoval další závod v roce 2017 Ludgeřovická patnáctka. Nebylo to nejhorší ale ani nejlepší s časem 1:19:46s 7.místo, na 15km to není špatné. Závodění se mi zalíbilo a chtěla jsem vyzkoušet i nějaký z extrémních běhu, vyzkoušet si zda je to tak náročné jak všichni říkali, sáhnout si na dno svých sil a porovnat se s ostatními.
Volila jsem tedy první v řadě a ten byl Mad Race na Vaňkově kopci, vybrala jsem si pro začátek trasu hobby (přece jen první závod tohoto typu) 7+ km a 25+ překážek (u třicáté překážky jsem to přestala počítat :D Závod byl úžasný a o tom vypovídal i úsměv na tvářích po celou trasu závodu i v cíli. Nakonec jsem si odnesla z tohoto závodu 1.místo.
Dalším extrémním závodem byl Kilpi Heroes race, opět trasa hobby, tento závod už nebyl tak úspěšný jako ten první, doběhla jsem jako čtvrtá žena ve své kategorii. Doufám že příští rok bude umístění lepší :D
Následoval závod v mém městě a tím byl Olympijský běh – bronzový závod na 4km, na tomto závodu jsem se umístila na 1. místě ve své kategorii a také absolutní v kategorii žen.
Dalším ze závodu byl běh na 7+km Vankáč čelindž, tento závod byl také úspěšný a odešla jsem opět jako vítěz 1.místo ve své kategorii.
Po té následoval opět jeden z mích oblíbených extrémních běhu, byl to Excalibur Race, na tomto závodě jsem se umístila na 3.místě ve své kategorii.
Momentálně poslední ze závodu byl Breda city trail, běh na 10km, tento závod byl také úspěšný 1.místo ženy do 35let a 2.místo absolutní mezi ženami.
Ještě je přede mnou pár posledních závodu pro tento rok 2017, jsou to –
SportcentRun Bohumín běh na 5km, Kilpi trail running běh na 5km.
Doufám, že se budu moc účastnit co nejvíce závodu, samozřejmě že v tom hrají velkou roli finance, co si budeme povídat startovné na některé závody není zrovna nejnižší :/ Doufám že i nadcházející závody budou pro mně stejně úspěšnými jako ty předešlé.