Pro kluby

Nejen sportovci, ale i kluby využívají podpory naší společnosti pro svůj rozvoj. Nabídneme podporu v konkrétních oblastech činnosti Vašeho klubu, nebo jej zastřešíme jako celek.

Marketing

Komplexní prezentační a informační nástroje na míru, to je propracovaný systém, který Vám umožní podávat aktuální informace obchodním partnerům (sponzorům), členům klubu, sportovcům a veřejnosti. Poskytujeme funkční a nápaditý systém, který využívá moderních možností prezentace, reklamy a propagace nejen Vašeho klubu, ale také jeho partnerů. Ukážeme Vám, kde a jak můžete s pomocí kreativního marketingu a námi vyvinutých nástrojů získat další finance a začít profitovat i v oblastech, kde to doposud nebylo možné.

Management

Manažerské zastupování klubu je vyhledávanou službou, která pomáhá při řešení mnoha všedních činností, se kterými se kluby potýkají. Zefektivníme Vaší činnost a poskytneme konzultační, poradenské a obchodní služby v mnoha oborech, které pomohou v modernizaci klubových podmínek.

Finance

Vyhledávání obchodních partnerů, sponzorů, dotací a grantů. To jsou činnosti, které by měl mít každý moderní klub zajištěn pro svůj nepřetržitý rozvoj. Vytvoříme efektivní strategii a podporu při řešení financování klubu.

Zajištění komplexní podpory jednotlivých sportovců

V rámci partnerství a spolupráce zastřešíme Váš klub jako celek. Nabídneme podporu Vašim sportovcům při jejich rozvoji. Manažerské zastupování výjimečných sportovců a talentů, je cestou, která pomůže vychovat nové sportovní naděje, talentované sportovce a budoucí hvězdy českého sportu.

Systém podpory jednotlivých sportovců je řešen komplexně:

  • Rozšířená zdravotní podpora
  • Marketingová a mediální propagace
  • Finance, strategické plánování a podpora sponzoringu
  • Manažerské, konzultační a poradenské služby v oblasti sportu

Více informací o možnostech podpory Vašich sportovců se dozvíte v sekci Jsem sportovec.

Máte-li konkrétní přání a požadavky, rádi je s Vámi probereme na osobní schůzce. Napište nám.

Formulář

vyplňte, prosím, všechna pole

Sportovci

Dragon Gym Aš

K-1

Lukáš Joukal

Biatlon

Lukáš Szilágyi

Box, kaskader, kung-fu

Videa

Human Bowling

Jak při bowlingu doslova převálcovat kámoše

Krabicové šílenství

Hlavně ať jsou prázdné...

Děda hraje fotbal

Těšte se na důchod, tak to všem ukážete