Tereza Fišerová

Biografie

Ahoj,
Mé jméno je Tereza Fišerová a dělam vodní slalom na divoké vodě. Tento sport dělám již 8 let. Mezi mé největší úspěchy patří 1 místo na MS junioru. Letos jsem se úmistila v kategorii do 23 let ve které jsem prvním rokem na druhém místě na MS.
A však můj nějvětší úspěch je, že v 19 letech mam stříbrné medajle z MS a ME dospělích. V celkovém hodnocení Světového Poháru jsem se úmistila též na druhém místě.

Napsali o mně

Armádní sportovní centrum DUKLA

Armadni resortni sportovni centrum Dukla se za temer 20 let samostatne Armady Ceske republiky zmenilo z vojenskeho sportovniho utvaru v profesionalni evropsky resortni klub, jehoz nejlepsi sportovci - medailiste jsou vojaky z povolani. Jeho hlavnim ukolem je zabezpecit statni a resortni sportovni reprezentaci Ceske republiky na vrcholnych svetovych soutezich a olympijskych hrach, mistrovstvich sveta a Evropy, svetovych poharech. ASC DUKLA si pripravuje i vlastni juniorsky tym ve sportovnich druzstvech junioru a ve spolupraci s TJ Dukla i deti a mladez.

Kanoistka Fišerová je vicemistryní Evropy ve vodním slalomu

Fišerová loni vybojovala titul juniorské mistryně světa, z juniorského ME měla bronz. Woodsová uhájila své druhé zlato po roce 2015 i se dvěma trestnými sekundami, česká kanoistka předvedla ve finále čistou jízdu. Zdroj: ČTK

Česká nadvláda na MS! Tunka bere zlato, Přindiš a Fišerová mají stříbro - iSport.cz

Reflex.cz

Čeští vodáci mají novou hvězdu. Fišerová střídá kajak s kánoí a ještě stíhá studovat

Devatenáctiletá Tereza Fišerová v letošních nominačních závodech našla v kategorii singl kanoe bezpečně cestu reprezentace, z nedávného evropského šampionátu ve Slovinsku si přivezla stříbrnou medaili a od zítřka do neděle bude středem pozornosti v pražském závodě Světového poháru ve vodním slalomu…

Fišerová je vicemistryní světa mezi kanoistkami do 23 let | ČeskéNoviny.cz

Bratislava - Tereza Fišerová je vicemistryní světa mezi kanoistkami do 23 let a letos na velké akci získala už druhou stříbrnou medaili. Teprve devatenáctiletá vodní slalomářka, juniorská světová šampionka z loňska, nestačila dnes v Bratislavě jen na zkušenou Britku Mallory Franklinovou.

Potřebujeme na Vás kontakt, abychom vám umožnili přístup do uzamčené sekce

Prosíme Vás, vyplňte všechna pole.

MÁM HESLO DO UZAMČENÉ SEKCE

NEMÁM HESLO

fakturační adresa

Kolonky označené * jsou povinné, prosíme o jejich vyplnění.
Fakturační adresa se shoduje s adresou korespondenční

korespondenční údaje

Sportovci

Silvie Šamkova

Motocross

Lukáš Sejkora

Fotbal

Ondřej Hošek

Biatlon

Videa

Human Bowling

Jak při bowlingu doslova převálcovat kámoše

Krabicové šílenství

Hlavně ať jsou prázdné...

Děda hraje fotbal

Těšte se na důchod, tak to všem ukážete