Projekt pro oslovení sponzorů

Oslovování sponzorů je důležitou součástí Vaší činnosti. Pomůžeme Vám s vytvořením jasně definovaného projektu, který sponzorovi představí Vaši činnost, Vaše úspěchy a plány do budoucna. Přehledným způsobem bude sponzor proveden rozpočtem a financováním Vaší sportovní činnosti. Nedílnou součástí projektu pro sponzory je také návrh protiplnění sponzorům (musíte něco za poskytnutý sponzoring vrátit zpět). Chcete-li sponzora udržet i v dalších sezónách, musíme se o sponzora starat. Sponzor získá mediální a marketingovou propagaci, a další činnosti, které může za svůj sponzoring obdržet.

Nechte si vypracovat profesionální projektovou dokumentaci pro jednání se sponzory. Rádi Vám pomůžeme projekt sponzorovi odprezentovat a pomůžeme Vám vyjednat nejlepší podmínky pro Vaši činnost. Nepiště už stovky až tisíce e-mailů, neposílejte prezentace. Vsaďte na jistotu a zaujměte sponzora takovým způsobem, který Vám zajistí jistou a dlouhodobou spolupráci. Sportovní sponzoring se nesmí podcenit, inspirujte se sérií článků ‚‚Jak na sponzoring‘‘ a buďte při vyhledávání sponzorů připraveni naprosto na vše. Chcete-li zvýšit svou úspěšnost při vyhledání vhodného sponzora, sestavení sponzorské strategie, vytvoření nabídky pro sponzora, oslovení sponzora a vedení jednání se sponzorem, kontaktujte nás!

  • Přehledná nabídka

  • Jasná strategie

  • Výběr z cenových balíčků

  • Efektivní dlouhodobá spolupráce

 

Nebojte se říci si o víc. S naším projektem a přehlednou prezentací bude Vaše schůzka se sponzorem ve znamení dlouhodobé spolupráce.

Formulář

vyplňte, prosím, všechna pole

Sportovci

Daniela Rečková

Crossfit, fitness, kulturistika

Pavel Hradil

Běh, biatlon, duathlon, plavani, silnicni-cyklistika, sportovni-strelba, triatlon

Maxim Schejbal

Box

Videa

Human Bowling

Jak při bowlingu doslova převálcovat kámoše

Krabicové šílenství

Hlavně ať jsou prázdné...

Děda hraje fotbal

Těšte se na důchod, tak to všem ukážete