Monica Fox

Biografie

Jmenuji se Monica Fox, je mi 18 let, studuji na Střední zdravotní škole. Ve svém volnu se intenzivně věnuji poměrně mladé sportovní kategorii v oblasti fitness, a to „Bodyfitness“, kde je závodník limitován ve věku a výšce. Samotná soutěž se skládá z porovnání celé postavy, povinných póz a z volné sestavy.
První zkušenost jsem získala na Mistrovství ČR v kategorii žen v dubnu 2019 v Mladé Boleslavi. Věděla jsem, že zde nemohu uspět, ale cílem bylo nabrat zkušenosti. Pro mě byla již vlastní účast velkým vítězstvím. Umístila jsem se na 7.místě v kategorii nad 164cm z celkového počtu 12 soutěžících.

V květnu následovalo Mistrovství Čech juniorů v Kutné Hoře, kde jsem ve své kategorii Bodyfitness již získala 3. Místo. O týden později se konalo Mistrovství České Republiky dorostů a juniorů v Bohumíně, kde jsem se zúčastnila dvou kategorii. V kategorii do 18-ti let jsem se umístila na 2. místě a v kategorii do 23-ti let na 3. místě.
Tímto umístěním jsem zakončila svoji 1. závodní sezonu a jsem nesmírně vděčná své rodině i trenérovi za maximální podporu.
Momentálně se již připravuji na další sezónu. Mám jasně vytyčenou cestu, jejímž cílem je 1. místo na Mistrovství České Republiky 2020 v kategorii Bodyfitness junior, a dále účast na Mistrovství Evropy v juniorech. Udělám vše, co je v mých silách, abych dosáhla tohoto cíle.
Budu vděčna za jakoukoliv možnost nabídky spolupráce v oblasti sponzoringu.
Naoplátku Vám mohu nabídnout aktivními příspěvky na sociálních sítích (Facebooku, Instagramu, Twitteru, YouTube..), propagací ve fitness clubech, na závodech, nebo např. formou nafocení mé osoby do reklamy.

Potřebujeme na Vás kontakt, abychom vám umožnili přístup do uzamčené sekce

Prosíme Vás, vyplňte všechna pole.

MÁM HESLO DO UZAMČENÉ SEKCE

NEMÁM HESLO

fakturační adresa

Kolonky označené * jsou povinné, prosíme o jejich vyplnění.
Fakturační adresa se shoduje s adresou korespondenční

korespondenční údaje

Sportovci

Matěj Vít

Silniční závody motocyklů

Patrik Hajek

Atletika, fitness

SK Zlín 1931 z.s.

Fotbal

Videa

Human Bowling

Jak při bowlingu doslova převálcovat kámoše

Krabicové šílenství

Hlavně ať jsou prázdné...

Děda hraje fotbal

Těšte se na důchod, tak to všem ukážete