Jsem sportovec

Cílem Czech Sport Guru je vytvoření komunity talentovaných sportovců, kterým se dostává té nejlepší možné podpory pro maximální rozvoj jejich potenciálu. Značka Czech Sport Guru nese myšlenku zajistit sportovcům na jednom místě veškeré služby potřebné k bezpečnému výkonu sportovní činnosti, marketingové podpoře, mediálnímu zviditelnění a finančnímu zabezpečení, jehož nedílnou součástí je aktivní podpora sportovního sponzoringu, vyhledávání dotací, vyjednávání partnerství a slev pro sportovní i mimosportovní aktivity, včetně nákupu zboží a služeb za zvýhodněné ceny. Samozřejmostí je plný manažerský servis, zastupování sportovců a široká škála konzultačních a poradenských činností napříč různými obory. Czech Sport Guru je servisním partnerem sportovců, kterým zajišťuje služby a produkty dle přání a aktuálních požadavků daného sportovce.

Vyhledáváme nejlepší podmínky pro podporu a rozvoj sportovní činnosti, směřující k vytvoření perfektního zázemí pro jakéhokoliv sportovce, bez ohledu na jeho věk, pohlaví, výkonnost, zkušenosti, rizikovost, či náročnost provozovaného sportu – zkrátka neklademe žádné překážky!

Neustále rozšiřujeme funkční servis, který sportovcům garantuje výhody během aktivní sportovní činnosti. Myslíme na sportovci i v okamžiku, kdy ukončí svou profesionální sportovní kariéru a zajišťujeme profesní uplatnění talentovaných sportovců ve vybraných oborech.

První krok je na Vás, zaregistrujte se!

Vstup do Czech Sport Guru není omezen naprosto žádnými kritérii a každému sportovci se u nás dostane velmi individuálnímu přístupu a přátelského zacházení. Abychom se o Vás dozvěděli, zaregistrujte se do týmu sportovců. Registrace je zcela zdarma! Vytvořte si přehledný profil sportovce a upoutejte na sebe pozornost, využijte jedinečných nástrojů propagace sportovce. Vyplňte o sobě co nejvíce informací, zvýšíte si tak šanci, že zaujmete případného sponzora, nebo manažera Czech Sport Guru, který Vám pomůže s oslovením sponzorů a dojednáním dlouhodobé spolupráce včetně uzavření sportovního sponzoringu. Czech Sport Guru je mostem mezi světem sportu a obchodu. Zástupce obou stran přivádí na pomyslný most. Sportovní manažer Czech Sport Guru mimo jiné zprostředkovává komunikaci mezi sportovcem a sponzorem, aby bylo dosaženo spokojeného partnerství mezi zúčastněnými subjekty a obě strany těžili z uzavření spolupráce a sportovního sponzoringu maximum.

Máte-li talent nebo jste-li něčím výjimeční, vytvořte si u nás profil sportovce. Pomůžeme Vám se zviditelnit, budete více na očích svým fanouškům, široké veřejnosti i potencionálním sponzorům. Hledáme lidi s příběhy, které chceme dál rozvíjet.

Podporujeme i méně známé sporty. Podílíme se na kampaních a projektech, podporující například extrémní sportovce. Společně prezentujeme tento sport široké veřejnosti v tom nejlepším světle. Vyzdvihujeme talent extrémních sportovců, jedinečné umění vyjádření a prezentace své osobnosti a neustálou chuť překonávat své limity. Dokazujeme, že limity se dají bořit v jakémkoliv věku, na jakémkoliv místě, v jakoukoliv dobu.

„Sportovat se má srdcem, mysl má být naprosto koncentrovaná a bez limitů. Jednoduše jděte do toho.“

Great heart, clear mind, no limit. Go for it!

Systém práce

S každým sportovcem si od samého počátku budujeme přátelské vazby, které jsou důležité pro kvalitní, profesionální a především dlouhodobou spolupráci. Ke každému sportovci přistupujeme individuálně, kdy společně vytváříme osobní profil, který každému jedinci zaručuje přísun právě těch vybraných služeb, které jsou v danou dobu pro konkrétního sportovce nejdůležitější, a to s ohledem na aktuální sezónu, či přípravu na konkrétní soutěž. Osobní profil se neustále aktualizuje a doplňuje o nové složky podpor, které jsou celé komunitě představeny například formou newsletterů, meetingů, apod.

Neustálý kontakt s našimi sportovci je velice důležitý z důvodu zajišťování nepřetržité a komplexní podpory po stránce sportovní činnosti, osobního života, i po stránce pracovní, kdy se sportovcům snažíme najít také obchodní příležitosti.

Díky 3-pilířovému systému, který je základem celého systému práce, získá každý sportovec svého manažera, který ho provede celým procesem tvorby vlastního profilu a po celou dobu spolupráce mu bude plně k dispozici.

Na počátku spolupráce se sportovcem dochází k představení široké škály služeb a produktů, ze kterých se vytváří VIP Sportovní program (konečná podoba 3-pilířového systému), sestavovaný na míru a zajišťující neomezenou podporu 24 hodin denně, po celém světě.

Po specifikaci požadavků, představ vzájemné spolupráce a sestavení osobního profilu, přichází na řadu projektová činnost, kdy se vytváří návrhy podpory pro konkrétního sportovce. Na činnosti se podílí manageři jednotlivých oddělení Czech Sport Guru, marketingové oddělení, finanční oddělení a oddělení zdravotní podpory. Celý proces sestavení projektu zabere cca 2 dny, až 1 týden.

Výsledný model

Sportovec získá klíč k úspěšnému, bezpečnému a finančně zajímavému výkonu sportovní činnosti. Sportovci budou poskytovány služby, zvyšující jeho zdravotní (fyzický i psychický) stav. Neustálá marketingová a mediální podpora přispěje ke zlepšení image, maximální propagaci a zvýšení sebevědomí sportovce. Díky chytře zvolené marketingové strategii, může získat sportovec pravidelný finanční zisk a další mediální zviditelnění od našich partnerů, které může otevřít dveře k dalším obchodním příležitostem (jak ve sportu, tak i v budoucím pracovním uplatnění). V neposlední řadě bude každému sportovci zajištěna podpora a poradenství při získávání sponzoringu, finanční stabilita v případě nenadálé situace, o kterou se bude moci pevně opřít, včetně dalších podpůrných nástrojů.

Pro talentované sportovce jsou připraveny speciální programy a balíčky s vyjmenovanými službami, dále slevy na sportovní vybavení, doplňky stravy, regenerační a rehabilitační programy, sportovní marketing, atd. Sportovnímu servis a manažerské služby Czech Sport Guru proto využívají nejúspěšnější sportovci v České republice, mezi nimiž jsou mistři Evropy, mistři světa a olympionici.

Velká komunita sportovců má velkou sílu – čím více sportovců je součástí Czech Sport Guru, tím lepší vyjednávací pozici mají sportovní manažeři u potenciálních sponzorů. Pro sportovce to znamená jediné = více peněz pro rozvoj profesionální sportovní kariéry a zajištění lepších podmínek pro kvalitnější výkon sportovní činnost talentovaných sportovců. Sponzoring sportovců je jeden z hlavních důvodů, proč sportovci vyhledávají manažerské služby Czech Sport Guru a využívají ke své propagaci jedinečný profil sportovce. Mimo jiné sportovcům poradíme, jak najít sponzora pro sportovce.

Profil sportovce si můžete vytvořit kliknutím na tento odkaz. Registraci profilu sportovce můžete provést také v horní části naší webové stránky, klikněte na tlačítko Registrace.

Hledám sponzora - kde najít sponzora - jak získat sponzora - jak napsat žádost o sponzoring - vzor žádosti o sponzoring - jak oslovit sponzora - jednání se sponzorem - czechsportguru.cz

Chcete-li se na cokoliv zeptat, napište nám.

Formulář

vyplňte, prosím, všechna pole

Sportovci

Milan Šeršeň

Trial

Lyubomyr Pelekh

Atletika

Kryštof Šlajer

Fotbal

Videa

Human Bowling

Jak při bowlingu doslova převálcovat kámoše

Krabicové šílenství

Hlavně ať jsou prázdné...

Děda hraje fotbal

Těšte se na důchod, tak to všem ukážete