Zastupování sportovců

Každý sportovec je pro nás jedinečný. Každý sportovec má své konkrétní představy, sny a cíle. Našim klientům přinášíme nadstandardní služby, individuální přístup, diskrétní jednání a přátelské zacházení.

Sázíme na kvalitu, nikoliv na kvantitu, proto si můžeme dovolit ke každému sportovci přistupovat jednotlivě s ojedinělým, netradičním a kreativním řešením, vedoucím k zajištění maximálního pohodlí, spokojenosti sportovce a vzájemné důvěře.

Pro námi zastupované sportovce jsme špičkovým partnerem, poskytující prvotřídní servis, zajišťující nejnovější a nejkvalitnější technologie, jenž přispějí k nepřetržitému zdravotnímu zabezpečení, k dynamické nárůstu výkonnosti samotného sportovce, ke zvýšení mediálního zájmu a zlepšení image a ke zkvalitnění vzdělání samotného sportovce, které využije nejen k tomu, aby se uměl prosadit v široké konkurenci, ale také aby si splnil svůj sportovní sen a stal se respektovaným a uznávaným sportovcem.

Systematicky spolupracujeme se sportovci tak, aby byli inspirací pro další sportovní generace, vzájemně si předávali zkušenosti a tipy jak se dále rozvíjet. Vytváříme prostředí pro úspěšnou spolupráci sportovce s partnery a dále ji rozvíjíme v dlouhodobou partnerskou činnost.

Náš tým je připraven postarat se o vše, co bude potřeba k úspěšné podpoře Vaší sportovní činnosti.

Manažerské služby lze využívat jak v rámci komplexního sportovního managementu, ale lze si nás najmout i na jednorázové akce a činnosti. Můžeme zmínit například vyjednání konkrétního partnerství, poradenství v dané oblasti, či doprovod na důležitou obchodní schůzku. Naší činnosti se meze nekladou, jsme úspěšnou manažerskou společností, která je najímána jednotlivci i velkým subjekty pro podporu jejich aktivit.

Neváhejte nas kontaktovat a sdělte nám Vaše potřeby. Rádi Vás podpoříme.

Formulář

vyplňte, prosím, všechna pole

Sportovci

Alena Navrátilová

Box

SK Diamond Tábor z.s.

Bojové sporty, crossfit, fitness-aerobic, kickbox, kulturistika, mma, orientacni-beh, powerlifting, spartan-race, thaibox

Simona Hejskovâ

Horolezectví

Videa

Human Bowling

Jak při bowlingu doslova převálcovat kámoše

Krabicové šílenství

Hlavně ať jsou prázdné...

Děda hraje fotbal

Těšte se na důchod, tak to všem ukážete