SK Zlín 1931 z.s.

Biografie

Fotbal ve Zlínských Pasekách má velkou tradici. V roce 2016 oslaví svých 85 let od založení. Náš fotbalový oddíl je druhou největší organizací ve Zlíně a okolí jak počtem registrovaných členů (225), tak rozsahem své činnosti. Základní chod oddílu zajišťují dobrovolníci a nadšenci ve svém volném času bez nároku na finanční odměnu.
Vzhledem k tomu, že klub klade důraz na rozvoj mládeže od raného věku, je nutné zajistit kvalitní trenéry, kteří s dětmi a mládeží pracují na profesionální úrovni. Z tohoto pohledu je nutno tyto trenéry motivovat, i když spíše symbolicky, finanční odměnou. Všichni trenéři klubu mají minimálně trenérskou licenci „C“. Z hlediska rozvoje sportovní kvality na trenéry dohlíží sportovní manažer klubu s trenérskou licencí „B“ a bohatými zkušenostmi z prvoligového fotbalu.
Největší odměnou jsou však spokojené děti a mládež s kvalitní sportovní průpravou. V průběhu sezóny zajišťujeme každý týden našim členům sportovní vyžití a návštěvníkům sportovní zážitek, což představuje pro každého trenéra a hráče minimálně 70 tréninků a 30 zápasů ročně. Celkem tedy mužstva odehrají na 160 utkání každý rok. Naše organizace se po stránce výchovné a sportovní stará o přibližně 100 dětí v mládežnických kategoriích a 18 hráčů starších 18 let v kategorii dospělých. Jsme tak významným prvkem ve výchově a rozvoji dětí po stránce sportovní a morální na Zlínsku a v jeho okolí.
SK Zlín 1931 má širokou mládežnickou základnu a jako jeden z mála oddílů v okrese má zastoupení ve všech kategoriích mládeže. V kategorii dospělých nás pak reprezentuje jedno mužstvo s velmi širokou základnou fanoušků.
Mládež:
Předpřípravka je kategorie, kde se soutěže nevypisují, nicméně jsou pro tuto kategorii vypisovány turnaje, jejichž jsme také pořadatelem.
Mladší přípravka U-9 hrající okresní soutěž mladších přípravek
Starší přípravka U-11 hrající okresní soutěž starších přípravek
Mladší žáci U-13 hrající krajskou soutěž mladších žáků
Starší žáci U-13 hrající krajskou soutěž starších žáků
Dorost hrající ve sdruženém týmu krajskou soutěž dorostu

Muži v sezoně 15/16 postoupili do okresního přeboru

Potřebujeme na Vás kontakt, abychom vám umožnili přístup do uzamčené sekce

Prosíme Vás, vyplňte všechna pole.

MÁM HESLO DO UZAMČENÉ SEKCE

NEMÁM HESLO

fakturační adresa

Kolonky označené * jsou povinné, prosíme o jejich vyplnění.
Fakturační adresa se shoduje s adresou korespondenční

korespondenční údaje

Sportovci

František Danda Danda

Horolezectví

Petr Müller

Kulturistika

Patrik Fabián

Freestyle BMX

Videa

Human Bowling

Jak při bowlingu doslova převálcovat kámoše

Krabicové šílenství

Hlavně ať jsou prázdné...

Děda hraje fotbal

Těšte se na důchod, tak to všem ukážete