Barbora Karlíková

Biografie

Dobry den,jmenuji se Barbora Karlikova. Je mi 20let a profesionalne delam gymnasticky aerobik. Jiz 6let jsem clenem reprezentacniho tymu. Mam svuj klub gymnastickeho aerobiku,kde trenuji deti od 4let. Sama jsem s aerobikem zacinala ve 4letech. Jsem trojnasobna mistrine Čr v seniorske solove kategorii, v minulem roce i v kategorii trojic. Letos jsme s peticlenym tymem ziskaly 6.misto na Evropskych hrach v Minsku. Kazdorocne se ucastnim mistrovstvi sveta nebo Evropy a take mezinarodnich zavodu. Minuly rok jsem zvitezila na otevrenem zavode v Nemecku a na Slovensku.

Napsali o mně

Nejúspěšnější otrokovičtí sportovci obdrželi ocenění. Hlavní cenu si odnesla Barbora Karlíková: Otrokovice

Konkrétní náměty a připomínky můžete zasílat na:

Barbora Karlíková je mezi evropskou špičkou v aerobiku

Zlín – Nejen cenné zkušenosti, ale i dílčí úspěchy získaly na nedávném evropském šampionátu aerobiku v portugalském Elvas zlínské závodnice klubu Aerobik Sport Centrum. V konkurenci pěti stovek reprezentantů z 23 zemí starého kontinentu si z šestičlenné výpravy nejlépe vedla Barbora Karlíková, která v juniorské kategorii nakonec vybojovala 12. místo mezi jednotlivkyněmi.

Já dělám gymnastický aerobik. Je to vlastně složené ze sportovní gymnastiky a aerobiku a jsou tam i prvky baletu, skoky, salta, přemety a podobně. Taky skáčeme třeba roznožky nebo skoky s dopadem do provazu. Od komerčního aerobiku se liší tím, že cvičíme na speciální odpružené podlaze, máme na sobě dres a v sestavě jsou povinné prvky, které jsou různě náročné podle kategorií. Sestava má minutu dvacet a obvykle se mění tak jednou za rok nebo dva.

Potřebujeme na Vás kontakt, abychom vám umožnili přístup do uzamčené sekce

Prosíme Vás, vyplňte všechna pole.

MÁM HESLO DO UZAMČENÉ SEKCE

NEMÁM HESLO

fakturační adresa

Kolonky označené * jsou povinné, prosíme o jejich vyplnění.
Fakturační adresa se shoduje s adresou korespondenční

korespondenční údaje

Sportovci

Milan Novotný Novotný

Kulturistika

Lukáš Jurajda

FOOTGOLF

Ollie Racing Team

Cross country rally, cyklokros, quad

Videa

Human Bowling

Jak při bowlingu doslova převálcovat kámoše

Krabicové šílenství

Hlavně ať jsou prázdné...

Děda hraje fotbal

Těšte se na důchod, tak to všem ukážete