Podpora dětí

Czech Sport Guru JUNIOR je projekt na ochranu zdraví a podporu sportování malých sportovců, všech výkonnostních úrovní a sportovních zaměření.

Tento exkluzivní dětský program využívající produktů a služeb z celé nabídky Czech Sport Guru, ale je speciálně upraven pro naše nejmladší sportovce. Junior program lze využívat u dětí až do věku 26 let, za bezkonkurenčních podmínek, a to bez výjimky! Junior program se primárně zaměřuje na ochranu zdraví našich nejmladších sportovců v době, kdy není tělo ještě dostatečně zpevněno a je velice náchylné k úrazu. Program pomáhá v rozvoji mladý sportovců, učí je základům komunikace a vystupování nejen na veřejnosti, ale také uvnitř klubu / týmu a pomáhá budovat zdravé sebevědomí.

Nedílnou součástí Junior programu je podpora sportovního a zdravotnického vybavení (ortézy, tejpy, bandáže, apod.), sportovní výživy, apod. Řada slev, bonusů a zvýhodnění na nespočet produktů a služeb z celého sportovního trhu je nápomocná pro rodiče, kteří chtějí svému nejmilejšímu zajistit maximální možné vybavení, ale finanční možnost jsou omezené.

Těm talentovanějším sportovcům je nabídnuto manažerské zastupování, které přispěje k výraznému rozvoji samotného sportovce a pomůže mu rychleji se dostat do vrcholového sportu.

ZAREGISTRUJTE SE, VYTVOŘTE SI PROFIL SPORTOVCE A OSLOVTE SPONZORY!

I Vaše děti mohou využívat veškerých služeb Czech Sport Guru, s nepřetržitým V.I.P. servisem, 24 hodin denně, po celém světě.

Jistě Vás zaujme možnost snížení nákladů na výkon sportovní činnosti Vašich dětí. Kontaktujte nás a zeptejte se na sportovní sponzoring. Rádi se s Vámi setkáme a doporučíme vhodnou variantu spolupráce se sponzory.

NEJROZUMNĚJŠÍ INVESTICE JE INVESTICE DO ZDRAVÍ, VZDĚLÁNÍ A PODPORY ROZVOJE VAŠICH DĚTÍ.

Formulář

vyplňte, prosím, všechna pole

Sportovci

Matěj Woller

Downhill

Tereza Cvingerová

Bojové sporty, k-1, kickbox

Jakub Minka

Cyklistika

Videa

Human Bowling

Jak při bowlingu doslova převálcovat kámoše

Krabicové šílenství

Hlavně ať jsou prázdné...

Děda hraje fotbal

Těšte se na důchod, tak to všem ukážete