Barbora Stejskalová

Biografie

Jmenuji se Barbora Stejskalová, je mi 28 let a věnuji se extrémním překážkovým závodům (OCR).
Celý svůj život aktivně sportuji, a proto jsem se rozhodla i sport vystudovat (FTVS).
Od mala jsem se věnovala závodně modernímu tanci (street dance), ve kterém jsem se stala Mistryní České Republiky a podívala se i na Mistrovství Světa.
Dále jsem několik let závodně veslovala, stala se 10ti násobnou Mistryní České republiky a ocitla se i v reprezentaci.
Loňský rok byl teprve mou první sezónou v extrémních překážkových bězích, přesto se mi povedlo se nominovat na Mistrovství Evropy 2018 v Dánsku. Za loňský rok jsem se účastnila 13 různých překážkových závodů po celé České republice jako nejznámější Spartan race, Predator race, Army run, Gladiator race, ale objevila jsem se i na dalších (Excalibur race, Heroes race, Urban challenge, Gladiator challenge). Mezi největší úspěchy považuji zmíněnou nominaci na Mistrovství Evropy, umístění v první 10 v individuální kategorii, první místo v kategorii týmů nebo 33. místo na Spartan race (ze 1700 závodníků).
Věřím, že následující sezóna 2018 bude ještě úspěšnější, díky mé intenzivní přípravě. Chystám se opět na série závodů Spartan race, Predator race, Gladiátor race atd. Sezónu tentokrát zahajuji již zimními závody a ráda bych také zavítala na závody do zahraničí a vyzkoušela i další nové podniky. Mým cílem je se nominovat i na Mistrovství Světa 2018 a vylepšit osobní maximum v individuálních výsledcích a získávat nové zkušenosti na co nejvíce závodech. Dalším mým cílem je inspirovat lidi kolem sebe k pohybu nebo k aktivnímu životnímu stylu.

Napsali o mně

#HVFlistopadu

Klobouček! Skoro by se chtělo napsat, že naše Holka ve formě měsíce listopadu je železná lady :-). Bára má náš obdiv, rok 2017 by...

Potřebujeme na Vás kontakt, abychom vám umožnili přístup do uzamčené sekce

Prosíme Vás, vyplňte všechna pole.

MÁM HESLO DO UZAMČENÉ SEKCE

NEMÁM HESLO

fakturační adresa

Kolonky označené * jsou povinné, prosíme o jejich vyplnění.
Fakturační adresa se shoduje s adresou korespondenční

korespondenční údaje

Sportovci

Sharp Spikes Pardubice

Viktorie Charvátová

Aerobic

Jiří Janek

Freestyle BMX

Videa

Human Bowling

Jak při bowlingu doslova převálcovat kámoše

Krabicové šílenství

Hlavně ať jsou prázdné...

Děda hraje fotbal

Těšte se na důchod, tak to všem ukážete