Propagační nástroje

Dotační systém a „tlačítko Podpoř mě“ | Efektivní podpora

Profil sportovce na webových stránkách czechsportguru.cz nabízí zajímavou funkci finanční podpory sportovce. Na Vašem profilu, se vpravo nahoře nachází tlačítko „Podpoř mě“ – sekce pro fanoušky. Tlačítko Vám po jeho aktivaci umožní oslovovat fanoušky, sponzory, ale i veřejnost, s poskytnutím dotace (příspěvku) na Vaši sportovní činnost. Ten kdo Vám přispěje, může získat odměnu / cenu, kterou si sami libovolně navolíte. Např. pokud Vám fanoušek přispěje 5.000 Kč, může získat podpisovou kartu, hodinu společného tréninku, nebo kšiltovku. Fantazii se meze nekladou. Pomůžeme Vám vytvořit vhodnou strategii, jak nastavit výše požadovaných příspěvků, odměny a doprovodné texty. Dotační systém můžete využívat i k získávání podpory prostřednictvím symbolických částek.

Prvním takovým chytrým způsobem jak šikovně využívat dotační systém, je jeho rozšíření mezi Vaše fanoušky s žádostí o symbolickou podporou pro Vaši sportovní činnost. Např. Sportovec má na facebookové stránce profesionálního sportovce 1.480 přátel. Při žádosti o symbolickou podporu ve výši 80 Kč, mezi těmito osobami lze získat částku ve výši 118.400 Kč. Velice rychlý způsob pro efektivní využití drobných sponzorů.

Druhým způsobem je vzájemná pomoc a podpora sprtovců v rámci dané disciplíny. Např. Sportovec potřebuje finance k tréninku pro přípravu na mistrovství světa v zahraničí, ve výši 68.000 Kč. Požádá o finanční podporu komunitu sportovců, která má např. 3.400 členů. Žádost o podporu se bude pohybovat ve výši pouhých 20 Kč na osobu. Jednou pomůžeš ty mě, podruhé zase já tobě, přesně o tom je smysl sportu a fair play.

Multifunkční a profesionální webové stránky | Dokonalá funkčnost

Základním prezentačním nástrojem profesionálního sportovce, jsou jeho webové stránky. Zaměřili jsme se na vytvoření přehledné, jednoduché a funkční webové stránky, která je přímo napojená na sociální sítě. Znamená to, že Váš článek či aktualita, která bude na Vašem webu zveřejněna, se automaticky po zveřejnění nasdílí na přednastavené sociální sítě a zjednoduší se tak komunikace s veřejností.

Webová stránka je zároveň propojena s dotačním systémem Vašeho profilu na czechsportguru.cz. Díky tomu budou potencionální dárci odkázáni přímo do systému, kde Vás mohou podpořit.

Vzali jsme v potaz i možnost, pronajímat reklamní a inzertní plochy na Vašich webových stránkách, Vašem sportovním oblečení, náčiní, přepravních prostředcích, atd. Pro obchodní partnery je vytvořen ceník a podmínky užití. Po konzultaci s Vámi vytvoříme přesné ceny Vašich reklamních ploch, které lze za poplatek pronajímat firmám a získávat tak další finance pro podporu Vaší sportovní činnosti.

Unikátní prezentace profesionálního sportovce | Viditelná odlišnost

Při oslovování sponzorů, ale i prezentování před veřejností je důležité mít jedinečné a zajímavé prezentační materiály. Vytvořili jsme jednoduché, funkční a přehledné prezentační materiály, které přesně a cíleně navádí zájemce v dané prezentaci body, které potřebujete zdůraznit. Máme-li sponzora zaujmout, musíme předložit jednoduché a nápadité materiály, které ho přesvědčí Vás podporovat.

Podpisování / info karta | Nápaditá elegance

Nejen prezentace před sponzory je důležitá. Musíme zaujmout a budovat i fanouškovskou základnu. Vašim fanouškům a široké veřejnosti umíme nabídnout atraktivní podpisové karty, které opět jasně vystihují Vaši činnosti. Nenásilnou ale přesto jasnou cestou jsou zde opět odkazování k podpoře Vaší činnosti formou finančních příspěvků.

Projekt pro oslovení sponzorů | Něco navíc

Oslovování sponzorů je důležitou součástí Vaší činnosti vrcholového sportovce. Pomůžeme Vám s vytvořením jasně definovaného projektu, který sponzorovi představí Vaši činnost, Vaše úspěchy a plány do budoucna. Přehledným způsobem bude proveden rozpočtem a financováním Vaší sportovní činnosti. Nedílnou součástí projektu je také návrh protiplnění sponzorům (něco zpět za poskytnutý sponzoring), rádi bychom totiž sponzora udrželi i pro další sezóny, proto se o něj musíme starat a něco mu nabídnout. Sponzor získá mediální a marketingovou propagaci, a další činnosti, které může za svůj sponzoring obdržet. Nevíte, jak získat sponzory? Inspirujte se články věnovanými sportovnímu sponzoringu

Správa Facebookové stránky a tvorba fanouškovské základny | Stále ve spojení

Facebook je nedílnou součástí osobního i obchodního života mnohých z nás, proto je důležité se kvalitně starat i o prezentaci své sportovní činnosti i na této sociální síti. V rámci této činnosti Vám zajistíme správu Vaší stránky profesionálního sportovce, včetně tvorby fanouškovské základny, kterou můžeme opět krásně využívat k odkázání na dotační systém na Vašem profilu na czechsportguru.cz

První krok je na Vás, ty další uděláme společně. Napište nám!

Formulář

vyplňte, prosím, všechna pole

Sportovci

Zbyněk Bartoš

Quad

Tereza Rudolfova

Běh, cyklistika, lyzovani, triatlon

Dušan Vavrek

Cyklistika

Videa

Human Bowling

Jak při bowlingu doslova převálcovat kámoše

Krabicové šílenství

Hlavně ať jsou prázdné...

Děda hraje fotbal

Těšte se na důchod, tak to všem ukážete