O nás

Představte si místo, na kterém naleznete podporu, získáte zkušenosti, dostanete prostor ke svému zdokonalení a čerpáte maximální výhody. Říkáte, že by se Vám to líbilo?

Nejsme jen manažerská společnost poskytující prvotřídní servisní služby vrcholovým sportovcům, jsme hlavně lidé, kteří vědí co dělají. Naše práce nás baví, proto k ní přistupujeme důsledně a s péčí. Vkládáme do naší činnosti všechny své znalosti a vědomosti. Umíme naslouchat a proto si s námi můžete kdykoliv popovídat o všech možných představách vzájemné spolupráce, které byste chtěli ve skrytu duše realizovat.

Vnímáme a respektujeme zaběhnuté trendy v oblasti sportovního marketingu a managementu, ale baví nás to po svém – dáváme všemu něco navíc, snažíme se být originální. Jsme kreativní, nápadití a vdechneme život stereotypu, budeme se snažit Vás odlišit a vzbudit o Vás zájem. Pracujeme efektivně a do každého projektu dáváme ze sebe to nejlepší. Zapojíme do procesu přesně ty součásti, které rozhýbou ozubená kola vašeho úspěchu. Jednoduše to je skládačka která drží, protože ji podpíráme všichni společně.

Jsme připraveni s Vámi dlouhodobě spolupracovat a společně strategicky plnit jednotlivé kroky k úspěšné podpoře Vaší sportovní kariéry.

Proč my? Jsme ti praví?

Czech Sport Guru vznikl za účelem zkvalitnění služeb poskytovaných sportovcům v České republice. Na vzniku se podíleli vrcholoví sportovci a olympionici. Všichni společně zastupují jednotnou myšlenku nadstandardní podpory, speciálně vybraných služeb a přísunu nejnovějších technologií českým sportovcům.

Vycházíme z mnohaletých osobních zkušeností z profesionálního sportu, díky kterým dokážeme velice flexibilně přistupovat k jednotlivému sportovci, i k celému sportovnímu klubu.

Uvědomujeme si, že je mezi námi spousta sportovních talentů, kterým se ovšem nedostává takové podpory, aby mohli maximálně rozvíjet svůj potenciál. Proto jsme se rozhodli přispět v rámci Czech Sport Guru k vyhledávání takovýchto osob, jejich následné podpoře a zviditelnění před možnými sponzory, profesionálními trenéry, manažery a silnými společnostmi, které v rámci své činnosti dokáží nabídnout perfektní zázemí.

Podporu zajišťuje 3-pilířový systém

  • Marketing a média
  • Zdravotní podpora
  • Finance, management, strategické plánování a podpora sponzoringu

Pomocí 3-pilířového systému podpory, přinášíme našim sportovcům nadstandardní služby, které nejsou na trhu běžně k dispozici, v rámci speciálně sestavených sportovních balíčků. Tyto sportovní balíčky jsou následně s velice profesionálním a individuálním přístupem modelovány jednotlivým sportovcům na míru, což zaručuje každému jedinci přísun právě těch vybraných služeb, které jsou v danou dobu pro konkrétního sportovce nejdůležitější, a to s ohledem na aktuální sezónu, či přípravu na konkrétní soutěž.

Zastáváme myšlenku, že vzájemná spolupráce musí obě strany bavit, proto se snažíme navrhovat stylové, kreativní a efektivní řešení podpory talentovaných sportovců. Spojujeme výjimečné sportovce se silnými sponzory, snižujeme sportovcům jejich vlastní finanční náklady na výkon sportovní činnosti a pomáháme budovat úspěšnou sportovní kariéru s jasným cílem – být respektovanou a uznávanou autoritou, stát se sportovní hvězdou.

Klademe důraz na zlepšení image sportovců, zvýšení komunikačních a prezentačních dovedností, včetně profesionálního vystupování na veřejnosti, před sponzory a médii. Učíme sportovce pohybovat se ve světě obchodu, za účelem efektivního vyjednávání sponzoringu a dalších obchodních příležitostí, rozšiřující vlastní pole působnosti a možnosti uplatnění své sportovní činnosti v jiných odvětvích. Využíváme unikátních marketingových nástrojů určených k profesionální prezentaci a propagaci talentovaných sportovců.

Vytváříme strategie a kampaně, které jsou cíleně sestavené k maximální prezentaci a propagaci jednotlivých sportovců, i celých sportovních týmů před sponzory a širokou veřejností, která může následně přispět ke zkvalitnění sportovního zázemí a zlepšení podmínek pro výkon sportu.

Czech Sport Guru se specializuje na segment extrémních, profesionálních, amatérských, ale i rekreačních sportovců, kterým zabezpečuje nadstandardní podporu 24 hodin denně, 365 dní v roce, po celém světě. 

Každý úspěch začíná odhodláním dokázat nemožné. Začněte jednoduchým krokem, VYTVOŘTE SI PROFIL SPORTOVCE, ostatní nechte na nás!

Sportovci

Lukáš Záleský

Silniční závody motocyklů

Barbora Palová

Kulturistika

Markéta Baginská

Atletika, prekazkove-zavody, skyrunning, spartan-race, trial, zavody-do-vrchu

Videa

Human Bowling

Jak při bowlingu doslova převálcovat kámoše

Krabicové šílenství

Hlavně ať jsou prázdné...

Děda hraje fotbal

Těšte se na důchod, tak to všem ukážete