Jak na úspěšný sportovní sponzoring

30. 7. 2018

Chystáte se oslovit sponzora, ale nejste si zcela jisti tím, jak funguje sportovní sponzoring a jaká je celková problematika sponzoringu? Jste si ale jisti, že chcete získat sponzora, ať to stojí, co to stojí?

Máme pro Vás skvělou zprávu, stáhněte Průvodce sponzoringem, Váš kapesní návod na to, jak správně oslovit sponzora a hlavně, jak sponzora získat!

Průvodce sponzoringem Vám poskytne informace o postupech, které využívají specialisté na sportovní sponzoring, kterým se díky osvědčeným trikům a jasným postupům úspěšně daří uzavřít partnerství s jakýmkoliv sponzorem, pakliže je nabídka pro sponzora vypracována na míru.

Průvodce sponzoringem, návod jak získat sponzora, kde sehnat sponzoring, sponzorství, dar, reklama a marketing, pruvodcesponzoringem.cz, nabídka pro sponzora

Průvodce sponzoringem Vás naučí následující důležité kroky:

Jak vytipovat vhodný obor působení sponzora
Jak najít správného sponzora
Jak vytvořit kontrolní seznam při práci se sponzorem
Jak vytvořit nabídku pro sponzora
Jak připravit prezentaci pro sponzora
Jak sepsat oficiální žádost o sponzoring
Jak napsat průvodní dopis pro sponzora
Jak komunikovat se sponzorem
Jak si domluvit se sponzorem schůzku
Jakým způsobem předat sponzorovi nabídku spolupráce
Jak připravit smlouvu se sponzorem a co by měla obsahovat
Jak se sponzorem spolupracovat
Jak vytvořit report a hodnotící dokumentaci
Jak se sponzorem znovu uzavřít spolupráci, aneb jak spolupráci prodloužit

…a poskytne Vám mnoho dalších praktických rad.

Jako bonus můžete získat profesionálně zpracované vzory všech dokumentů, které budete sponzorovi odesílat. Již nikdy neuděláte chybu v žádném dokumentu, který budete sponzorovi předkládat. Dáme Vám jasný návod, který Vás provede správným sestavením kompletní dokumentace, kterou budete sponzorovi při žádání o sponzorský příspěvek posílat.

Získáte vzor žádosti o sponzorský dar, vzor průvodního dopisu, vzor krycího / titulního listu, vzor smlouvy o spolupráci se sponzorem, vzor návrhu sponzorského programu, vzor reportu a hodnotící dokumentace.

Máte-li skutečně zájem získat sponzora, pak se podívejte na webové stránky www.pruvodcesponzoringem.cz a stáhněte si návod pro získání sponzora.

Potřebujete poradit, zkonzultovat vhodnost Vaší nabídky nebo zkontrolovat již vytvořené podklady pro jednání se sponzorem? Napište si o radu na e-mail pruvodce@pruvodcesponzoringem.cz

V dalším článku se dozvíte, co vše řeší Návod, jak získat sponzora.

Hledám sponzora - kde najít sponzora - jak získat sponzora - jak napsat žádost o sponzoring - vzor žádosti o sponzoring - jak oslovit sponzora - jednání se sponzorem - czechsportguru.cz

CzechSportGuru.cz

Komentáře

Sportovci

JK Trojanovice z.s.

Jezdectví, parkour

LUKÁŠ HAMATA

Atletika, beh, cyklistika, triatlon

Miroslav Galajda

Motocross

Videa

Human Bowling

Jak při bowlingu doslova převálcovat kámoše

Krabicové šílenství

Hlavně ať jsou prázdné...

Děda hraje fotbal

Těšte se na důchod, tak to všem ukážete