Sportovní asistence

Osobní asistent, agent či sportovní manažer nemusí být výsadou jen profesionálních sportovců. Naše společnost poskytuje prvotřídní služby a servis pro sportovce všech výkonnostních kategorií, napříč různými obory a oblastmi.

Líbilo by se Vám mít servis profesionálních sportovců, mít tým lidí, kteří se o Vás postarají, ať se stane cokoliv?

Námi poskytovaný sportovní management využívají nejen profesionální sportovci, ale také amatérští sportovci, kterým naše sportovní asistence usnadňuje výkon sportovní činnosti, šetří spoustu času a pomáhá rozvíjet kariéru profesionální sportovce. Díky spolupráci se společností Czech Sport Guru získávají naši klienti nadstandardní péči a osobní přístup profesionálů a odborníků ze sportovní i mimosportovní oblasti.

Disponujeme bohatými konzultačními, poradenskými, prezentačními i obchodními zkušenostmi. Zvyšujeme klientovu pravděpodobnost získat to, po čem touží. Našim klientům vytváříme nadstandardní prostředí pro  maximální rozvoj sportovních aktivit a zvýšení pohodlí.

Využívejte asistenčních služeb naší společnosti. Nechte se zastupovat společností Czech Sport Guru. Získáte osobního manažera, který Vám bude kdykoliv k dispozici při řešení jakékoliv situace.

Máte zájem o naše služby? Chcete vědět v čem dále Vám můžeme pomoci? Kontaktujte nás.

Formulář

vyplňte, prosím, všechna pole


MOHLO BY
VÁS ZAJÍMAT

Návod na sponzoring

Sportovci

Marek Čumpelík

Běh, cyklistika, triatlon

Petra Krejsová

Tenis

TOMÁŠ HANÁK

Enduro, motocross

Videa

Human Bowling

Jak při bowlingu doslova převálcovat kámoše

Krabicové šílenství

Hlavně ať jsou prázdné...

Děda hraje fotbal

Těšte se na důchod, tak to všem ukážete