Manažerské služby

Zastupujeme špičkové sportovce z různých disciplín, mezi nimiž jsou olympionici, mistři světa, Evropy i České republiky. Zastupujeme sportovní hvězdy i talentované sportovce na počátku kariéry.

Spolupracujeme s lídry, specialisty a odborníky z různých oborů, kteří přináší vysoce kvalitní, inovativní a spolehlivé řešení potřeb našich klientů. Vytváříme prostředí usnadňující sportovní i mimo-sportovní aktivity stávajících i budoucích sportovců.

Spojujeme sportovce s různými typy společnosti, ale také různým typem akcí a událostí. Nejen se sportovními, ale také s kulturními, společenskými, teambuildingovými i s charitativními a dobročinnými akcemi lze spojit vybrané sportovce. Díky zastupovaným sportovcům dodáváme akcím exkluzivitu, ale zároveň na akci oslovujeme silné partnery, manažery, ředitele a přivádíme je ke špičkovým sportovcům, spojujeme úspěšné a vytváříme dlouhodobě prospěšná partnerství.

Pracujeme s příběhy našich sportovců, které společně rozvíjíme a inspirujeme další naděje českého sportu. Do příběhů sportovců přívádíme sponzory, partnery sportovce, kteří pozitivně mění děj událostí kariéry každého vybraného sportovce. Vzděláváme sportovce v mnoha oborech, jedním z těch nejžádanějších kurzů je problematika sponzoringu a odpovědi na otázky talentovaných sportovců: jak vyhledat sponzora, jak oslovit sponzora a jak udržet sponzora.

Formulář

vyplňte, prosím, všechna pole

Sportovci

Nikola Dostálová

Aerobic, beh, pozarni_sport, spartan-race

Barbora Škubová

Cyklistika, duathlon, silnicni-cyklistika

Lukáš Grygar

Snow cross

Videa

Human Bowling

Jak při bowlingu doslova převálcovat kámoše

Krabicové šílenství

Hlavně ať jsou prázdné...

Děda hraje fotbal

Těšte se na důchod, tak to všem ukážete