Brankářská akademie Praha, z.s.

Biografie

Dobrý den, jsme Brankářská akademie Praha.
V Praze, v tomto oboru a složení působíme už 5 let, nyní nás okolností donutili vytvořit spolek a úplně se tak osamostatnit.
Nejsme vázáni žádnému klubu, jsme zcela samostatní a otevření všem zájemcům, bez ohledu na její mateřský klub, věk, pohlaví, výkonnostní skupinu apod.
Zkrátka jsme tu pro všechny. A spolupracujeme jak s profesionálními gólmany, kteří se chtějí zdokonalovat a pilovat své znalosti nebo potřebují obnovit svou formu po zranění, tak jsem připraveni nabídnout své služby a znalosti i úplným začátečníkům, kteří třeba v bráně stojí úplně poprvé.
Zakládáme si na velké individualitě a proto nás naši brankáři a brankářky zajímají ve všech ohledech, ne jen na tréninku… Vedeme statistiky, navštěvujeme zápasy – a to jak oficiálně po dohodě s klubem a případně i s před-zapasovým tréninkem, tak i skryté jen jako pozorovatelé, vytváříme portfolio úspěchů našich členů, zajímáme se o jejich mimo-sportovní život a snažíme se je všemožné podporovat.
Výsledkem jsou nejen velká zlepšení a úspěchy našich členů, ale i jejich kariérní postup napříč kluby a realizované přestupy. A bezesporu mezi velké úspěchy patří i přijetí několika našich svěřenců na školy se sportovním zaměřením, právě na základě našich posudků.

Potřebujeme na Vás kontakt, abychom vám umožnili přístup do uzamčené sekce

Prosíme Vás, vyplňte všechna pole.

MÁM HESLO DO UZAMČENÉ SEKCE

NEMÁM HESLO

fakturační adresa

Kolonky označené * jsou povinné, prosíme o jejich vyplnění.
Fakturační adresa se shoduje s adresou korespondenční

korespondenční údaje

Sportovci

Urban Motion

Gymnastika, parkour

Martin Škrýba

Kulturistika

Zdeněk Simota

Silniční závody motocyklů

Videa

Human Bowling

Jak při bowlingu doslova převálcovat kámoše

Krabicové šílenství

Hlavně ať jsou prázdné...

Děda hraje fotbal

Těšte se na důchod, tak to všem ukážete