Finanční plán pro udržení kariéry a příjmu

Udržení si vysoké úrovně sportovní kariéry ja jedna z priorit, na kterou by se měl každý sportovec zaměřit. S tím jde ruku v ruce finanční stabilita, které musí být zachována, ať se stane cokoliv. Jestliže Vás nemoc či úraz na krátkou či delší dobu omezí ve výkonu sportovní činnosti, a zasáhne Váš příjem, dobré pojištění Vám pomůže toto období překlenout.

Pokud však potíže potrvají mnohem déle, než se předpokládalo, či dokonce budete donuceni ukončit svou sportovní kariéru, přemýšleli jste co budete v takovém okamžiku dělat? Budete mít dostatek financí (například ze sportovního sponzoringu) pro zachování Vašeho životního standardu? Budete mít finanční rezervu, ze které budete moci čerpat po dobu, než si najdete zaměstnání a začnete opět vydělávat? Jste připraveni na případnou flustraci a stres způsobený z nedostatku financí?

Jste k sobě natolik zodpovědní, že si s námi sjednáte schůzku a dovolíte sami sobě nastavit si kvalitní finanční plán, jehož součástí je strategie zabezpečení se po stránce finanční i majetkové?

Kontaktujte nás, rádi Vám zcela zdarma poradíme.

Formulář

vyplňte, prosím, všechna pole


MOHLO BY
VÁS ZAJÍMAT

Návod na sponzoring

Sportovci

Edita Dražanová

Beach volejbal

Zuzana Kocumová

Běh, beh-na-lyzich, obstacle-course-race, paragliding, skyrunning, spartan-race

SK TTC Františkovy Lázně z.s.

Stolní tenis

Videa

Human Bowling

Jak při bowlingu doslova převálcovat kámoše

Krabicové šílenství

Hlavně ať jsou prázdné...

Děda hraje fotbal

Těšte se na důchod, tak to všem ukážete