Profesionální webové stránky

Základním prezentačním nástrojem profesionálního sportovce, jsou jeho webové stránky. Zaměřili jsme se na vytvoření přehledné, jednoduché a funkční webové stránky, která je přímo napojená na sociální sítě. Znamená to, že Váš článek či aktualita, která bude na Vašem webu zveřejněna, se automaticky po zveřejnění nasdílí na přednastavené sociální sítě a zjednoduší se tak komunikace s veřejností.

Webová stránka je zároveň propojena s dotačním systémem Vašeho profilu na czechsportguru.cz. Díky tomu budou potencionální sponzoři a dárci odkázáni přímo do systému, kde Vás mohou podpořit.

Vzali jsme v potaz i možnost, pronajímat reklamní a inzertní plochy na Vašich webových stránkách, Vašem sportovním oblečení, náčiní, přepravních prostředcích, atd. Pro obchodní partnery je vytvořen ceník a podmínky užití. Po konzultaci s Vámi vytvoříme přesné ceny Vašich reklamních ploch, které lze za poplatek pronajímat firmám a získávat tak další finance pro podporu Vaší sportovní činnosti.

Nechte si vytvořit moderní a profesionální webové stránky pro sportovce. Napište nám, poskytneme konzultaci zdarma.

Formulář

vyplňte, prosím, všechna pole

Sportovci

Martin Dědek

Bojové sporty

Vilém Kukačka

Rychlostní kanoistika

Natálie Poloczková

Aerobic, beh, beh-na-lyzich, crossfit, cyklistika, fitness-aerobic, horolezectvi, kolobeh, lyzovani, obstacle-course-race, prekazkove-zavody, street-workout

Videa

Human Bowling

Jak při bowlingu doslova převálcovat kámoše

Krabicové šílenství

Hlavně ať jsou prázdné...

Děda hraje fotbal

Těšte se na důchod, tak to všem ukážete