Jaroslav Lang

Biografie

V roce 2011 mě ke sportu přivedl olympionik Leoš Hlaváček , který mě první rok trénoval. Po roce tréninku jsme usoudili že jsem byl připraven k první sezóně. Hned po prvním závodě se mě ujala ASC Dukla. První rok jsem zvládl vybojovat 2. místo na MČR v kategorii dorost. Další úspěchy postupně následovaly. Mezi další sporty které dělam volnočasově patří florball , fotbal , workout a airsoft.

Napsali o mně

Účast na OH v Tokiu byla blízko, mrzí kouče Luštického

Hradec Králové /ROZHOVOR/ - Má za sebou premiérovou sezonu v roli reprezentačního kouče skeetařů. Petr Luštický si v této funkci připsal první meailové úspěchy, přesto hovoří pouze o částečné spokojenosti.

Lang a střelecká hvězda? Má k tomu předpoklady

Hradec Králové - Ovlivnilo ho setkání s legendou. Díky tomu možná roste v Česku nová střelecká hvězda. Bývalý reprezentant a olympionik v disciplíně skeet Leoš Hlaváček oslovil tehdy jedenáctiletého klučinu Jaroslava Langa, zda by to nechtěl zkusit s flintou u ramene na oficiálním střelišti.

Střelec Lang má světové zlato v týmech mezi juniory!

Hradec Králové - Úspěch jako hrom. Brokař Dukly Hradec Králové Jaroslav Lang získal na mistrovství světa v korejském Changwonu zlato v družstvech mezi juniory v disciplíně skeet.

Slavíček obhajuje. Medailové šance mají i ostatní

Hradec Králové - Obhajoba se blíží. Hradecký skeetař Miloš Slavíček loni šokoval střelecký svět, když se v Baku stal překvapivým mistrem Evropy. Nyní bude v rakouském Leobersdorfu patřit k favoritům na jednu z medailí.

Střelba: Junior Lang zářil na Světovém poháru

Hradec Králové - Junior Jaroslav Lang z Dukly Hradec Králové obsadil v závodě Světového poháru v německém Sühlu druhé místo v disciplíně skeet.

Skvělé vystoupení skeetařů na MS. Slavíček a Nýdrle přivezli bronz

Hradec Králové - Lepší byli jen Italové a Rusové. Čeští skeetaři brali na mistrovství světa v Moskvě cenný bronz. Lví podíl na týmovém úspěchu nesli střelci Dukly Hradec Králové - Miloš Slavíček a Tomáš Nýdrle.

Skvělé vystoupení skeetařů na MS. Slavíček a Nýdrle přivezli bronz

Hradec Králové - Lepší byli jen Italové a Rusové. Čeští skeetaři brali na mistrovství světa v Moskvě cenný bronz. Lví podíl na týmovém úspěchu nesli střelci Dukly Hradec Králové - Miloš Slavíček a Tomáš Nýdrle.

Potřebujeme na Vás kontakt, abychom vám umožnili přístup do uzamčené sekce

Prosíme Vás, vyplňte všechna pole.

MÁM HESLO DO UZAMČENÉ SEKCE

NEMÁM HESLO

fakturační adresa

Kolonky označené * jsou povinné, prosíme o jejich vyplnění.
Fakturační adresa se shoduje s adresou korespondenční

korespondenční údaje

Sportovci

Natálie Nejedlová

Skoky na lyžích

Maxim Schejbal

Box

Jakub Bahník

Box, mma

Videa

Human Bowling

Jak při bowlingu doslova převálcovat kámoše

Krabicové šílenství

Hlavně ať jsou prázdné...

Děda hraje fotbal

Těšte se na důchod, tak to všem ukážete