Manažerské služby

Zastupujeme špičkové sportovce z různých disciplín, mezi nimiž jsou olympionici, mistři světa, Evropy i České republiky. Zastupujeme sportovní hvězdy i talentované sportovce na počátku kariéry.

Spolupracujeme s lídry, specialisty a odborníky z různých oborů, kteří přináší vysoce kvalitní, inovativní a spolehlivé řešení potřeb našich klientů. Vytváříme prostředí usnadňující sportovní i mimo-sportovní aktivity stávajících i budoucích sportovců.

Spojujeme sportovce s různými typy společnosti, ale také různým typem akcí a událostí. Nejen se sportovními, ale také s kulturními, společenskými, teambuildingovými i s charitativními a dobročinnými akcemi lze spojit vybrané sportovce. Díky zastupovaným sportovcům dodáváme akcím exkluzivitu, ale zároveň na akci oslovujeme silné partnery, manažery, ředitele a přivádíme je ke špičkovým sportovcům, spojujeme úspěšné a vytváříme dlouhodobě prospěšná partnerství.

Pracujeme s příběhy našich sportovců, které společně rozvíjíme a inspirujeme další naděje českého sportu. Do příběhů sportovců přívádíme sponzory, partnery sportovce, kteří pozitivně mění děj událostí kariéry každého vybraného sportovce. Vzděláváme sportovce v mnoha oborech, jedním z těch nejžádanějších kurzů je problematika sponzoringu a odpovědi na otázky talentovaných sportovců: jak vyhledat sponzora, jak oslovit sponzora a jak udržet sponzora.

Formulář

vyplňte, prosím, všechna pole

Sportovci

AKKM

Atletika

Markéta Marvanová

Cyklistika

Králíček-Hrachovec

Motocross

Videa

Human Bowling

Jak při bowlingu doslova převálcovat kámoše

Krabicové šílenství

Hlavně ať jsou prázdné...

Děda hraje fotbal

Těšte se na důchod, tak to všem ukážete