Matyáš Fiala

Biografie

Jmenuji se Matyáš Fiala, je mi čtrnáct let a sport, který se stal mou nepostradatelnou součástí života je cyklistika, ať už na silnici nebo v terénu.
Ke kolu jsem se dostal díky svému otci a později Vítězslavu Šklebenému, který v mém bydlišti v roce 2011 zakládal cyklistický oddíl Cyklosport Pit-Stop. Ze začátku jsme objížděli malé regionální závody a s postupem času jsme se vypracovali až do nejvyšší české ligy, kde také poslední čtyři roky kromě pódiových umístění sbírám i mistrovské dresy. S Pit-Stopem jsem se stal trojnásobným mistrem republiky na horských kolech crosscountry, cyklokrosu a dráhařském omniu a celkovým vítězem Českého poháru v cyklokrosu i crosscountry.
Od roku 2017 se připravuji pod vedením Michala Bednáře v týmu ČEZ Cyklo Team Tábor a za pouhý půlrok jsem kromě čtyř zlatých medailí z Olympiády dětí a mládeže posbíral také tituly mistra republiky na silnici, v eliminátoru a crosscountry.
Cyklistika se stala mým životem a jednou bych se jí chtěl věnovat na profesionální úrovni. Tak jako většina sportů i cyklistika je finančně náročný sport, jak materiálně tak i z hlediska dopravy na závody nejen na území ČR. A protože i malá pomoc má velkou cenu, rozhodl jsem se založit si zde profil a věřím, že z možné spolupráce můžeme těžit oboustranně.

Napsali o mně

Skvělý Fiala vládl cyklistice. Odváží si z Brna pět medailí | Olympiáda dětí a mládeže

Oficiální web Olympiád dětí a mládeže, projektu Českého olympijského výboru.

Matyáš Fiala: Olympiádu si chci zopakovat

Klatovy – Čtyři zlaté medaile a jednu bronzovou si z olympiády dětí a mládeže v Brně přivezl 14letý klatovský cyklista Matyáš Fiala. Deník se ho zeptal na dojmy z olympiády i na jeho cyklistickou sezonu.

Matyáš Fiala kraloval v českém poháru

Uničov, Klatovy – Jedenáctidílný národní cyklokrosový pohár TOI TOI Cup vyvrcholil v mládežnických kategoriích předminulý víkend mistrovstvím republiky v Uničově. Zásluhou Matyáše Fialy byl na stupních vítězů vidět i dres klatovského týmu Cyklosport Pitstop.cz.

Matyáš Fiala byl na ME v první desítce

Graz, Klatovy – První velkou reprezentační akcí bylo pro jezdce klatovské stáje Cyklosport – Pitstop.cz Matyáše Fialu srpnové mládežnické mistrovství Evropy horských kol v rakouském Grazu.

Matyáš Fiala vyhrál mistrovství republiky v cyklokrosu

Mladá Boleslav, Klatovy – Mladému cyklokrosovému reprezentantovi klatovské stáje Cyklosport – Pitstop.cz Matyáši Fialovi se uplynulou sobotu povedl husarský kousek. V konkurenci celé republikové mládežnické elity, která bojovala na mistrovství republiky v Mladé Boleslavi o mistrovské tituly pro rok 2015, vystoupal na stupeň nejvyšší.

Matyáš Fiala je mistrem republiky

Klatovy – Cyklisté klatovského týmu Cyklosport-pitstop.cz byli vidět na mistrovství České republiky horských kol v Kutné Hoře.

Potřebujeme na Vás kontakt, abychom vám umožnili přístup do uzamčené sekce

Prosíme Vás, vyplňte všechna pole.

MÁM HESLO DO UZAMČENÉ SEKCE

NEMÁM HESLO

fakturační adresa

Kolonky označené * jsou povinné, prosíme o jejich vyplnění.
Fakturační adresa se shoduje s adresou korespondenční

korespondenční údaje

Sportovci

Kamil Štěpánek

Běh, skyrunning

Patrik Lněnička

Powerlifting

Samuel Odlas

Parkour, trial

Videa

Human Bowling

Jak při bowlingu doslova převálcovat kámoše

Krabicové šílenství

Hlavně ať jsou prázdné...

Děda hraje fotbal

Těšte se na důchod, tak to všem ukážete