Projekt pro oslovení sponzorů

Oslovování sponzorů je důležitou součástí Vaší činnosti. Pomůžeme Vám s vytvořením jasně definovaného projektu, který sponzorovi představí Vaši činnost, Vaše úspěchy a plány do budoucna. Přehledným způsobem bude sponzor proveden rozpočtem a financováním Vaší sportovní činnosti. Nedílnou součástí projektu pro sponzory je také návrh protiplnění sponzorům (musíte něco za poskytnutý sponzoring vrátit zpět). Chcete-li sponzora udržet i v dalších sezónách, musíme se o sponzora starat. Sponzor získá mediální a marketingovou propagaci, a další činnosti, které může za svůj sponzoring obdržet.

Nechte si vypracovat profesionální projektovou dokumentaci pro jednání se sponzory. Rádi Vám pomůžeme projekt sponzorovi odprezentovat a pomůžeme Vám vyjednat nejlepší podmínky pro Vaši činnost. Nepiště už stovky až tisíce e-mailů, neposílejte prezentace. Vsaďte na jistotu a zaujměte sponzora takovým způsobem, který Vám zajistí jistou a dlouhodobou spolupráci. Sportovní sponzoring se nesmí podcenit, inspirujte se sérií článků ‚‚Jak na sponzoring‘‘ a buďte při vyhledávání sponzorů připraveni naprosto na vše. Chcete-li zvýšit svou úspěšnost při vyhledání vhodného sponzora, sestavení sponzorské strategie, vytvoření nabídky pro sponzora, oslovení sponzora a vedení jednání se sponzorem, kontaktujte nás!

  • Přehledná nabídka

  • Jasná strategie

  • Výběr z cenových balíčků

  • Efektivní dlouhodobá spolupráce

 

Nebojte se říci si o víc. S naším projektem a přehlednou prezentací bude Vaše schůzka se sponzorem ve znamení dlouhodobé spolupráce.

Formulář

vyplňte, prosím, všechna pole

Sportovci

Motor sledge České Budějovice

Hokej

Patrik Gavlík

Motocross

Jiří Vaňásek

Motocross

Videa

Human Bowling

Jak při bowlingu doslova převálcovat kámoše

Krabicové šílenství

Hlavně ať jsou prázdné...

Děda hraje fotbal

Těšte se na důchod, tak to všem ukážete