Sportovní asistence

Osobní asistent, agent či sportovní manažer nemusí být výsadou jen profesionálních sportovců. Naše společnost poskytuje prvotřídní služby a servis pro sportovce všech výkonnostních kategorií, napříč různými obory a oblastmi.

Líbilo by se Vám mít servis profesionálních sportovců, mít tým lidí, kteří se o Vás postarají, ať se stane cokoliv?

Námi poskytovaný sportovní management využívají nejen profesionální sportovci, ale také amatérští sportovci, kterým naše sportovní asistence usnadňuje výkon sportovní činnosti, šetří spoustu času a pomáhá rozvíjet kariéru profesionální sportovce. Díky spolupráci se společností Czech Sport Guru získávají naši klienti nadstandardní péči a osobní přístup profesionálů a odborníků ze sportovní i mimosportovní oblasti.

Disponujeme bohatými konzultačními, poradenskými, prezentačními i obchodními zkušenostmi. Zvyšujeme klientovu pravděpodobnost získat to, po čem touží. Našim klientům vytváříme nadstandardní prostředí pro  maximální rozvoj sportovních aktivit a zvýšení pohodlí.

Využívejte asistenčních služeb naší společnosti. Nechte se zastupovat společností Czech Sport Guru. Získáte osobního manažera, který Vám bude kdykoliv k dispozici při řešení jakékoliv situace.

Máte zájem o naše služby? Chcete vědět v čem dále Vám můžeme pomoci? Kontaktujte nás.

Formulář

vyplňte, prosím, všechna pole


MOHLO BY
VÁS ZAJÍMAT

Návod na sponzoring

Sportovci

A.S.A WORKOUT

Street workout

Filip Pospíšil

Cyklistika, cyklokros, silnicni-cyklistika

Karolína Müllerová

Zápas

Videa

Human Bowling

Jak při bowlingu doslova převálcovat kámoše

Krabicové šílenství

Hlavně ať jsou prázdné...

Děda hraje fotbal

Těšte se na důchod, tak to všem ukážete